Panie na stoisku z mięsem dramat chybq sa tam za karę. Proponuję zmienic prace jak sie nie podoba. Rzeczywiście odechciewa sie zakupów .
Zdjęcia
Opinie
-
Monis Mon ★☆☆☆☆
-
Sneky Sneky ★☆☆☆☆
Pani w blond włosach i czarnych okularach nie przestrzega regulaminu nie chcę sprzedać produktu z obniżoną kofeiną nie raczyła przeczytać etykiety i się kłóciła (mam nadzieję że państwo coś z tym zrobią )
-
Agnieszka Karwalska ★★★☆☆
Jestem klientka tego sklepu az zal patrzeć na upadłość Polskiego Marketu...mówimy ze panie miłe,nie miłe i tylko je oceniamy. Lecz spójrzmy na to od strony pracownik pracodawca...szanujesz pracownika masz ekipę i klientów jest atmosfera i życzliwość...a tu pracownik od wszystkiego i na taki sklep najlepiej jakby były dwie...lecz panie niech pamiętają ze mimo pomimo co oferuje pracodawca atmosfera w pracy najważniejsza...nie niszczmy siebie ...integrujmy sie i walczmy o siebie...
-
FURTAGON1 ★★★☆☆
Sklep ogólnie ok. Robię w nim zakupy prawie codziennie . Panie na kasie mile i sympatyczne natomiast stoisko mięsne to dramat szczególnie mloda dziewczyna z włosami które wyglądają jak brudne i wiecznie niezadowolona. Pracuje tam już dłuższy czas a ja jej nigdy nie widziałam uśmiechniętej zawsze po chamsku z obrazeniem się odazywa" co jeszcze "ze czasem to się odechciewa cokolwiek więcej kupić czy nie rzuci w ciebie kiełbasą. Ja rozumiem że można mieć gorszy dzień ale tak jest codziennie. Stoisz w kolejce a dwie Panie się kłócą między sobą podając (rzucając) towarem który chcesz kupić. No ludzie . Właściciele powinny się troszkę bardziej przyjrzeć pracy załogi bo przez takie zachowania tracą klientów a lewiatan obok się cieszy bo tam zawsze Panie uśmiechnięte na obsudze aż chce się wracać.
-
Emkub ★☆☆☆☆
Oszukują na kasie. Zwracam 10 butelek (w tym 3 z paragonem, który kasjerka oglądała wnikliwie) kupuję 7 piw a Pani dolicza 7 butelek . Po obejrzeniu paragonu zwrot 10 zł dla mnie .Dwa lata temu robiłam zakupy na Wielkanoc i oszukano mnie na ponad 120 zł . Pani w kasie policzyła mi ciastka jako 25 kg . Po sprawdzeniu paragonu zwróciła mi różnicę śmiejąc się że drogie były te ciastka . Ogólnie obsługa która nie szanuje czasu klienta (długie kolejki) na dziale mięsnym i kasie . Kasa samoobsługowa nie ma wprowadzonego całego asortymentu i trzeba czekać na pomoc personelu sklepu. Ostatnio rzadko robię tam zakupy bo wolę inne dyskonty .
-
Martyna Szklarzyk ★★☆☆☆
Towar ok ale Panie na mięsnym dramat! Szanowna starsza Pani w czarnych wlosach i okularach stwierdziła że nie ukroi mi 6 plastrów wędliny bo jej się zostanie za mało w kawałku i nikt jej tego nie kupi a kiedyś miała problem ze brałam wędlinę później ser a potem przypomniało mi się że mięso jeszcze i musiała się wracać o 3 kroki! No straszne!! Ta właśnie Pani i jeszcze jedna zawsze są za kare w pracy. Pani blondynka i młoda dziewczyna w czarnych włosach są miłe i nigdy nie robią problemów...
-
Janusz Kuliński ★☆☆☆☆
Wafelek przy ulicy Norwida zatrudnia kasierki bardzo nieuczciwe które oszukują na opakowaniach zwrotnych jak również liczą artykuly podwójne.
-
TAMMI ★★☆☆☆
Jeśli chodzi o zatowarowanie jest ok , dział mięsny to porażka ,obsługa na mięsnym to min 10-15 min ,panie są 2 na tym dziale zawszę jedna zajęta myciem niewiadomo czego . Godziny szczytu 15 -17:00 zawsze 1 osoba na kasie . Mam wrażenie ,ze te Panie pracują tam za karę ; Parking na plus
-
Remigiusz Modliński ★★★☆☆
Ceny nie są wygórowane a i przybyło osób na kasach co skróciło czas stania w kolejce. Jednak w godzinach popołudniowych swoje przy kasach trzeba odstać.
-
Przemysław Dobosz ★☆☆☆☆
Godzina uprzed 18 a jedna osoba na wędlinach jeden kasjer a w sklepie sporo osób. Jak poprosiłem czy może ktoś podejść do stoiska to usłyszałem że nie ma kto.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wafelek?
Wafelek znajduje się przy Cypriana Kamila Norwida, Wyczerpy - Aniołów, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Wafelek?
Do Wafelek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku