Wymiana sworzni i tulei wahaczy w golfie 2 do tego geometria+ przeguby zewnętrzne, które wyszły w trakcie. Koszt napraw od razu podany, przy dodatkowych robotach telefon z określeniem co i jak i za ile. Bardzo miłą obsługa, polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Kowalczuk ★★★★★
-
Daniel Ostrowiecki ★★★★★
Serwisuję auta w Motoklinice już od kilku lat - zaczynałem od Passata B8, który przekazałem w ich ręce z przebiegiem 30tys. km, a dobił bez jakichkolwiek niespodzianek do 200 tys. Kolejnym autem był Peugeot 508 SW, a teraz Cupra Formentor i jestem tak samo zadowolony jak na początku. Przez te kilka lat zawsze mogłem liczyć na pełen profesjonalizm, uczciwe podejście i świetny kontakt. Zespół dokładnie diagnozuje usterki, nie wymienia części "na ślepo", omawia zakres prac i możliwe rozwiązania. Nigdy nie miałem poczucia, że ktoś próbuje mnie "naciągnąć", wręcz przeciwnie - doradzą / pomogą i nie raz zakończyło się to Tylko dobrym słowem i uśmiechem z mojej Strony ;) Cenię ich za to, że podchodzą do klienta normalnie - bez ściemy, bez kombinowania. Obsługa jest bardzo Uprzejma, a atmosfera w serwisie - po prostu ludzka i przyjazna. Czuć, że robią swoją robotę z pasją i zależy im, aby wszystko było zrobione profesjonalnie! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to serwis, któremu Ufam!
-
Daniel Gorzelski ★★☆☆☆
Pacjent (Fiat Bravo) bez mocy ,problem z turbo jakieś wycieki .. koszt 5700zl ,ustalone 3000zl ,kontaktu 0 odnośnie ceny czy kiedy odebrać auto ,robione rzeczy pod kątem bezpieczeństwa plus 3 poprawki .. brak nakrętek na skręconych elementach przez majstrów . Faktycznie pojęcie mają chodź i tak auto wróciło 3x na poprawkę łącznie 3tyg.. jako osoba prywatna nie wystawiają paragonów ,po prośbie o wystawienie jakiegoś kwitu żeby zweryfikować czy faktycznie coś takiego było zrobione z przedstawionych w notesie notatek usłyszałem ze mam jeszcze dopłacać ..
-
Patryk Romanowicz ★★★★★
Bardzo dobry serwis, przyjazna obsługa i krótki czas oczekiwania.
-
Mateusz Z ★☆☆☆☆
Za pierwszym razem otrzymałem samochód dalej z tą samą wadą mimo że zapłaciłem za naprawę prawie 1.5tys. Za drugim razem okazało się, że jeszcze coś tam innego, ale oczywiście niby wymiana wcześniejsza też była potrzebna. Naprawa całości wyszła ponad 2000zl. Dowiedziałem się potem że mogłem to naprawić u kogoś innego za pół ceny. Nie polecam.
-
artur lasota ★★★★★
Moim zdaniem bardzo dobry serwis jako jedyni w Białymstoku podjęli się zdiagnozowania wibracji na kierownicy inne serwisy nie chciały się tego podjąć serwisuje w motoklinice już 2 auto korzystam z ich uslug od ponad 2 lat jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług wszystko jest naprawiane zgodnie ze sztuką diagnozy usterek zawsze były stawiane trafnie z czystym sercem mogę polecić nigdy się nie zawiodłem na Motoklinice!!!
-
N. “NALI” P. ★★★★★
Nasza Mikrusa dużo z nami przeżyła, dużo zwiedziła i dzięki Motoklinice zwiedzi i przeżyje jeszcze więcej! Obsługa bardzo profesjonalna, gdzie inni mechanicy złomować chcieli - tam pojawili się Panowie z Motokliniki i naprawili. Szybko i sprawnie, w dodatku dobrze i tanio. Brzmi bardzo idealistycznie, ale taka jest prawda. Polecamy z całego serduszka, najbardziej profesjonalny i zaufany serwis w Białymstoku i okolicy (swoje po mechanikach pojeździliśmy).
-
John Larsson ★★★★★
Miło,profesjonalnie i w dobrej cenie.Przegląd wykonany szybko a mój czas oczekiwania wsparty smaczną kawą i sympatyczną rozmową.
-
Radek ★★★★★
Motoklinika w Białymstoku to warsztat na wypasie. Mega profesjonalizm super podejście do klienta oraz umiarkowane ceny. Jestem miło zaskoczony podejściem i zadowolony z uslugi. Panowie regenerowali mi DPF w BMW. Cała operacja przeprowadzona dobrze. Serdecznie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Motoklinika?
Motoklinika znajduje się przy Generała Stanisława Maczka 43, Dziesięciny II, 15-691 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Motoklinika?
Można skontaktować się z Motoklinika pod numerem +48 500 647 144
Jak można dotrzeć do Motoklinika?
Do Motoklinika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku