Chciałbym wyrazić bardzo pozytywną opinię na temat wykonanej naprawy. Praca została wykonana solidnie, starannie i z dużą dokładnością. Sklejenie zderzaka, naprawa lampy oraz usunięcie pozostałych usterek po stłuczce zostały zrobione profesjonalnie i estetycznie. Wszystko zostało wykonane sprawnie i na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i zdecydowanie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Hankowska ★★★★★
-
Andrzej Koszłaty ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z pracy serwisu! Wymienili tylne hamulce szybko i solidnie, a pan Michał to prawdziwy specjalista w swoim fachu. Miła obsługa i profesjonalizm – polecam wszystkim!"
-
Szymon Rynkiewicz ★★★★★
Bardzo solidny warsztat. Moje auto miało nietypową usterkę, której przyczyna nie była jednoznaczna. Mechanicy dokładnie przeanalizowali problem i naprawili tylko to, co było faktyczną przyczyną, bez naciągania na zbędne koszty. Podoba mi się też ich podejście – nie biorą auta na plac, dopóki nie mają pewności, że mogą je od razu zrobić. Pełen profesjonalizm i z czystym sumieniem polecam.
-
Michał Chudecki ★★★★★
Moje Audi A5 trafiło do warsztatu AUTO-DZIEMIAN i mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony z usługi. Fachowa diagnoza, szybka naprawa i świetny kontakt z klientem. Michał to mechanik z pasją i wiedzą, której można zaufać. Polecam każdemu kierowcy!
-
Kacper Makarewicz ★★★★★
Sprawa była bardzo pilna ze względu na wyjazd. Auto Ford Focus zostało bardzo dokładnie sprawdzone i całkowicie naprawione już kolejnego dnia. Pełen profesjonalizm, a dodatkowo auto pachniało jak nowe. Polecam warsztat Pana Michała i na pewno wrócę.
-
PyroAstronaut ★★★★★
Solidne wykonanie, dobry dobór części zamiennych, dobry kontakt przy naprawie auta, niewygórowane ceny przy naprawach, ogólnie złota rączka.
-
Piotr Jakubowski ★★★★★
Witam, Firma godna polecenia. Auta nie sa leczone objawowo. Zawsze wszystko dobrze zrobione i sprawdzone przed oddaniem auta. Od kilku lat robię pojazdy w tej firmie i ani razu jeszcze nie składałem reklamacji co oznacza ze samochody sa robione solidnie. Jeżeli bolączka Twojego auta są inne podzespoły pojazdu, zadzwonią, poinformują, wycenia a Ty zdecydujesz czy chcesz, aby Ci te usterkę również ogarnęli. Nigdy mnie nie zawiedli. Naprawy które zostały przeprowadzone w tej firmie zaczynają się od podstawowych wymian oleju silnika, skrzyni, filtrów po naprawę napinaczy, pasków, rozrządu a nawet komputera. Jedyny minus to terminy, ale pamiętaj że dobry mechanik zawsze ma dużo roboty. Ode mnie leci 5. Pozdrawiam.
-
bogdanbober ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, wszystkie diagnozy usterek trafne co dowodzi o dużej wiedzy w sprawach mechaniki pojazdów, stały kontakt z klientem z przebiegu prac oraz panowie dbają aby pojazd pozostał w czystości podczas napraw. Polecam gorąco
-
Szambo Bambo ★★★★★
Polecam serdecznie:) Widać, że Pan Michał wie co robi. Podczas naprawy jest ciągły kontakt, więc wiedziałam na bieżąco co się dzieje z moim autkiem. Było bardzo dużo rzeczy do zrobienia a i tak czas naprawy wyniósł 2 tygodnie (w czasie jeszcze były święta). Napewno tu wrócę:)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AUTO-DZIEMIAN Michał Dziemiańczuk?
AUTO-DZIEMIAN Michał Dziemiańczuk znajduje się przy Wojskowa 1, 15-528 Sowlany, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AUTO-DZIEMIAN Michał Dziemiańczuk?
Można skontaktować się z AUTO-DZIEMIAN Michał Dziemiańczuk pod numerem +48 791 585 312
Jak można dotrzeć do AUTO-DZIEMIAN Michał Dziemiańczuk?
Do AUTO-DZIEMIAN Michał Dziemiańczuk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku