Opinie

  1. Damian N ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Fachowa opieka nad klientem polecam.

  2. E Zielińska ★★★★★

    Polecam Sabinkę z czystym sumieniem, tatuaż wykonany perfekcyjnie z zachowaniem wszystkich szczegółów. W super klimacie i elegancką muzyką. Sabina jest najlepsza!

  3. Rafał Falkowski ★★★★★

    Dzisiaj byłem u Bartka. Jest to tak pozytywny człowiek, a przy tym mega specjalista. Naprawił mi fryzurę! Poprawił przy tym samoocene! Czułem się tak dobrze i wyjątkowo, że czas na zmiane barbera. Zdjęcia nie będę wstawiał. Wystarczy długi i szczery komentarz. Ps. Żona powiedziała: "no nareszcie masz dobrze ścięte włosy" - a to najlepszy dowód na jakość usługi!

  1. Paweł Szutko ★☆☆☆☆

    Od pierwszego pociągnięcia maszynką podejrzewałem, że może być źle, ale nie aż tak. Mocno wyczuwalny był brak pewności i zdecydowania. Poprosiłem aby wyżej stopniować ponieważ mam problem z układaniem włosów po nocy. Pani "barber" zrobiła i tak po swojemu, oraz całość wygląda jakby było odrysowane od garnka. Broda również wygląda jakby Pani nie miała totalnego pojęcia. Brak symetryczności, niewygolone policzki. Totalna masakra. Jeszcze nigdy do tej pory nie było aż tak źle bym musiał wychodzić od barbera i iść gdzieś indziej by ktoś poprawił to co zostało spartaczone. Zupełny brak profesjonalizmu. Jeśli ktoś się uczy to powinienem zostać o tym poinformowany czy się zgadzam by ktoś się uczył na mnie. //Edit Nic nie było z mną ustalane w przypadku policzków. Poza tym skoro widać, że rośnie tam dosłownie tylko parę włosów i w stosunku do reszty brody widać, że te miejsca były wygalane, tym bardziej niezrozumiałe jest zostawianie tego tak. Jeśli osoba wykonująca usługę jest "Młodszą Barberką" to wydaje mi się, że powinno to być wykonywane pod okiem Starszego Barbera, lub do weryfikacji na koniec.

  2. Agnieszka ★★★★★

    Mega podejście do klienta, Barberzy maja szeroka wiedze, wiedza jak dobrac fryzure do ksztaltu twarzy, Mąż wyszedl mega zadowolony. Oby tak dalej ❤️

  3. Martyna P ★☆☆☆☆

    Źle założony kolczyk, dwa lata się nie chce zagoić. Nie polecam, praca bez kompetencji

  1. Karol Szydłowski ★★★★★

    Najlepszy barber w mieście, widać to już po ekipie barberów i barberek. Jak chcesz mieć dobra fryzurkę i zarost zadbany jak nigdy to dobrze trafiłeś. Polecam!!

  2. Marcel Tyk ★★★★★

    Strzygą mnie już od paru miesięcy i zawsze podoba mi się efekt. Sami barberzy bardzo mili można z nimi pogadać ale co najważniejsze dobrze wykonują swoją pracę. Serdecznie polecam :)

  3. Konrad Lewczuk ★★★★★

    Byłem w ostatni piątek przed swoim ślubem u barbera Konrada. Mega profesjonalnie, poczułem się „zaopiekowany” i się przy okazji zrelaksowałem. Oczywiście look bardzo fajnie ;) Przyszłej małżonce się podobało ;) Polecam z czystym sercem 12/10!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mona Lisa Tattoo&Barbershop?

Mona Lisa Tattoo&Barbershop znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10, Przydworcowe, 15-888 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mona Lisa Tattoo&Barbershop?

Można skontaktować się z Mona Lisa Tattoo&Barbershop pod numerem +48 733 003 734

Jak można dotrzeć do Mona Lisa Tattoo&Barbershop?

Do Mona Lisa Tattoo&Barbershop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements