Co tu dużo mówić jajecznica słona że aż ciężko ja zjeść i wygląda jak nie jajecznica nabrała ciemnej barwy.Ogórek pokrojony ale nie umyty wcześniej, zamiast masła dostałem margarynę, no bardzo słabo aż dziwię się że ktoś tu przychodzi jeść. Już nie wspomnę że nie dostępem żadnego potwierdzenia płatności ani z karty ani żadnego paragonu. Po zapłaceniu Pani odeszła i znikła.
Opinie
-
Damian Cygan ★★☆☆☆
-
Docent ★☆☆☆☆
Smak hmm nie ma. Jedzenie masakra. Sos słony. Nie polecam.
-
Ła zik ★★★☆☆
Często podawane bardzo chłodne dania. Porcję mięsa zazwyczaj małe. Surówki wyglądają wszystkie tak samo. Przydałoby się je trochę urozmaicić. Ceny wysokie.
-
Andrzej Hochul ★★☆☆☆
Hamburger rodem z najgorszych budek z pod PKS w jakiejś zapadłej dziurze. Nie byłem wstanie go zjeść ale odmówiono mi zwrotu pieniędzy. Sympatyczna obsługa i dobre frytki tylko dlaczego zostałem z niedoborem w żołądku i kieszeni jednocześnie :(
-
Przemyslaw P ★★☆☆☆
Kompot: praktycznie sam woda z kawałkami jabłka. Pani dolewa sok z bańki 5l. kilkukrotnie "odprawia" za każdym razem próbując chochlą (siorpie i ponownie zanurz z garnku). Danie: nawet spoko w smaku ale Pani przyjmie pieniądze i brudnymi rękami nakłada obiad. Bez rękawiczek czy dezynfekcji rąk. Jesz obiad przed lokalem, a przy stoliku obok goście palą papierosy bo popielnicznki są na stolikach. Przenosisz się do środka, a tam dym Cię dopada bo ogromne drzwi są otwarte. Pod względem higieny słabo, jedzenie w miarę dobre z wyjątkiem kompotu z koncentratu.
-
luca barokel ★★★★☆
Ok
-
Zenon Wojko ★☆☆☆☆
Za podanie zimnej zupy, zimnego kotleta, zimnej kaszy w zimny deszczowy dzień. Ku...
-
Waldemar A ★★★★☆
Bar z obiadami domowymi i lodami położony obok głównego wejścia do Castoramy po lewej stronie.Minus za to że jest tak schowany ,że go prawie wcale nie widać .Można być w Castoramie wiele razy i nie wiedzieć ,że tam są jakieś obiady.Plus za to ,że w ogóle jest.Obiekt bardzo przydatny w tym miejscu.Nie ma dużego ruchu.,a to co tam gotują nadaje się nawet do jedzenia.Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro Bar Castorama?
Bistro Bar Castorama znajduje się przy Aleja Jana Pawła II 2, Stare Miasto, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro Bar Castorama?
Można skontaktować się z Bistro Bar Castorama pod numerem +48 516 032 036
Jak można dotrzeć do Bistro Bar Castorama?
Do Bistro Bar Castorama można dotrzeć, korzystając z poniższego linku