Przychodzę regularnie w weekendy na kawę i herbatę i nigdy nie wyszłam rozczarowana. Panie są bardzo miłe, a napoje smaczne i wysoko jakościowe.
Zdjęcia
Opinie
-
Maja Berent ★★★★★
-
Monika Zagorska ★★★★★
Najlepsze lody w okolicy! To miejsce to prawdziwy raj dla miłośników lodów. Smaki są wyjątkowe, intensywne i przygotowane z wyraźnie wysokiej jakości składników. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna, a klimat miejsca sprawia, że chce się tu wracać,bardzo mili właściciele, faworyt smakowy słony arachid i kakao intese:!
-
Mikołaj Skypawker ★★☆☆☆
Co prawda lody smaczne jak zawsze, ale temperatura w lokalu to jakieś poważne nieporozumienie. Dziś na dworze upał, ale w porównaniu z temperaturą w lokalu to na zewnątrz nie było tak źle. Współczuję paniom tam pracującym, które w upale nie mają lekko, zamiast się skupiać na swojej pracy to zapewne muszą walczyć by nie zemdleć. Mi jako pracodawcy byłoby wstyd by zmuszać ludzi, o których bezpieczeństwo mam obowiązek zadbać pracować w takich warunkach.
-
Mateusz ★★★☆☆
Lody przeciętne. Gofry dużo lepsze. Plus mogli by dodać do oferty nutelle. Ogólnie polecam
-
Klaudia Krukowska ★★☆☆☆
Od lat odwiedzam Paulo w Rumi i w Gdańsku. Zawsze lubiłam testować u nich nowe smaki i doceniałam wielkie porcje. Do czasu… Nie rozumiem, czemu w Rumi są droższe porcje niż w Gdańsku? A od niedawna panie robią SKANDALICZNIE małe w porównaniu do poprzednich sezonów. Dla porównania jeden smak z zeszłego roku vs 2 smaki z dzisiaj…
-
Dawid ★☆☆☆☆
Lody w Paulo są bardzo dobre lecz niestety porcje strasznie zmalały a cena wzrosła. Jest to bardzo niemiłe z ich strony. Szkoda bo była to moja ulubiona lodziarnia…
-
Anna Ad ★★☆☆☆
Bardzo pogorszyła się obsługa w Paulo, do tego porcja lodów "zmalała", a cena poszła w górę. Nie ładnie! Robi się jedno albo drugie, a nie wszystko naraz.
-
Karolina Gierszewska ★★★★★
Ach smacznie mega smacznie mój ulubiony smak to olej z pestek dyni polecam ! Bardzo miła obsługa, świetne smaki lodów, jeszcze nie próbowałam shskeów ale przyjdę na nie !! ;)
-
Ana Karpowicz ★★★☆☆
Lody dobre ale poprosiliśmy o rożki z czekoladą której trzeba było szukać bo praktycznie jej nie było. Strasznie pożałowane, jednak trzeba się wybrać aż do Gdańska by dali normalna porcję, przykre.
-
Marcin Biechowski ★★★★★
Lody autorstwa Pana Petrykowskiego,rzeczywiście rzemieslnicze i pyszne.Do tego duży wybór deserów i smaczna kawa.Ladny design.Bardzo duzo miejsca na zewnątrz i w środku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Paulo Gelateria Rumia?
Paulo Gelateria Rumia znajduje się przy Starowiejska 9, 84-230 Rumia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Paulo Gelateria Rumia?
Można skontaktować się z Paulo Gelateria Rumia pod numerem +48 663 479 079
Jak można dotrzeć do Paulo Gelateria Rumia?
Do Paulo Gelateria Rumia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku