Opinie

  1. Dudix ★☆☆☆☆

    Zamówiony kebab termin dostawy 45 min z glovo termin się opóźnił 20 minut w dodatku jedzenie zimne..... nie polecam tego miejsca i kurierów beż wychowania bo nawet nie przeprosiła i jeszcze kazała samemu sobie wyciągnąć z torby termicznej i jeszcze prawie złamany!!!!

  2. Krystian Zelelle ★☆☆☆☆

    Witam ,chciałbym się podzielić z wami moja opinia na temat tego miejsca .Ze bylem głodny a było późno bylem zmuszony zjeść tego kebaba a była to najgorsza decyzja w moim życiu. Kebab bardzo mulacy, sosy gotowe ,składniki malo świeże .Obsługa bardzo niemiła Miejsce bardzo obskorne i klejące. NIE POLECAM

  3. Lena Żmuda ★☆☆☆☆

    Kebab był zapychający mało składników za dużo sosu tortilla rozpływa się w rękach cała przecieka sosem zamówiłyśmy sos czosnkowy który smakował jak majonez dzwonić do lokalu po raz 4 obsługa oznajmiła nas że da nam mięso mieszane zamiast kurczaka ponieważ będzie szybcij dodam jeszcze za czas oczekiwania na kebaba wynosił 2GODZINY opóźnił się około GODZINY obsługa nie miła odnosiła się do nas z brakiem szacunku i jakby to robiła na siłę oraz jakby to było u nich normą podsumowując kebab takie mocne 3/10 drugi raz bym nie zakupiła kebaba w tym lokalu POZDRAWIAM

  1. Sebastian Skoczyński ★★★☆☆

    W rollo z rybą były może dwa małe kawałki ryby, a reszta to frytki bez śladu surówki. Sosu było za mało, żeby kebab nie wydawał się suchy. Ciasto w porządku, ale mięso baranie w drugim kebsie smakuje smutno.

  2. Kajsan ★★★☆☆

    Kebab należy raczej do tych warzywnych - przeważa w nim surówka, która jest na szczęście świeża i smaczna (choć trochę jej za dużo). Zaskoczył mnie ostry sos, w którym czułem wyraźnie smak papryki - zdecydowanie na plus. Obsługa miła i bezproblemowa. Cena kebaba też jest w porządku. Niestety 3 gwiazdki ze względu na to że mięsko nie było zbyt dobre oraz jego ilość w całym daniu była mała.

  3. Dominik Leśniewski ★★☆☆☆

    Kebab bardzo słabej jakości. Zacznę od tortilli, trzeba ją jeść w obecności gołębi, żeby ją posprzątały, bo się kruszy jak wafle, a mięso to zwykła kula mocy. Nie polecam, nie wiem skąd taka wysoka ocena

  1. Marek Jakubiak ★★★★★

    Byłem w przelocie w Częstochowie i w trakcie czekania na pociąg stwierdziłem, że przetestuję. Opinie mówią same za siebie, duże porcje i bardzo dobre jedzenie, jeden z lepszych kebsow jakie jadłem w życiu

  2. Olga Helena ★★★☆☆

    Kebab jest naprawde dobry ale po co możliwa jest opcja modyfikacji zamówienia skoro finalnie i tak dostaje nie to, o co prosiłam? Sytuacja miala miejsce już cztery razy więc nie ma mowy o przypadku. Gdzie jest surówka??

  3. Karol Mendykowski ★★★☆☆

    Przejazdem . Taki sobie . Cena adekwatna do wielkości porcji. Podany , zimnawy. Smak ok. Zimno w lokalu.

  1. Maciej Łuckiewicz ★★★★★

    Super kebab, dobre mięso, sosy i surówki. Duża porcja mięsa. Warto zaznaczyć, że lokal jest urządzony z większą dbałością o wystrój niż zdecydowana większość innych kebabów. Bardzo miła obsługa. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ismail Kebab?

Ismail Kebab znajduje się przy aleja Wolności 33, Śródmieście, 42-217 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ismail Kebab?

Można skontaktować się z Ismail Kebab pod numerem +48 503 683 855

Jak można dotrzeć do Ismail Kebab?

Do Ismail Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements