Opinie

  1. Patrycja Jetzc ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka to i tak za dużo na ten gabinet stomatologiczny. Z całego serca odradzam wizyt. Szanowna Pani Frączyk ma się za niewiadomo jak dobrego stomatologa a ja nie mam pojęcia jakim cudem dostała predyspozycje do tego zawodu skoro nie ma zielonego pojęcia o nim. Moja córka wróciła z bolącym zębem od niej, a sam pobyt opisywała za bardzo nieprzyjemny gdyż pani Frączyk była chamska. Później o stanie zębów mojej córki opowiadała innym pacjentom co jest kary godne. Nigdy tam nie wróce i wam też nie radzę tam chodzić.

  2. Elza Kotek ★☆☆☆☆

    Jedna wielka patologia pani doktor Izabela S. Jest bardzo nie przyjemnym lekarzem i nie miła to jedno a po drugie nie ma podejścia do dzieci. Byłam z córką u pani doktor córka miała ból zęba pani doktor nie wyczyściła jej zęba przed leczenie tylko na brudnego zęba założyła opatrunek po czym córka miała jeszcze gorszy ból i wylądowaliśmy na pogotowiu i tam musieli wszystko po niej poprawiać. Szok.

  3. Kuba Bernas ★☆☆☆☆

    Żenada. Pani lek. Izabela S. jest bardzo nerwową osoba. Pozwala sobie na złośliwe uwagi wobec pacjentów. Osoba wybitnie nieempatyczna, niegodna zaufania i zwyczajnie pozbawiona jakiejkolwiek kultury. Szkoda nerwów i pieniędzy na ten gabinet, bo bardzo mu blisko do standardów traktowania rodem z gabinetu szkolnego.

  1. Jakub Cieślak ★★★★★

    Leczę się u dr Senderowskiego już od bardzo dawna i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze podejmują słuszną decyzję i biorą odpowiedzialność za wykonane zabiegi. Nigdy nie spotkałem się z wykonywaniem czegoś niepotrzebnego, a jeśli widzą że coś może się dziać to zawsze o tym uprzedzą i zwrócą uwagę żeby obserwować. Jeśli coś mogłoby pójść nie tak to tłumacza i robią tak żeby było dobrze. Do dr Senderowskiego mam pełne zaufanie jeśli chodzi o usługi dentystyczne. Panie na rejestracji zawsze starają się pomóc i znaleźć dogodny, najszybszy termin, a jeśli jakieś zabiegi były u nich robione to w razie bólu zawsze byłem instruowany co zrobić lub żeby przyjechać bo, np mają okienko lub zostanę przyjęty między pacjentami jeśli będzie możliwość. Osobiście bardzo polecam opiekę dentystyczną w tym gabinecie i nie spotkałem się dotychczasowo z lepszymi profesjonalistami.

  2. Klaudia Sołtysiak ★★☆☆☆

    Mam mieszane odczucia co do tego miejsca.... Parę tygodni temu zapisałam się na wizytę do p. Frączyk. Problem, który dotyczył zęba zostal rozwiązany pomyślnie, nie było innej możliwości niż prywatnie. Pani Doktor również zaproponowała w ramach NFZ bym dokończyła leczenie pozostałych zębów, gdyż są w nich małe ubytki. Wyraziłam na to zgodę, ucieszyłam się że wreszcie ktoś fachowo podchodzi do sytuacji. W dniu dzisiejszym odbyła się wizyta, która miała być na NFZ. Przy wyjściu z budynku zostałam poinformowana, że dzisiaj będzie do zaplaty 500 zł.... poczułam sie bardzo niezrecznie, gdyż na poprzedniej wizycie Pani Doktor ustalila co innego. Nie byłam przygotowana na tego rodzaju sytuację. Jestem zdziwiona, gdyż nie zostałam poinformowana w jaki sposób przebiegnie dzisiejsze leczenie przed rozpoczęciem czegokolwiek, jeśli nawet uległo ono zmianie w trakcie. Rozmawiając z Panią Doktor w wyniku tej sytuacji usłyszałam tylko: to co robimy ? Zero jakiejkolwiek kultury i słowa przepraszam..... nie wiem co mialam odpowiedzieć i na co liczyła Pani Doktor?

  3. Julia ★★★★★

    Bardzo polecam, doktor F-K , byłam z dzieckiem na pierwszej wizycie i pomimo że mój syn panikuje w nowych sytuacjach doktor tak go podeszła że po 10 minutach wyszedł z plomba i pytaniem kiedy następna wizyta u dentysty. Terminy też są szybkie .

  1. Marcin ★★★★★

    Gorąco polecam, bardzo miła obsługa pań na recepcji. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Dr Piort z wieloletnim doświadczeniem zawsze szczegółowo wytłumaczy i rozwiaze zaistniały problem. Ceny za uslugi za bardzo przystepne. Jestem zawsze zadowolony z serwisu jaki otrzymuje od tych wspaniałych ludzi.

  2. A Julka ★☆☆☆☆

    Pani dr f-k wymieniła mi plombę, niecałe dwa miesiące później ząb zaczął bardzo boleć. Poszlam gdzies indziej zrobic go od nowa. Nie chce u nich go reklamowac i tracic czasu i pieniedzy . Podczas wizyty p dr stwierdziła że mam jeszcze 3 zeby do leczenia! A nic mnie nie bolało. Nie polecam

  3. Ania Sumowska ★★★★★

    Od kilku lat ja i moja rodzina leczymy się w Dentice. Długie godziny otwarcia, ceny bardzo przystępne, nowoczesne wyposażenie gabinetu zdecydowanie usprawniają wizytę. Pan doktor Piotr niesłychanie ciepły, kompetentny i przemiły lekarz. Ma świetne podejście do dzieci i do dorosłych kobiet też. ;) Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dentica. Gabinet stomatologiczny. Senderowscy I.P.?

Dentica. Gabinet stomatologiczny. Senderowscy I.P. znajduje się przy Juliusza Słowackiego 96, Glinice, 26-600 Radom, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dentica. Gabinet stomatologiczny. Senderowscy I.P.?

Można skontaktować się z Dentica. Gabinet stomatologiczny. Senderowscy I.P. pod numerem +48 483 601 123

Jak można dotrzeć do Dentica. Gabinet stomatologiczny. Senderowscy I.P.?

Do Dentica. Gabinet stomatologiczny. Senderowscy I.P. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements