Rzeczywiście długo się czeka, a ceny są wysokie, ale wszystko czego próbowałam było bardzo smaczne. Bezalkoholowa Pina colada super, zarówno latem, jak i zimą, gorąca czekolada też bardzo dobra. Długie oczekiwanie wynikało z małej ilości obsługi na sali, nie było szans, żeby się wyrobic w dwie osoby przy takiej ilości gości
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Adamowicz ★★★★☆
-
Jakub Nowacki ★☆☆☆☆
Skandalicznie niemiła i arogancka obsługa. Kawiarnia czynna od 10:00 – pojawiłem się punktualnie na samo otwarcie, z psem. Wyszła kelnerka i w bardzo niegrzeczny sposób zwróciła mi uwagę, że psy nie mogą „przebywać w części gastronomicznej” i kazała mi wyjść na zewnątrz oraz usiąść na kanapie, gdzie „już można”, a ona zaraz przyjdzie po zamówienie. Po 10 minutach oczekiwania w pustej kawiarni (byłem jedynym gościem) wróciłem zirytowany do środka. Co zobaczyłem? Panie stoją za barem, rozmawiają między sobą i polerują szklanki – chyba żeby samemu pić z czystych, bo z obsługą gości najwyraźniej im się nie spieszy. Jaka jest różnica między polskimi kawiarniami a tymi na południu Europy? W Polsce to gość szuka kelnera, a na południu – kelner szuka gościa. Byłem w Bryzie nie raz i niestety w takim miejscu oczekiwałbym zupełnie innego standardu obsługi. Niestety, wygląda na to, że personelowi udziela się nastrój zblazowanych gości hotelu.
-
Oliwia Kieszkowska ★★☆☆☆
Ciasto Brownie dobre ale trochę przesadnie słodkie, Tiramisu średnie i zostawia dziwny tłusty posmak/uczucie w ustach a kawa moim zdaniem niesmaczna. Obsługa ani zła ani dobra, zamówienie musieliśmy złożyć w środku więc jedynie przyszli nam dostarczyć kawy i desery. No i zapłaciliśmy coś kolo 100zł za dwie osoby...
-
Katarzyna Kozicka ★☆☆☆☆
Bardzo klimatyczne miejsce,które nie wykorzystuje swojego potencjału. Obsługa,która ewidentnie nie radzi sobie z pracą i przyjmowaniem zamówień. Pani nie pamiętała,co było zamówione. Po złożeniu zamówienia przybiegła dopytywać,co to było. Po 30 minutach zamówienie otrzymaliśmy niepełne. Z trzech drinków,dostaliśmy tylko dwa i zdziwioną minę Pani Kelnerki,która starała się przeprosinami jakoś załagodzić sytuację. Ceny bardzo wysokie nawet jak na Juratę. Szczególnie przy tak słabej obsłudze klienta.
-
Tomasz B ★★★★★
Herbata zimowa oraz kawa godne rekomendacji. Obsługa bardzo profesjonalna, na poziomie. Ceny dość wysokie (16-40 zł za kawę), ale w smaku rewelacja. Klimat bardzo przyjemny, szczególnie zimową porą i duży plus za brak możliwości wchodzenia z psami - dzięki temu jest spokojniej. Polecam
-
Sylwia ★☆☆☆☆
Nie ma widocznego cennika. Kawa na wynos 30 zł. Nie można wejść z psem. Nie polecam
-
Mateusz Balcerowicz ★★★★★
Pyszne desery i przemiła obsługa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Monte Carlo Kawiarnia?
Monte Carlo Kawiarnia znajduje się przy Międzymorze 2, Jurata, 84-141 Jastarnia, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Monte Carlo Kawiarnia?
Do Monte Carlo Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku