Opinie

  1. Damian Karczewski ★☆☆☆☆

    Ten sklep to kpina. Nie uznają gwarancji powodując się na złe tusze - które sami sprzedają. Otwarte 2 h dziennie. Obłsuga niemiła. Chcecie coś tam kupić? Idźcie do x-komu albo komputronika.

  2. gosiaque1 ★☆☆☆☆

    Ten sklep już chyba nie istnieje. Nie można się wcale dodzwonic

  3. Pablo Pikassso ★★☆☆☆

    Legenda salonów komputerowych. Kiedyś mekka pececiarzy. Personel stanowil fundament firmy. 2% prowizja za karte byla zrozumiana… w czasach kiedy ta prowizja tyle wynosila. Dzisiaj to zdzieranie z klienta. Dzis patrze a sklep czynny 16-18. Cos we mnie peklo i zamowilem skladaka u konkurencji. Chyba czas sie zatrzymal w latach 2000 w tych sklepach. Trzeba wiedziec, kiedy ze sceny zejsc…..

  1. Patryk Malec ★★★★★

    Kompetentna obsługa klikania. Miła atmosfera i dobre podejście do klienta. Pomoc w dylemacie jaką wersję karty graficznej wybrać na plus. Ceny jak najbardziej okey. Dość dobre umiejscowienie samego sklepu. Polecam.

  2. Karolina Bednarska ★☆☆☆☆

    Nie wiem w jaki sposób weryfikują umiejętności swoich pracowników,ale powinni to zmienić. Chłopak w sklepie w Gdyni, potraktował mnie jak totalna idiotke. Chciałam kupić Windowsa 10. Chłopak nie potrafił precyzyjnie odpowiedzieć na moje pytania, a zamiast Windowsa 10 zaproponował mi bym z allegro kupiła sobie klucz do 7 i aktualizowała do 10 ( gdzie wiadomo,że opcja takiej aktualizacji od dłuższego czasu jest już niedostępna ),przy czym zapewnił mnie,że taka forma zapewni mi Windowsa z legalną licencją. Żenada Omijajcie ten sklep!

  3. Karolina Pawlak ★☆☆☆☆

    Nie wiem w jaki sposób weryfikują umiejętności swoich pracowników,ale powinni to zmienić. Chłopak w sklepie w Gdyni, potraktował mnie jak totalna idiotke. Chciałam kupić Windowsa 10. Chłopak nie potrafił precyzyjnie odpowiedzieć na moje pytania, a zamiast Windowsa 10 zaproponował mi bym z allegro kupiła sobie klucz do 7 i aktualizowała do 10 ( gdzie wiadomo,że opcja takiej aktualizacji od dłuższego czasu jest już niedostępna ),przy czym zapewnił mnie,że taka forma zapewni mi Windowsa z legalną licencją. Żenada Omijajcie ten sklep!

  1. j w ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu. Oddałem im w ramach reklamacji zepsutego, niedziałającego ale w bardzo dobrym stanie fizycznym pendrive'a. Po 3 tygodniach serwis odesłał mi mojego pendrive'a z wyłamanym złączem USB i komentarzem, że nie rozpatrzą gwarancji, bo sprzęt ma uszkodzenia meachaniczne. Mam protokół podpisany przez pracownika sklepu w Warszawie stwierdzający, że przyjmuje sprzęt BEZ WAD FIZYCZNYCH. Sprawę skieruję do sądu. Chodzi mi o ich brak elementarnych zasad i wyjątkową bezczelność. Wyjątkowi szmaciarze. Omijaj ich!

  2. Wroniec Wroniec ★★☆☆☆

    Obsługa nieprzyjemna, pan za ladą był trochę agresywnym gburem. Ceny wyższe, niż w okolicznych sklepach. Solidne 3/10, zawsze mogli zwyzywać moją matkę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gral.pl - Sklep komputerowy?

Gral.pl - Sklep komputerowy znajduje się przy Świętojańska 17-19, Śródmieście, 81-370 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gral.pl - Sklep komputerowy?

Można skontaktować się z Gral.pl - Sklep komputerowy pod numerem +48 586 201 500

Jak można dotrzeć do Gral.pl - Sklep komputerowy?

Do Gral.pl - Sklep komputerowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements