Opinie

  1. Ani Słodko, Ani Gorzko ★★★★★

    Z całego serca polecamy Przyjazną Szkołę Pływania Swimmingo! To miejsce, w którym każde dziecko traktowane jest z pełnym zaangażowaniem, troską i zrozumieniem. Nasi chłopcy mieli przyjemność uczęszczać na zajęcia do Pani Kasi, Pani Oli i Pani Wiktorii – każda z instruktorek jest niezwykle ciepłą, uśmiechniętą osobą, z indywidualnym podejściem do dziecka i ogromnym profesjonalizmem. Zajęcia są dostosowane do poziomu i możliwości dzieci – bez presji, z dużą dawką motywacji i pozytywnej energii. Szczególnie doceniamy wsparcie, jakie otrzymaliśmy jako rodzice – również wtedy, gdy coś nie szło zgodnie z naszymi wyobrażeniami. Panie potrafią doskonale wytłumaczyć, uspokoić i pokierować, by wspierać nie tylko dziecko, ale i nas, rodziców. Ogromnym plusem jest także elastyczne podejście do grafiku – możliwość odrobienia zajęć w dogodnym terminie to wielkie udogodnienie dla rodzin z napiętym planem dnia. To nasza pierwsza szkoła pływania, w której uczą się nasze dzieci – i wiemy, że nie będziemy szukać innej. Swimmingo spełnia wszystkie nasze oczekiwania… a nawet więcej!

  2. Meguś ★★★★★

    Bardzo polecam zajęcia z Panią Ania, jest sympatyczna wesoła, syn Ją uwielbia, ma świetne podejscie do dzieci stopniowo buduje ich zaufanie do niczego nie zmusza. Z zajęć na zajecia widze postępy w nauce pływania u syna. Każde zajęcia sa ciekawe widac ogromne zaangazowanie Pani instruktor. Caly tydzień Syn czeka na zajęcia z Panią Ania. Środa to jego ulubiony dzień. Polecam Przyjazną Szkołę Pływania Swimmingo

  3. Paulina Połomska ★★★★★

    Od września chodzimy na zajęcia do Pani Ani Mazur. Pani Ania ma niesamowitą cierpliwość i podejście do dzieci, które wymagają szczególnie dużo uwagi. Mój Syn uwielbia chodzic na basen. Dzięki Pani Ani robi coraz większe postępy w pływaniu i przełamuje swoje dotychczasowe bariery. Jestem bardzo wdzięczna Pani Ani za ogromne zaangażowanie w każdą lekcje.

  1. C.A. Mu ★★★★★

    Bardzo długo zastanawiałam się jaką opinie wystawić Kasi.. co napisać .. ale Aqua szkoła Kasi nie ma sobie równych. Jej podejście, zaangażowanie i doświadczenie jest czymś nietuzinkowym. Bardzo polecam zajęcia z moim synkiem chodziliśmy odkąd skończył 5 miesięcy. Ps cała rodzinka śledziła filmiki i zdjęcia z zajęć ❤️

  2. Olga ★★★★☆

    Uważam, że ta szkoła prowadzi jedne z najlepszych zajęć Aqua Bobas w Trójmieście. Instruktorki są zawsze bardzo miłe i uśmiechnięte, zabawy i ćwiczenia podczas zajęć są ciekawe i przemyślane. Jeśli chodzi o minusy - kilkukrotnie w basenie, który i tak jest niewielki podczas zajęć pływali goście hotelowi (myślałam, że na ten czas basen jest w całości wynajęty przez szkołę), a także obecność podczas zajęć dwóch rodziców jednego dziecka w wodzie, mimo wyraźnego zapisu w regulaminie, że w wodzie może być jeden rodzic (sytuacja miała miejsce kilka razy). Ostatecznie niestety po jednym semestrze zrezygnowaliśmy z zajęć, ponieważ obiekt na którym się odbywały nie spełniał naszych wymagań (zimna woda, powietrze i kiepskie warunki sanitarne). Wróciliśmy do poprzedniej szkoły pływania - może uda się wrócić do SWIMMINGO na innym obiekcie, bo same zajęcia naprawdę są świetne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przyjazna Szkoła Pływania Swimmingo?

Przyjazna Szkoła Pływania Swimmingo znajduje się przy Pucka 10B, 84-240 Reda, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przyjazna Szkoła Pływania Swimmingo?

Można skontaktować się z Przyjazna Szkoła Pływania Swimmingo pod numerem +48 513 163 262

Jak można dotrzeć do Przyjazna Szkoła Pływania Swimmingo?

Do Przyjazna Szkoła Pływania Swimmingo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements