Opinie

  1. Oksana Lytvyn ★☆☆☆☆

    Nie lubię pisać opinii, ale w tym przypadku po prostu nie mogłam tego pominąć. Zdecydowałam się na naukę w tej szkole ze względu na pozytywne opinie (z 382 tylko 2 negatywne). Niestety w praktyce to był koszmar. Instruktor Artur niczego mnie nie nauczył, a podczas lekcji podwoził swoje koleżanki i załatwiał własne sprawy. Co więcej, ciągle się naśmiewał i zachowywał w sposób bardzo nieprofesjonalny. Drugi instruktor, pan Dariusz, niestety nie był lepszy. Na początku wydawał się bardzo miły i wyrozumiały, starał się coś tłumaczyć podczas jazdy. Jednak już od drugiej lekcji głośno rozmawiał przez telefon na głośnomówiącym (nie rozumiem, po co miałam słuchać jego prywatnych rozmów) i w ogóle nie zwracał uwagi na moją jazdę. Przez cały czas ani razu nie byliśmy nawet w pobliżu WORD-u. Powodował u mnie stres i frustrację – doprowadził mnie do łez dwa razy. To była totalna strata pieniędzy, nerwów i czasu. Musiałam dokupić godziny w innej szkole.

  2. Michał Żurek ★★★★★

    Jak prawko na motocykl to tylko tutaj! Łukasz to prawdziwy pasjonat, który chce i potrafi przekazać wiedzę na temat jazdy motocyklem. Pełna profeska i sprawne przejście przez nauki jazdy. Pani z biura bardzo miła. Polecam serdecznie dla tych co nie tylko chcą zdać egzamin, ale i ogarniać swoją maszynę bez strachu!

  3. Marcin Nowiński ★★★★★

    Kurs prawa jazdy kat. A u instruktora Łukasza to naprawdę świetna przygoda! Łukasz to pasjonat motocyklowy, który zaraża swoją energią i entuzjazmem. Dzięki niemu nauka jest nie tylko skuteczna, ale też pełna pozytywnej atmosfery i motywacji. Łukasz potrafi świetnie tłumaczyć, jest cierpliwy i zawsze chętny do pomocy. Czuję, że pod jego okiem zdobyłem nie tylko umiejętności, ale też pewność siebie na motocyklu. Serdecznie polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć na motocyklu w miłej i profesjonalnej atmosferze! Jak nauka Jazdy to tylko z Pluta Pozdrawiam Marcin

  1. Jakub J ★★★★★

    Wyjątkowi ludzie we właściwym miejscu, instruktor Łukasz zapalony entuzjasta, czynny motocyklista z pełnym zaangażowaniem podchodzący do nauczania, udzielania niezliczonej ilości rad i wskazówek, już nawet dla zwykłej niezobowiązującej pogadanki warto podjechać :) Przygotowany do egzaminu byłem solidnie, z myślą, że na egzaminie państwowym po całym kursie nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć - okazał się on tylko formalnością (kat. A). Dla mnie bomba :)

  2. LukasEk12 ★★★★★

    Szkołę oceniam w skali od 1/10 na 11. Odbywałem tutaj kurs kategorii A. Łukasz jak zwykle stanął na wysokości zadania i przypomniał mi wszystko co było na A2 praktycznie po drugiej godzinie robiłem plac bezbłędnie, super podejście miła atmosfera. Serdecznie wszystkim polecam. Łukasz jest czynnym motocyklista i w super sposób przekazuje swoją wiedzę. Niestety kurs A2 odbyłem w innej popularnej szkole i zakończył się on nie zdanym egzaminem, ale dzięki temu trafiłem do Łukasza gdzie po jazdach nie było najmniejszego problemu ze zdaniem egz. Jeśli chcecie nauczyć się coś więcej niż ósemek na placu i podjeść do egzaminu tylko raz to tylko do OSK Pluta !

  3. Wojtek Konieczny ★★★★★

    Polecam tą szkołę jazdy!!!!! Najlepsza szkoła na jaką mógłbym trafić, Pani Agnieszka bardzo miła i pomocna we wszystkim pomoże jak również instruktor Pan Artur,przekazuje bardzo dobrze swoją wiedzę, jestem bardzo zadowolony z tej szkoły jazdy. Zdane za pierwszym razem !!!!! POLECAM

  1. GameTrixXx 558 ★★★★★

    Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Profesjolne podejście, bardzo przyjemna atmosfera i świetni instruktorzy sprawili, że bez większych trudności nauczylem się jeździć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OSK PLUTA?

OSK PLUTA znajduje się przy aleja Wolności 22, Śródmieście, 42-217 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OSK PLUTA?

Można skontaktować się z OSK PLUTA pod numerem +48 514 271 683

Jak można dotrzeć do OSK PLUTA?

Do OSK PLUTA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements