Opinie

  1. Maciek ★★★★★

    Bardzo pyszne miejsce na mapie Olsztyna :) Niestety w tym sezonie jesiennym (2025) nie ma już w ofercie grzanego wina. Szefowo zmień zdanie ☺️

  2. Sebastian ★★★★★

    Zdecydowanie polecam, ja zamówiłem deser i wybrałem lody o smaku cherymania i truskawka i zdecydowanie mogę polecić, owoce sezonowe, w tym mrożone maliny( petarda). Kawa mrożona też super. Zdecydowanie polecam.

  3. Artur Górecki ★☆☆☆☆

    Byliśmy dzisiaj na lodach gałki lodów są tak małe że szkoda mówić. Pani która dzisiaj była chętnie by je mała łyżeczką nabierała. Cena lodów nie jest adekwatna powinna być waga np jedna gałka powiedzmy 80g położyć na wagę wszystko jasne.

  1. N3C3SSARY YA ★★★★★

    Mega przyjemna i miła obsługa Pijam tu kawę regularnie od kilkunastu miesięcy I mogę powiedzieć że najlepsza jaką piłem! Co do ciast i lodów zostawiają konkurencję daleko w tyle!

  2. Maciej Borski ★★★★☆

    Trafiliśmy tutaj z żoną trochę przypadkiem wracając ze zwiedzania ruin zamku. Mocno zmarzliśmy i potrzebowaliśmy trochę się ogrzać. Zdecydowaliśmy się na dużą kawę i tartę malinową. Liczyliśmy na duży zastrzyk energii. Zamówienie złożyłem i zapłaciłem przy ladzie. Sympatyczna Pani kelnerka przyniosła nam całość do stolika po około 5 minutach. Kawa przepyszna, natomiast ciastem nie byliśmy usatysfakcjonowani. Kawałek dość twardej tarty z odrobiną bitej śmietany na pewno nie był wart swojej ceny. Kawiarnia nieduża, w środku było dość chłodno. Jedyne ogrzewanie to kominek, który może nadaje temu miejscu trochę uroku, ale jest niewystarczający do ogrzania całego lokalu. Ogólnie, jest to miejsce by usiąść, zjeść i wyjść.

  3. Vincent Sharpe ★☆☆☆☆

    Kupiliśmy dwa gofry jeden z bitom śmietana i owocami drugi nutella i śmietana. Gofry to była porażka nie upieczone flaki posmak proszku do pieczenia. Wizualnie błoto owoce nawalone jak wazowa łyżka z gara zero estetyki. A tanio nie było. Nie polecam.

  1. Michal Kowal ★★★★★

    Bardzo Dobre lody rzemieślnicze. Miła,szybka, profesjonalna obsługa. Kawy, ciastka, piwo lokalne. Fajny ogródek.

  2. Justyna Kosmulska (TheHartist) ★★★★★

    Zawsze wpadamy tu na lody. Bezkonkurencyjne!!! Mają kilka sorbetów też, jeśli ktoś nie może z mlekiem. Mojito smak rewelacyjny, super na odsłodzenie!!! Polecam też różane, chociaż to nie sorbet. I czekolada z rumem i śliwką! Mniam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cafe Consonni?

Cafe Consonni znajduje się przy Zamkowa 9, 42-256 Olsztyn, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cafe Consonni?

Można skontaktować się z Cafe Consonni pod numerem +48 502 461 417

Jak można dotrzeć do Cafe Consonni?

Do Cafe Consonni można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements