Opinie

  1. Elizejski Cień ★☆☆☆☆

    Pan obrażony że musiał wstać ze stołka w słoneczny dzień sprawdzić mi auto. Nie puścił mojego auto bo rzekomo nie miało ręcznego (który był robiony miesiąc temu i jest) ale kilka dni wcześniej podbił mi auto które totalnie nie ma ręcznego XD

  2. Jarek Michał ★☆☆☆☆

    Szkoda czasu,gościowi nie chce się robić zbieżności,woli przeglądy trzepać,jak nikogo nie będzie przez pół dnia to może zrobi.Uczciwie nie polecam.

  3. Magda Richert ★☆☆☆☆

    Zawsze tam jeździłam z wszystkimi ssamochodami ale nigdy więcej... Pan obrażony że chce kartą płacić, z tekstem a co jak by się terminal zespół... I nie dostałam płynu który miał być gratis. Żenada

  1. Gregor Goldian ★★★★★

    Dobrze zrobione, i dobrze wytlumaczone czynnosci

  2. Maciek TANKHUNTER ★★★★★

    Szybko dokładnie merytoryczne. Profesjonalna kontrola pojazdu. Wszystkie elementy sprawdzone. Mogę jeździć bezpieczne.

  3. Tomasz Jeszke ★☆☆☆☆

    Panu "nie chce się" ustawić zbieżności po wymianie podzespołów zawieszenia. Nie polecam, strata czasu, w miejscowości obok zrobią od ręki profesjonalnym sprzętem :)

  1. Krystek Gregor ★☆☆☆☆

    Mega negatyw. Zbieżność niby ustawiona a auto jak ściągało tak ściąga. Kompletny brak podejścia do klienta. Nie polecam ani stacji ani ustawienia zbieżności . Mają dwa urządzenia i jedno to jest chyba na niedzielę dla gości do patrzenia. Na pytanie o ponowne ustawienie usłyszałem że o 19 już mają maszynę wyłączona. Śmiech na sali. Stacja dla gruzów i ludzi którzy poprostu tylko chcą mieć pieczątkę o co będzie później to będzie . Nie polecam .

  2. Irek ★☆☆☆☆

    Stacja dla gruzów. Motto zakładu: "Jak masz stówe to przejdzie". Byłem na przeglądzie, i nie sprawdzono mi hamulców, bo nie chciało się im przynosić urządzenia do mierzenia hamulców w napedzie na 4 koła. Żenujące podejście do klienta. Przyjechałem ustawić zbieżność i dostałem odpowiedź, że nie robią zbieżności, BO ZA ZIMNO. Jeszcze w żadnym zakładzie nie słyszałem takiej argumentacji. Dramat

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mański Stacja kontroli pojazdów?

Mański Stacja kontroli pojazdów znajduje się przy Strażacka 42a, 84-239 Bolszewo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mański Stacja kontroli pojazdów?

Można skontaktować się z Mański Stacja kontroli pojazdów pod numerem +48 572 186 608

Jak można dotrzeć do Mański Stacja kontroli pojazdów?

Do Mański Stacja kontroli pojazdów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements