Fajny wystrój, miła obsługa i rozsądne ceny. Niestety z menu gorzej. Sernik był ok (jadłem gorsze, jadłem lepsze), choć dość ciężki, jak dla mnie. Ale kawa - absolutnie okropna, nie dalem rady wypić.
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Daniluk ★★★☆☆
-
Emilka Sukiennik ★★★★★
Fajne miejsce z przystępnymi cenami na szybki lunch w samotności lub że znajomymi.spory wybór deserów, ale i sałatek, makaronów, pinsy i gofrów.
-
Andrzej Mirocha ★★★★★
Z polecenia odwiedziliśmy to miejsce.Kawa nieco przeciągnięta(mniej wody a będzie idealna ,bo mieszanka kaw OK).Zamówiliśmy gofry podane na słodko i słono,obie wersje rewelacyjne z dużą ilością dobrej jakości składników.Cena do jakości i ilości dań bardzo przyzwoita.Obsługa sprawna i miła,krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia.Warto wejść,zamówić i cieszyć się smakiem dań stworzonych z produktów świeżych i dobrej jakości.
-
Piotr Psoki ★★★★☆
Sympatyczne i miłe miejsce na spotkanie ze znajomymi, wyjście z rodzinką na lody, desery, bardzo smaczne ciasta (polecam sernik kokosowy). W chłodniejsze dni do polecenia herbaty zimowe. Fajny na zewnątrz ogródek letni. Polecam. Ps. Na zewnątrz parking na kilkanaście samochodów.
-
Spirydion Oxymoron ★★★★★
Warto było pojechać taki kawał drogi do cukierni "Cafe Brejk". Pod każdym względem pięć gwiazdek. Tak doskonałych ciast nie jadłem od lat. Cudownie skomponowane smaki, które warstwami jedzone uzupełniają się i wspierają. Extra medal za ciasta, które są słodyczami przecież, ale nie epatują cukrem. To prawdziwe mistrzostwo cukiernicze. Perfekcyjnie zbalansowana słodycz pozwala cieszyć się smakiem ciasta a nie łechtać mózg cukrem. Podkreślam to, bo skrajnie rzadko z tym się spotykam. Na pierwszy raz wzięliśmy "kukułkę", chałwowe z musem porzeczkowym i sernik z wiśniami. Porcje okazały się tak duże (i jeszcze bita śmietana gratis) , że sernik musiał wracać w pudełku (bez problemu pakują). Na koniec dobrałem małe dzieła sztuki, które zjadłem wzrokiem. Uwiedliście mnie bez reszty. Dziękuję za to smakowe i estetyczne przeżycie. P. S. Parkowanie bez problemu, lokal czysty i urządzony z gustem, wygodne fotele, obsługa kompetentna i prokliencka. Pyszna kawa.
-
Tomasz Halamus ★★★★★
Bardzo duży wybór ciast I lodów. Pyszna kawa. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Gorąco polecam
-
Robert Caveman ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce z miłą obsługą. Ponadprzeciętny wybór ciast i deserów. Smaczna kawa do tego. Dla klientów siedzenia z zaaranżowanymi miejscami pozwalającymi na zachowanie intymność i nieprzeszkadzanie sobie wzajemne. Przepyszne gofry wytrawne. Miejsce zdecydowanie godne polecenia i warte odwiedzenia! :)
-
BRZEZINA Service ★★★★★
Polecamy tą kawiarnię i cukiernie. Duży wybór ciast i deserów które są bardzo smaczne, kawa o fajnym aromacie, ponadto posiadają dużą gamę lodów. Miejsce bardzo przytulne, miła atmosfera oraz obsługa na wysokim poziomie. Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi, randkę czy spotkanie biznesowe. Polecamy serdecznie :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cafe Brejk Piekarnia Cukiernia Łubowski?
Cafe Brejk Piekarnia Cukiernia Łubowski znajduje się przy Edyty Stein 42, 42-700 Lubliniec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cafe Brejk Piekarnia Cukiernia Łubowski?
Można skontaktować się z Cafe Brejk Piekarnia Cukiernia Łubowski pod numerem +48 519 867 972
Jak można dotrzeć do Cafe Brejk Piekarnia Cukiernia Łubowski?
Do Cafe Brejk Piekarnia Cukiernia Łubowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku