Opinie

  1. KOZIK ★★★★★

    Jestem strasznym panikażem. Ekstrakcja 7 długo ale bezboleśnie bardzo dobry kontakt z pacjentem i Pana Dr Krokosz jak również pani Dr Lukjan. Dziękuję za pomoc w niedzielę. W Suwałkach żaden lekarz by nie pomógł na pewno

  2. Wioleta Bogdziel ★★★★★

    Polecam z całego serca i dziękuję dla Pana Dr Stanisława Krokosza za pozbycie sie bolącej ósemki. Po mimo niełatwego przypadku Pan Dr sie nie poddał i poświęcił czas aby doprowadzić sprawe do końca. Jest to lekarz z bardzo duża empatią i wyrozumiałością, nie robi nic na siłę. Podczas pracy cały czas w stałym kontakcie z pacjentem pytając czy wszystko w porzadku. Kontakt i podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie co w dzisiejszych czasach rzadko sie zdarza. Jeżeli chodzi o ceny to w przypadku wyrwania ósemki jest to normalna cena bez jakiegokolwiek wygórowania. Bede Pana polecala każdemu kto bedzie potrzebował pomocy. Jeszcze raz dziekuje! Polecam, polecam, polecam!

  3. Иван Пузнянский ★★★★★

    Bardzo polecam tę klinikę stomatologiczną! Udało mi się szybko umówić na wizytę — zaproponowano mi od razu kilka dogodnych terminów. Sama procedura została przeprowadzona profesjonalnie i na wysokim poziomie. Lekarz zadbał o to, abym czuł się jak najbardziej komfortowo w tej sytuacji. Otrzymałem również wyczerpujące informacje na temat leczenia, profilaktyki chorób zębów oraz implantologii. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wszystkiego dobrego dla wszystkich!

  1. Dominik Chyzy ★★★★★

    Miałem przyjemność skorzystać z usług Pana Stanisława i muszę przyznać, że jest on prawdziwym magikiem w swojej dziedzinie. Zaskoczyło mnie, że przyjął mnie w niedzielne późne popołudnie, co jest niezwykle rzadkie w Białymstoku. Jego błyskawiczne i profesjonalne podejście do rozwiązania mojego problemu zasługuje na szczególne uznanie. Znalezienie dentysty, który przyjmuje w niedzielę wieczorem, to już nie lada wyzwanie, a dodatkowo, Pan Stanisław zadbał o każdy detal, co tylko potwierdza jego zaangażowanie i troskę o pacjentów. Jestem bardzo zadowolony z wizyty oraz z efektów pracy, które wykonał. Z pełnym przekonaniem polecam Pana Stanisława każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy stomatologicznej.

  2. Karol Sieńko ★★★★★

    Z całego serca polecam Medica Dental! W styczniu w sobotni wieczór złamała mi się siódemka, a wszystkie gabinety były już zamknięte. Dzięki numerowi kontaktowemu do pomocy weekendowej uzyskałem szybką i profesjonalną opiekę. Dr Stanisław Krokosz zajął się mną doskonale – usunął odłamany fragment, zabezpieczył ząb i zaproponował odbudowę koroną metalowo-porcelanową w przystępnej cenie. Co więcej, dostosowano się do mojego napiętego grafiku nauczyciela i całość leczenia (4 wizyty) przeprowadzono w trakcie ferii. Mimo mojego silnego lęku przed dentystami, igłami i krwią, tutaj czułem się komfortowo dzięki profesjonalnemu i empatycznemu podejściu lekarza. Cały proces przebiegał w miłej atmosferze, a efekt końcowy jest idealny – odbudowa wygląda naturalnie, nic nie uwiera ani nie boli. Pełen profesjonalizm i świetna opieka!

  3. Mariusz Boczkowski ★☆☆☆☆

    Wizyta mojej narzeczonej nie należała do udanych. Pomimo sporych kosztów usunięcia zęba (500 zł za szóstkę) brak delikatności ze strony pani doktor. Zawód wykonywany przez tą panią jest chyba z musu i na siłę.. nie polecam

  1. M D ★★★★★

    Bardzo uprzejma oraz empatyczna obsługa. Wszystko wytłumaczone dokładnie. Ciepły kontakt z pacjentem. Czułam się dobrze zaopiekowana i wysłuchana. Ceny według mnie bardzo niskie. Gorąco polecam.

  2. Marzena Pijanowska ★★★★★

    Wspaniała Pani doktor oraz pomoc stomatologiczna. Czolam się komfortowo, zaopiekowana. Otrzymałam bardzo fachową i wręcz natychmiastowa pomoc. Tak powinna wyglądać służba zdrowia. Polecam

  3. Remek Miroslaw ★☆☆☆☆

    Przykro mi ale muszę to napisać, w lipcu umówiłem się na wizytę w celu wykonania korony porcelanowe na gotowy ząb implant. Wszystko zostało przygotowane za granicą (kość i śruba wszystko przyjęło się i miałem ze sobą cup pod korine) Pani doktor w czasie przymierzam mojego cup opuściła go tak ze mało go nie połknalem, wystraszył się ale wszystko skończyło się pomyślnie. W sprawie wykończenia mojego implant poszła na górę aby skonsultować się z osobą która będzie robić korone.Protetyk stwierdził że nie może tego zrobić bo to i owo. Nie wazne, leczenie bez problemu ukończyłem u innego dentysty i jestem bardzo zadowolony. Nie polecam tego gabinetu bo nie uważam ich jako profesjonalny gabinet. Drobne leczenia tak i owszem.

  1. Kamil Muffin ★☆☆☆☆

    Ale telefony to się powinno odbierać... 1. Godziny pracy, po dziesiątej, a tu przy próbie połączenia upierdliwa poczta głosowa wciąż informująca o godzinach pracy. Ironia. 2. Przy zapisywaniu się telefonicznym nie poinformowano mnie że muszę wykonać dodatkowe badanie klatki piersiowej, nawet gdybym przyszedł na umówioną godzinę i tak musiał bym się biegać kolejny raz. Słaby kontakt i nieprecyzyjna obsługa, czyli omijajcie z daleka:(

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dentysta Stomatolog Medica Dental?

Dentysta Stomatolog Medica Dental znajduje się przy Familijna 65, Jaroszówka, 15-157 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dentysta Stomatolog Medica Dental?

Można skontaktować się z Dentysta Stomatolog Medica Dental pod numerem +48 856 763 750

Jak można dotrzeć do Dentysta Stomatolog Medica Dental?

Do Dentysta Stomatolog Medica Dental można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements