Opinie

  1. Ada Piwonia ★☆☆☆☆

    Nie polecam, cena 139 PLN a pod spodem 119, również w formie naklejki..

  2. Piotr Krause ★★☆☆☆

    Nie lubię być oszukiwany. Same miski ok ale po wielkiej promocji wyszły drożej niż były pierwotnie (na ceny 20pln na miskę naklejono kolejną cenę wyższą i zrobiono promocję).

  3. Jasiek Król ★☆☆☆☆

    Pani „szefowa” krzyczała dzisiaj na pracowniczkę na środku sklepu, bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Powinna zostać nauczona jakiejś podstawowej kultury:)

  1. Kinga Stodulska ★★★★★

    W zeszłym tygodniu odwiedziłam sklep homla razem z mężęm. Super asortyment, piękne rzeczy. Bardzo miła obsługa. Bardzo pomocna pani Agata doradziła nam w wyborze modelu i materiału pościeli. Dodatkowo w sklepie super promocje. Na pewno nie raz wrócę.

  2. M M ★☆☆☆☆

    Czekaliśmy na obsługę 15 minut która była na zapleczu i nawet nie patrzyła na sklep czy są klienci przy kasie w końcu sami poszliśmy po obsługę sklepu bo nie wiedzieliśmy ile będziemy jeszcze czekać.

  3. matwil ★★☆☆☆

    Kupowałem w tym sklepie nieraz, ale spotkałem się dziś z dość niemiłą obsługą. Kupiłem sprzęt przed świętami i od razu okazało się że ma uszkodzony mechanizm. Wróciłem do sklepu ze sprzętem z oryginalnymi naklejkami oraz informacjami że produkt należał do sklepu Homla (nawet nie zdążyłem ich uciąć) jednak nie miałem paragonu (jedynie dowód przelewu z karty). Zatem sprzedawczyni wiedziała że sprzęt jest ich, widziała że sprzęt jest uszkodzony a jedyną odpowiedzią na cokolwiek było: bez paragonu nic nie mogę zrobić. Nie starała się nijak pomóc. Podsumowując na pewno nie będę już korzystał z usług oferowanych przez sklep Homla oraz radzę to samo pozostałym.

  1. Krzysztof ★★★★★

    Bardzo pomocny personel - Pani Ola pomogła mi w zdobyciu deficytowego towaru, który znajdował się na witrynie sklepowej. Artykuł został odłożony zgodnie z prośbą, po zmianie aranżacji witryny - otrzymałem informację telefoniczną o możliwości odbioru towaru, który faktycznie udało się zakupić. Plus za elastyczne podejście do Klienta i uprzejmość - zdecydowanie polecam ten sklep :)

  2. Antosia Antosia ★★★★★

    Sklep super, dużo towaru. Ale najcenniejsza w tym sklepie jest obsługa. Duża empatia.... cudowna Pani kierownik(tak mi się wydaje ze obsługiwała mnie P. kierownik) Bardzo pomocna, w całym znaczeniu tego słowa.Chce się wracać do sklepu. Bardzo dziękuję.

  3. Krystian Graczyk ★★★★★

    Dziękujemy razem z żoną za bardzo duże zainteresowanie, za pomoc. Bardzo miła obsługa i bardzo pomocna pani kierownik. Bardzo fajne produkty w dobrych cenach. Udało nam się skorzystać z promocji -50% na drugi produkt.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Homla - Wyposażenie wnętrz?

Homla - Wyposażenie wnętrz znajduje się przy Kazimierza Górskiego 2, Działki Leśne, 81-304 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Homla - Wyposażenie wnętrz?

Można skontaktować się z Homla - Wyposażenie wnętrz pod numerem +48 885 998 927

Jak można dotrzeć do Homla - Wyposażenie wnętrz?

Do Homla - Wyposażenie wnętrz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements