Opinie

  1. Dario Darioo ★☆☆☆☆

    Nie polecam, zakup na 40tyś brak jakiegokolwiek szkolenia, pracownicy nie mają pojęcia co sprzedają, w razie awarii umywają ręce brak odzewu przez miesiąc, klient po zakupie jest traktowany jako intruz w szczególności przez P. Adriana

  2. Karol Kubicki ★★★★★

    Szybka wymiana opon, profesjonalne podejście do klienta panowie doradzili mi w zakupię opon z których Jestem bardzo zadowolony polecam Pozdrawiam:)

  3. Szymon Pawłowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zakładał mi opony i po powrocie do domu zeszło powietrze z reklamacji nici uznał ze wentyl zepsuty i skasował za to 50 zł. Nie polecam wcale.

  1. Roman Zawada ★☆☆☆☆

    Opona z dwoma jak się okazało dziurami , jedna normalnie jak się koło kręci druga gdzieś na boku - diagnoza serwisanta - nie zakleiłem tego koła bo się nie da bo zaraz przyjedziesz z reklamacją czy coś w tym stylu , moje pytanie , da się kupić taką oponę ? Nie ! jednej nie , mogę zaproponować dwie używane w dobrym stanie Dwie za 150 zł , mało brakło bym kupił ale COŚ mi podpowiedziało jedź gdzie indziej i dobrze zrobiłem , wulkanizacja Staszica za Biedronką w Kłobucku zakleiła oponę za 35 zł , dałem 40 zł za podjęcie się naprawy - po tym klejeniu zrobiłem 1500 km i dalej jeżdżę i opona OK , da się ? Da !! tylko trzeba mieć pojęcie , Tak tak Pojęcie !!!!!!!!!!! a nie na łatwiznę ... never again wieluńska 14

  2. Asia Pe ★☆☆☆☆

    Osoba pracują tam jest odpychająca. Brak jakiegokolwiek podejścia do klienta, przydałoby się szkolenie z zakresu obsługi klienta, chamski ton mówienia i postawa wywyższania się.

  3. Daniel W ★☆☆☆☆

    Ciekawa sytuacja z dzisiaj. Przywiozłem koło z informacją, że powoli uchodzi powietrze. Wróciłem za 20 minut. Koło gotowe. Ja: Zrobione MH: Zrobione. Ktoś kto zakładał oponę nie wyczyścił felgi. Ja: To wyście zakładali niedawno MH: AAAaa to klient powinien powiedzieć, żeby wyczyścić felgę, bo to kosztuje dodatkowo. Ja: Klient ma to wiedzieć? To chyba wy jesteście fachowcami... Do widzenia. Także jak tam pojedziecie np. zmienić opony to pamiętajcie, ze musicie im powiedzieć jak to mają zrobić i że np. najpierw trzeba ściągnąć starą oponę, a potem założyć nową :) Wg mnie każdy może się pomylić ale tylko profesjonalista potrafi się do błędu przyznać, wyciągnąć wnioski i go naprawić BEZPŁATNIE. Ja niestety za ich błąd musiałem zapłacić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MOTOHURTOWNIA?

MOTOHURTOWNIA znajduje się przy Wieluńska 14, 42-100 Kłobuck, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MOTOHURTOWNIA?

Można skontaktować się z MOTOHURTOWNIA pod numerem +48 343 172 994

Jak można dotrzeć do MOTOHURTOWNIA?

Do MOTOHURTOWNIA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements