Opinie

  1. Sebastian Jodczyk ★★★★★

    Usuwanie zęba ósemki, więcej strachu niż bólu. Chirurg Wojciech, bardzo miły człowiek, wszystko wytłumaczył. Polecam z czystym sumieniem;)

  2. Valentina Yarmak ★★★★★

    Od recepcjonistki, Pani Emilii, wgłęb do lekarzy i asystentki. Już od dobrych pięciu a może i więcej lat jest to nasza “rodzinna” klinika. Ja, mąż, dzieci. Pierwsze doświadczenie z bolesną zmianą i od razu do Dr Eli Fiłonowicz. Potem tylko do niej. Wszystko profesjonalnie, BEZPIECZNIE oraz wysokiej jakości. Od zwykłego wypełnienia do zrobionych licówek. Zawsze szybko reaguje, SŁUCHA, rozumie. Także współpracujemy z Panem chirurgiem, Wojciechem Kaczyńskim. Spróbowaliśmy usług chirurga w innej klinice ( znanej w Białymstoku) z powodu leczenia ortodontycznego u dzieci ( chciałam wszystko w jednym miejscu). Szybko pożałowałam. Już potem po wizycie u doktora Wojciecha dzieci zapytały :”Mamo, dlaczego nie od razu u tego Pana?”. Robił wszystko: wyrywał mleczaki (dzieci) oraz ósemki skomplikowane (mnie), podcinal korzenia zębów (też mnie), oraz zajmował się implantami u męża. Niezawodnie, profesjonalnie, szybko i (cóż) bezbolesne. Mąż jest ciężkim pacjentem, ale nawet on idzie z chęcią i uśmiechem (ale tylko do tych dwóch specjalistów). Bardzo bardzo polecam Pani Doktor Elę oraz Pana Doktora Wojciecha.

  3. Dariusz Ostrowski ★★★★★

    Jestem mega zadowolony. Usuwałem ósemkę i wiem że często to jest ciężki temat. Wszystko poszło bardzo sprawnie, pełen profesjonalizm. Lekarz tłumaczył co robi i zrobił to tak że nawet za bardzo nie bolało. Z następną ósemką (bo to była pierwsza) napewno się udam do Ars-Dent.

  1. Dusiołek 17 ★☆☆☆☆

    Tak pracownicy są mili jednak "specialisci" mają dość specjalne umiejętności. Po wizytach tam ma się wiecej problemów niż się miało przed. Tak wygląda odłamana ( jak przypuszczam) licówka ich wykonania po miesiącu. Polecam dla ludzi którzy lubią wydawać pieniądze kilkukrotnie za te same dolegliwości.

  2. Konrad Szmigielski ★★★★★

    Z usług kliniki korzystam od wielu lat, personel zawsze miły i uśmiechnięty, w końcu to ich wizytówka :D. Dr. Fiłonowicz ma złote ręce i zapał to pracy. Polecam każdemu

  3. Marlena Wilczewska ★★★★★

    Polecam ! Wszystko na najwyższym poziomie .

  1. Grzegorz Rogowicki ★★★★☆

    Miła fachową obsługa

  2. Aleksy Kordiukiewicz ★★★★★

    Od kilku lat korzystamy z usług ortodontycznych. Poradnia na wysokim poziomie. Miła i fachowa obsługa. Zawsze konkretne informacje. Nie ma problemów z przełożeniem wizyty. Zawsze też znajdą czas w nagłej potrzebie. Naszą młodzieżą zajmuje się dr M. Kalinowska - szczerze polecam. Warto oczywiście polecić całą przychodnię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ars-Dent Wielospecjalistyczna Klinika Stomatologiczna?

Ars-Dent Wielospecjalistyczna Klinika Stomatologiczna znajduje się przy Świętokrzyska 5, Antoniuk, 15-843 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ars-Dent Wielospecjalistyczna Klinika Stomatologiczna?

Można skontaktować się z Ars-Dent Wielospecjalistyczna Klinika Stomatologiczna pod numerem +48 856 640 883

Jak można dotrzeć do Ars-Dent Wielospecjalistyczna Klinika Stomatologiczna?

Do Ars-Dent Wielospecjalistyczna Klinika Stomatologiczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements