Opinie

  1. Monika Żochowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam warsztatu u ostrzegam wszystkich przed nimi. Auto zostało odstawione do warsztatu w celu wymiany pełnego układu wydechowego na nowy. Cenę naprawy podano dopiero po naprawie, dokładnie 2050 zł. Gdzie niestety później okazało się że zrobiono tylko wydech tylny a przedni został stary. Po interwencji telefonicznej właściciel zaproponował dokończenie wydechu bez katalizatora w cenie już zapłaconej. Po kolejnej naprawie stwierdzono że trzeba jeszcze wymienić belkę tylną skretną gdzie koszt i wymiana to ogromne koszta. Co z resztą po wizycie w innym warsztacie okazało się kłamstwem totalnym.Warsztat Man Seb chciał naciągnąć na kokejną naprawę całkiem niepotrzebną. Pomimo próśb nie zostały wydane żadne paragony ani faktura za usługę z wyszczególnieniem części. Zero wpisu do książki serwisowej. Pracownik wydający auto kompletnie ignorujący moje pytania co do wymienianych części i oburzony że się pyta. Dodatkowo przy pierwszej naprawie najprawdopodobniej został uszkodzony lewy błotnik boczny. Zgłosiłam to u właściciela i ten stwierdził że posiadają kamery ale auto wyjechali od nich całe bez uszkodzeń. Cena naprawy wraz z nowym wydechem bez katalizatora do auta Peugot 206 cc to u nich 2050 zł. Zastanawiam się gdzie kupują części i czy może one są ze złota , bo w żadnym ze sklepów na terenie Wejherowa cena tych części nie przekracza 700 zł. Warsztat wycenił części na 1700 zł oraz robociznę na 350 zł . Wychodzi na to że chcieli się dorobić na wyłudzeniu kasy ode mnie za naprawę. Kontakt tylko telefoniczny brak chęci na odpisywanie na SMS, chyba tylko po to aby nie było dowodu na naciąganie na kasę. Jak wynika z innych opinie to nie pierwszy taki incydent w tym warsztacie. Sprawa została zgłoszona do urzędu skarbowego za brak wydania faktury za usługę a jest taki obowiązek w świetle prawa. Nie polecam. Krętactwo i oszustwo.Gdyby nie to że była to pilna na Cito naprawa nigdy bym tam nie odstawiła samochodu. Pracownik bezczelny, twierdził że auto nadaje się na złom, tylko koła dobre a reszta beznadziejna.

  2. Agata Albecka ★★★★★

    Ostatnio kupiłam samochód (Mini), a jak wiadomo na start zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Postanowiłam oddać go tutaj i serdecznie polecam, to był strzał w 10! Właściciel konkretny i uprzejmy, tak samo jak cała ekipa. Widać, że znają się na rzeczy. Na odbiór nie musiałam czekać długo, co również jest ogromnym plusem. Teraz mój miniak śmiga jak szalony. Serdecznie polecam!

  3. wojciech walkusz ★☆☆☆☆

    Nie poleca tego zakładu omijać jak największym łukiem ten zakład tylko naciągaja ludzi na duze koszta dałem robić pompę paliwa niedosc że nie chcieli oddać tej starej twierdząc że utylizują ja za ściągnięcie 200 metrów samochodu to skasowali jakby kilka kilometrów holwali faktury nie wystawiają tylko paragon fiskalny nie wiadomo czego dotyczy ten paragon samochód porysoli twierdzą że już były te rysy omijać z daleka takie zakłady i cwaniaków.

  1. Lenifc ★☆☆☆☆

    Dramat, młody praktykancik wyszczekany, a jedynie do czego się nadaje to do podawania klucza. Narzeka jakie auto klienta to złom, bo nie był w stanie podać dolegliwości samochodu, wyjaśnił go szybko starszy mechanik z Ukrainy. Właściciel też nie lepszy.. podczas jazdy testowej po serwisie pali papierosa przy zrzuconym oknie kiedy pada deszcz..

  2. Marek ★★★★★

    Polecam, niby nic, wymiana akumulatora. Szybko, bezpłatnie. Dziękuję za pomoc.

  3. Beata J ★★★★★

    Rzetelny, uczynny, drobne sprawy załatwia na miejscu. Polecam. Warto zaznaczyć , że zna język angielski. Mechanik nastawiony na klienta.

  1. ola monola ★☆☆☆☆

    Absolutnie nie polecam. Naprawiałam tam zamek w bagażniku, który zepsuł się ponownie po niecałym miesiącu. Pieniądze wydane a zamek dalej nie działa. Właściciel nie odbierał ode mnie telefonu ani nie oddzwaniał. Bardzo niepoważny człowiek. Odradzam tam jakiekolwiek naprawy.

  2. Ryszard Zarembski ★★★★★

    Firma godna polecenia mechanicy znają się a swojej robocie

  3. Klaudia ★★★★★

    Bardzo polecam, pełen profesjonalizm i szybkie wykonanie usługi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MAN-SEB AUTO SERWIS?

MAN-SEB AUTO SERWIS znajduje się przy I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 5, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MAN-SEB AUTO SERWIS?

Można skontaktować się z MAN-SEB AUTO SERWIS pod numerem +48 791 170 593

Jak można dotrzeć do MAN-SEB AUTO SERWIS?

Do MAN-SEB AUTO SERWIS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements