Super, miła szefowa a Pan mariusz naprawdę podchodzi sumiennie do pracy
Zdjęcia
Opinie
-
Jarosław Schlomm ★★★★★
-
Andrzej Wojda ★★★★★
Miałem dramat! W drodze na wakacje rozleciał się silnik. Zakład przyjął auto, wyszukał silnik, wymienił,wyczyścił. Okularnik śmiga jakby dostał testosteronu ;-). Serdecznie dziękuję i gorąco polecam.
-
Adam Malinowski ★★★★★
W warsztacie dokonywano w moim aucie różnych napraw. Wymiana sprzęgła, rozrządu z pompą wody, prawej półosi z przegubem, wymiana oleju i filtra oraz naprawa z wymianą elementów hamulca z tyłu (bęben). Wszystko zostało naprawione i wymienione bardzo dobrze. Ceny są bardzo przystępne, bardzo miła obsługa. Nadmienię, że naprawy są wykonywane zawsze w określonym czasie a często krócej. Nikt klienta nie zwodzi i nie oszukuje. Nie waham się oddać w tym warsztacie swojego auta. Zaufani i uczciwi ludzie. Chcesz mieć dobrze i uczciwie naprawiony samochód, to na pewno tu. Polecam i się pod tym podpisuje - nick powyżej.
-
SkierA87 ★★★★★
Pełen profesjonalizm. Nic więcej dodawać nie trzeba. Gorąco polecam!!
-
Patryk Jędrczak ★★★★★
Kupowałem auto w Wejherowie, potrzebowałem wsparcia elektryka samochodowego w celu weryfikacji błędów sprzedawanego samochodu, bezproblemowo zostałem obsłużony dzwoniąc dwie godziny przed przyjazdem, Pan sprawdził błędy, doradził i wszystko w temacie! Zdecydowanie polecam.
-
Marcin Rusiecki ★★★★★
Super mechanik. Polecam. Zna się na robocie i nie w kosmiczych cenach robi
-
Kamil Regliński ★☆☆☆☆
Doświadczenie moje jest krótkie i raczej nie będzie dłuższe... zbliża mi się urlop to chciałem się zapytać jakby wyglądała sytuacja z terminami wizyty, czasem naprawy itd. Pojechałem typowo informacyjnie skuszony pozytywnymi opiniami. Wchodzę i na wstępie dostaje pytanie "co się zapsuło" no to odpowiedziałem, że "bagażnik nie chce mi się otwierać" w odpowiedzi usłyszałem, "To już Pana problem(...)" pomyślałem sobie hehe fajny żart, ale obok żartu to nie stało... Pani kontynuowała, że nie ma wolnych terminów w najbliższym czasie... chociaż ja wcale nie oczekiwałem, że mi ktokolwiek to na miejscu zrobi, ponieważ chciałem się tylko umówić na dogodny termin to po takich odzywkach rodem służby zdrowia serdecznie podziękuje.. btw, szukam nadal dobrego elektromechanika...
-
Jacek Kurek ★★★★★
Polecam ten serwis w 100 % Rozsądne ceny miła obsługa i duża fachowość pana mechanika.Serwisuję tutaj już kolejny samochód i mogę polecić to samo z czystym sumieniem innym kierowcom .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres W-Tronic Elektromechanika Pojazdowa?
W-Tronic Elektromechanika Pojazdowa znajduje się przy Gdańska 115, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do W-Tronic Elektromechanika Pojazdowa?
Można skontaktować się z W-Tronic Elektromechanika Pojazdowa pod numerem +48 600 240 786
Jak można dotrzeć do W-Tronic Elektromechanika Pojazdowa?
Do W-Tronic Elektromechanika Pojazdowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku