Opinie

  1. Natalia Piernicka ★★★★★

    Bardzo miła obsługa , dziewczyny z kulturką , na sklepie panuje porządek

  2. Basia Alek ★★★★★

    Bardzo fajna Żabka – zawsze porządek, produkty świeże, a obsługa miła i uśmiechnięta. Zakupy można zrobić szybko i bez problemu. Polecam!

  3. Wacek gurol ★★★★★

    Sklep bardzo ładny i zadbany, klimat przyjemny położenie tego sklepu jest wygodne ale kasjerka wy fioletowych włosach jest bardzo nie przyjemna po samym wejściu do sklepu nie słyszałem nawet „Dzień dobry” a przy kasowaniu zapytałem czy można Lotto a pani odpowiedziała że nie działa po czym usiadła i zaczęła przeglądać komórkę i rachunki u tej pani też zawsze nie działają, też jest bardzo wulgarna i nie umie się zachowywać przy innych klientach moim zdaniem nie powinna pracować wy sklepie. psując też opinię innych pracowników, Z kolei szef jest bardzo miły i Można zawsze się z nim pośmiać również z starszą panią która też jest bardzo miła uśmiechnięta i zawsze wszytko działa u tej pani. Polecam sklep ale uważajcie na panią wy filetowych włosach

  1. Adam X ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej żabki, sprzedają rozmrożone lody. Prawdopodobnie wszytskie lody w zamrażarce są rozmrożone dlatego radzę uważać. (Chodzi o lody w większych pojemnikach)

  2. Jolanta Figlon ★★★★★

    Byłoby wszystko super gdyby nie wiecznie obrażona mina starszej pani sprzedającej,młode są zawsze uśmiechnięte i pomocne

  3. Kati ★★★★★

    Bardzo miła fantastyczna obsługa,dziewczyny są zawsze uśmiechnie. A asortyment zawsze pełny, a takiego szefostwa to życzyłbym każdemu pracownikowi.zawsze będę tam chętnie wracać. pozdrawiam cały zespół Żabki.

  1. Łukasz Lach ★☆☆☆☆

    Gdy podczas zakupu hoddoga poprosiłem o 3 rodzaje sosów to usłyszałem od młodej dziewczyny, pani ekspedientki -jakiw 2wa sosy? Zapytałem dlaczego nie można 3 sosów to położyła mi instrukcje dla sprzedawcy na lade i powiedziała żebym sobie znalazl i odpowiedzial sam na pytanie. Obsługa porażka. Skoro stoi za ladą i wykonuje zawod sprzedawcy to powinna udzielić mi odpowiedzi. Ja gdy maluje u klienta pokój to wyjaśniam.dlaczego maluje farba x a nie y i nie daje klientowi puszki z farbą żeby sobie znalazl roznice tylko wyjaśniam bo się tym trudnię.

  2. Patryk R ★☆☆☆☆

    Niestety w niedzielę sklep nieczynny, na drzwiach informacja o otwarciu w godzinach 6 do 23 w google tak samo a na miejscu zamknięte, wypadałoby zaktualizować dane żeby nie wprowadzać klinetow w błąd.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Przemysłowa 2B, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements