Bardzo odradzam wizytę, leczenie kanałowe zęba beznadziejne, źle wyczyszczone i wypełnione kanały, co skutkowało długotrwałym i drogim leczeniem u innego specjalisty. Nie polecam, 1 gwiazdka to i tak już dużo ale mniej dać się nie da
Opinie
-
ZuzJan ★☆☆☆☆
-
No Name ★☆☆☆☆
Niestety, jedyne z czego byłam zadowolona to z obsługi... Wizyta na NFZ, ale dopłacałam za lepsze plomby, które po roku wypadły wszystkie. Nawet nie mam ochoty iść tam tego reklamować. Leczenie kanałowe zęba, który ledwo się trzymał, na którego wydałam kupę kasy, a który się połamał i teraz jest do usunięcia chirurgicznego. Uzupełnienia zębów, które były pod kolor zęba, po roku zmieniły kolor, odznaczają się od zębów i wyglądają jak zepsute.
-
Karina Chmielewska ★☆☆☆☆
Omijać szerokim łukiem. Podejście bez pojęcia. Niedokładne i nieprecyzyjne usunięcie amalgamatu, który zawiera różne metale i rtęć. Po paru miesiącach od wizyty nasilił się okropny ból w zębie. Mały ubytek przerodził się w stan zapalny, zepsutą, cuchnącą miazgę i finalnie kosztowne leczenie kanałowe.
-
zaika1985 ★☆☆☆☆
Nie polecam. Pani dentystka leczy zęby dosłownie w 10 minut, a plomby potrafią wypadać następnego dnia. Traktowanie pacjenta "taśmowo", byle szybko i skasować pieniądze. Co z tego, że pani jest miła, ale ja oczekuję głównie profesjonalnej usługi i tam jej zdecydowanie nie otrzymywałem.
-
Marta Wozniak ★★★★★
Najlepsza Pani Dentystka Chodzę od lat ,I nigdy bym nie poszła do innej,jestem bardzo zadowolona.Polecam
-
Aleksandra Derlatka ★☆☆☆☆
W żadnym wypadku NIE POLECAM! Omijać Panią 'doktor' z daleka, moze lepiej żeby jeszcze douczyła się leczyć zęby, nie wyczyszczone kanały do końca, okropny ból zęba, przez to stan zapalny opuchlizna całego policzka, ząb leczony prywatnie za co zapłaciłam duże pieniądze. ODRADZAM!
-
Don Dzonson ★★★★★
Świetna specjalistka. Osobiście boję się dentystów a do Pani Małgorzaty chodzę bez stresów. Szczerze polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sys Małgorzata. Gabinet stomatologiczny, RTG?
Sys Małgorzata. Gabinet stomatologiczny, RTG znajduje się przy Bławatna 19, Planty, 26-610 Radom, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sys Małgorzata. Gabinet stomatologiczny, RTG?
Można skontaktować się z Sys Małgorzata. Gabinet stomatologiczny, RTG pod numerem +48 483 639 323
Jak można dotrzeć do Sys Małgorzata. Gabinet stomatologiczny, RTG?
Do Sys Małgorzata. Gabinet stomatologiczny, RTG można dotrzeć, korzystając z poniższego linku