Pan Andrzej to niesamowicie cierpliwy i spokojny nauczyciel. Jazdy mieliśmy 5lat temu i to tylko dzięki niemu, nie tylko zdałam egzamin, ale nauczyłam się pewności siebie i spokoju za kierownicą. Wykupiłam w ośrodku chyba tylko 8 dodatkowych godzin i nauczyłam się podczas nich więcej niż w trakcie całego kursu w innej szkole jazdy. Jeszcze raz dziękuję Panie Andrzeju - do tej pory mijając Pana auto na mieście uśmiecham się na wspomnienie naszych jazd. :)
Zdjęcia
Opinie
-
Amelia Nazwisko ★★★★★
-
Jakiś Pan ★☆☆☆☆
Szkoła jazdy do kitu jedyne co nabyłem na jazdach z Andrzejem to choroby psychiczne i brak chęci do dalszych jazd już nie wspomnę o nieprzyjemnym zapachu który unosi się zaraz po wejściu do auta ale to wiadomo z jakiego powodu wystarczy spojrzeć na instruktora który siedzi w samochodzie na podłodze bo niestety fotel nie jest przystosowany do takowego człowieka ogólnie szkoda gadać a najgorsze to jest to naciąganie na dodatkowe jazdy totalnie nic nie pokazuje o górce to sobie pomarzyć możecie bo Andrzej to wam nie pokaże sami se jak auto weźmiecie to se pojedziecie tej szkoły jazd odradzam jest wiele innych świetnych i warto dopłacić i mieć normalnego instruktora Nie pozdrawiam
-
Małgosia ★☆☆☆☆
Jeszcze prawka nie mam, ale lekcje brałam. Mają talent do tłumaczenia, szczególnie ta Pani. Polecam i pozdrawiam.
-
Szymon Sterna ★★★★★
Po ok. 7 niezdanych egzaminach wykupiłem tutaj 3 godziny jazd i od razu zdałem. Instruktor świetnie mi wytłumaczył na co zwracać uwagę podczas jazdy. Ponadto dostosował się godzinowo zarówno pod mój egzamin, jak i w sobotę z rana. Polecam!!!
-
Ann K ★☆☆☆☆
Nie polecam. Bardzo złe nauczana jazda i teoria. Bez sensu płacenia na ten kurs. Nie róbcie tam kursów. Uwierzcie mi. Mnie i moim kolegom bardzo źle nam traktowali. Wiecznie blokady. Bardzo nam wyzywali. Pani Basia i Andrzej są do kitu. Nie idźcie tam, lepiej u kogoś innego. Odechciało mi się jazdy i to przez nich. Brak wyrozumiałości i wiecznie płakałam od nich.
-
Emilia Kowalik ★★★★★
Bardzo polecam ten ośrodek, prawko zdane za pierwszym razem :) Instruktorzy bardzo mili, panuje rodzinna atmosfera. Gdybym miała wybierać, ponownie przyszłabym tu na kurs.
-
Wioletta Soluch ★★★★★
W tej szkole panuje rodzinna atmosfera, kurs przebiega bardzo milo i bardzo szybko. Nokt z nas nie wyjdzie z ta nie znajac zasad kierowania pojazdem w ruchu drogowym, a kadra sie juz o to postara! Bardzo milo wspominam ta szkole i z czystym sumieniem polecam ja wszystki chcacym zrobic prawo jazdy.
-
Maciej Walentek ★★★★★
Wykupiłem tam 2 godziny przed egzaminem, nie było żadnego problemu z terminem. Przez te godziny nauczyłem się więcej niż w poprzednim ośrodku (Progress) przez np.5h. Dało się odczuć, iż Pan Andrzej jest instruktorem z powołania, chodź znałem go tylko 2 godziny. ZDECYDOWANIE POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Duo. Nauka Jazdy?
Duo. Nauka Jazdy znajduje się przy aleja Wolności 33, Śródmieście, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Duo. Nauka Jazdy?
Można skontaktować się z Duo. Nauka Jazdy pod numerem +48 601 931 203
Jak można dotrzeć do Duo. Nauka Jazdy?
Do Duo. Nauka Jazdy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku