Opinie

  1. Mateusz Kuchta ★★★★★

    Świetna atmosfera, empatyczny personel i pełen profesjonalizm. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że trafiłem w dobre ręce. Wszystko odbyło się sprawnie, dokładnie i z dużą troską o komfort pacjenta. Polecam każdemu, kto boi się wizyt u dentysty – tutaj stres znika!

  2. Mariaa Leśna ★★★★★

    Komfortowa wizyta od recepcji po fotel. Spokojna, domowa atmosfera, a telewizory z krajobrazami naprawdę pomagają się odprężyć. Leczenie wykonane szybko i precyzyjnie, ceny rozsądne. Pani Doktor z wyczuciem i sercem do pacjenta — polecam serdecznie.

  3. Stefan Sobczyk ★★★★★

    Świetny gabinet — profesjonalnie, miło i bez stresu. Pani Doktor Agnieszka bardzo delikatna, wszystko dokładnie tłumaczy. Wyszedłem z uśmiechem i z czystym sumieniem polecam cały zespół!

  1. Anna Wiatrowska ★☆☆☆☆

    Po tylu latach wyszło na jaw ze psuedo stomatolog zostawiła mi w leczonym kanałowo zębie igłę lentulo. Teraz mam z tym problemy, płacę duże pieniądze żeby ktokolwiek podjął się jej usunięcia. Wstyd, omijajcie szerokim łukiem bo to czysty biznes, pomocy tutaj nie uzyskacie

  2. Krystyna Gruszka ★☆☆☆☆

    Nie polecam dziecku leczono martwego zęba (to mleczny ) gdzie był już ropien !!!! Zamiast wyrwac !!! 2 razy w ciągu 2 tyg. pani doktor wstawiała plombe- skwitowała to ze takie są teraz plomby . Ja rozumiem ze może wypaść ale nie tydzień po tygodniu zero pojęcia o leczeniu . Powinna zauważyć ze ząb jest do wyrwania a nie udawać i brać kasę ze coś niby robi . Zmieniłam stomatologa na innego i pierwsze co się zapytał lekarz to gdzie chodziłam wcześniej . Masakra omijać z daleka ten gabinet . Tylko zeby płacić a nie leczyć .

  3. Kamila Cieslak ★★★★★

    Pani Agnieszka jest niesamowita specjalistka o ogromnym sercu. Zawsze znajdzie rozwiazanie na kazdy problem a wykonanie zebow jest fenomenalne. Jestem z Korona Dent juz 10 lat I nie wyobrazam sobie isc do innej kliniki. Serdecznie polecam.

  1. Krzysztof Kowalczyk ★☆☆☆☆

    Witam.Leczyłem dwa zęby kanałowo u pani dr.Agnieszki Stokowskiej. Za jednego po czterech wizytach zapłaciłem 800 .Za drugiego też po czterech wizytach i takim samym leczeniu pani doktor zarzyczyła sobie prawie dwa razy tyle i jeszcze do tego czasami ząb delikatnie pobolewa. Odradzam. Proszę omijać szerokim łukiem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatolog Radom Dentysta - Klinika Koronadent.pl?

Stomatolog Radom Dentysta - Klinika Koronadent.pl znajduje się przy Stanisława Zbrowskiego 60, Nad Potokiem, 26-600 Radom, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatolog Radom Dentysta - Klinika Koronadent.pl?

Można skontaktować się z Stomatolog Radom Dentysta - Klinika Koronadent.pl pod numerem +48 483 448 396

Jak można dotrzeć do Stomatolog Radom Dentysta - Klinika Koronadent.pl?

Do Stomatolog Radom Dentysta - Klinika Koronadent.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements