Opinie

  1. Kociamberos ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! Jako kilkuletni stały klient owego Salonu i serwisu nie polecam. Wszystko jest ok dopóki zgadzasz się z ich zdaniem, problemy zaczynają się jak zaczynasz mieć własne zdanie i opinie. Mając kolizję drogową, musiałam wszystko sama załatwiać, dowiadywać się kiedy i na jakim etapie jest naprawa. Termin był ciągle przesuwany a wiadomości były sprzeczne na linii salon-warsztat samochodowy. Panowie w salonie przy ostatniej naszej wizycie potraktowali nas lekceważąco, i drwiąc z naszej niewiedzy w temacie leasingu. Salon stracił kolejnego jak widzę po opiniach, stałego klienta. NIE POLECAM!!!

  2. grzegorz kiepiel ★★★★★

    Bardzo fajna, profesjonalna i sympatyczna obsługa - serwis po 5-ciu latach i montaż haka holowniczego Dodatkowo wygodne godziny otwarcia, można zostawić samochód już o 7mej rano

  3. Małgorzata Mazurowska ★★★★★

    Najlepsze ASO Mazdy w jakim miałam okazję być (świadczyć może o tym fakt, że jechałam tam specjalnie z Warszawy). Na wizytę umówiłam się z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Miła, rzetelna i fachowa obsługa. Panowie szybko zajęli się moim autem - naprawa uszkodzonego mechanizmu składania lusterka. Uczciwe ceny oraz jakość i szybkość świadczonych usług na duży plus. Z czystym sumieniem polecam!

  1. Arnold Muhliado ★★★★★

    Mega fachowo i szybko. Z dużym zainteresowaniem podchodzą do nowego klienta. Ciepły i przyjemny klimat panuje. Profesjonalna i miła pomoc na każdym etapie, wszystko wytłumaczą i na bieżąco zorientują. A nawet, i jeszcze dostałem rabat. Więc serdecznie polecam wszystkim i jednoznacznie będę dalej z zaufaniem obsługiwać samochód. Dziękuję uprzejmie, pozdrawiam.

  2. Arnold Muchliado ★★★★★

    Mega fachowo i szybko. Z dużym zainteresowaniem podchodzą do nowego klienta. Ciepły i przyjemny klimat panuje. Profesjonalna i miła pomoc na każdym etapie, wszystko wytłumaczą i na bieżąco zorientują. A nawet, i jeszcze dostałem rabat. Więc serdecznie polecam wszystkim i jednoznacznie będę dalej z zaufaniem obsługiwać samochód. Dziękuję uprzejmie, pozdrawiam.

  3. D F ★★☆☆☆

    Witam . Dziwny salon i dzwina obsługa. Chodzilem w salonie z 15 minut i nikt do mnie nie podszedl.Dwie gwiazdki za to ze auta pootwierane i mozna bylo sie przymierzyc. Mazdy nie kupie !

  1. Robert Walkewicz ★★★★☆

    Obsługa dosyć szybko i sprawnie lecz ceny dosyć wysokie zresztą jak w każdym renomowanym serwisie

  2. Kubson Games ★★★★★

    Korzystam z serwisu Mazdy w Radomiu Cortes regularnie i za każdym razem mam kontakt z profesjonalną i miłą obsługą panów, Łukasza i kolegów na przyjęciu do serwisu a mechanicy pod wodzą Pana Krzysztofa zawsze dokładają starań aby auto było bardzo dobrze sprawdzone i naprawione. Mazdami jeżdżę już wiele lat i chyba jeszcze długo zostanę z tą marką. Ceny i terminy przystępne. Polecam ten serwis Mazdy w 100 %.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AC CORTES - Salon samochodowy?

AC CORTES - Salon samochodowy znajduje się przy Jana III Sobieskiego 23, Michałów, 26-600 Radom, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AC CORTES - Salon samochodowy?

Można skontaktować się z AC CORTES - Salon samochodowy pod numerem +48 483 331 434

Jak można dotrzeć do AC CORTES - Salon samochodowy?

Do AC CORTES - Salon samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements