Opinie

  1. Paulina Choma ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo rozczarowana obsługą w tym punkcie. Otrzymałam maila z DPD z informacją, że moja paczka jest gotowa do odbioru i czeka w punkcie. Przyszłam odebrać paczkę, która w aplikacji DPD również miała status „Do odbioru”, ale kasjerka odmówiła jej wydania, mówiąc jedynie: „Proszę przyjść jutro”. Nie potrafiła wyjaśnić, dlaczego nie mogę jej odebrać ani co miałoby się zmienić następnego dnia. Brak jakiejkolwiek chęci pomocy czy profesjonalnego podejścia do klienta. Nie polecam tego punktu.

  2. Bożena O ★★★★★

    Świetnie zaopatrzony sklep, czysto i bardzo miła obsługa. Można kupić artykuły niedostępne w innych sklepach

  3. Piter Nesbeda ★★★☆☆

    Kupiłem pasztet z zorawnią i zjadłem zatrułem się, musiał być źle przechowywany a cena 110 zl kg , uwaga oszukują ze jest świeży, leży na blacie i niema stosownej temperatury przechowywania był kwasny myślałem że to tak ma być ale poczasie rozbolał mnie brzuch czuje dalej jest mi niedobrze i kwasy smak pozostał w ustach . Szkoda no myślałem że to sklep klasy Alma . Zresztą wygląda podobnie ?;)( , inne produkty bardzo dobre pieczywo premium , obsługa generalnie miła, szkoda bo duży potencjał by miał by.

  1. Ewa M ★☆☆☆☆

    Po raz kolejny kupiłam nieświeże mięso, choć Panie oczywiście zapewniają, że świeże. Zakupy w Miśku to dla mnie już ostateczność, choć bardzo ten sklep kiedyś lubiłam.

  2. Jakub Nadolski ★☆☆☆☆

    Sklep bardzo dobrze wyposażony i jak czegoś nie da się gdzie indziej dostać to jest duża szansa, że w Miśku będzie. Niestety już kolejny raz kupiłem tam surówkę która była skisła, powinienem pójść i poprosić o zwrot ...

  3. Mateusz Pawłowski ★★★☆☆

    Warto przyjechać po wędliny, poza tym bardzo drogo.

  1. Ewa Biała ★★★☆☆

    Dobrze zaopatrzone delikatesy z górnej półki. Bardzo dobre wędliny. Drogo.

  2. Paweł Piskunowicz ★★★★★

    Bardzo dobry wybór towarów różnych marek.

  3. Darko Pk ★★★★★

    Wyróżnia się gotowym jedzeniem. Bardzo smaczne. Czysto i ciekawe produkty. Wygląda na bagato wyposażony sklep. Polecam

  1. Marek Www ★☆☆☆☆

    Byłam tam około miesiąc temu. Produkty bezglutenowe stoją na tej samej półce co glutenowe mąki, półki są aż białe od mąki. Ktoś powinien się tym zainteresować i może uświadomić pracowników.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Misiek?

Delikatesy Misiek znajduje się przy Leona Staniszewskiego 1, Chwarzno-Wiczlino, 81-603 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Misiek?

Można skontaktować się z Delikatesy Misiek pod numerem +48 510 930 583

Jak można dotrzeć do Delikatesy Misiek?

Do Delikatesy Misiek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements