Jestem rozczarowany poziomem obsługi w tym sklepie. Pani Katarzyna- kierownik sklepu to jakieś nieporozumienie. Bezczelna, arogancka, przeklina przy klientach. Kolejka na pół sklepu, a Pani Katarzyna po usłyszeniu dzwonków stoi i śmieje się z koleżanką. Widać, że organizacja pracy i zarządzanie personelem pozostawiają wiele do życzenia. Natomiast tego nie mogę powiedzieć o Paniach ekspedientkach, które mimo tak wyrachowanej kierowniczki starają się jak mogą, a ich uśmiech na twarzy podczas obsługi klienta, jest w stanie naprawić nieprzyjemne doświadczenia. Wielki błąd ze strony dyskontu Netto, że takie osoby jak Pani Katarzyna, zarządzają sklepem nie mając nawet za grosz kultury osobistej, a to chyba główna cecha jaką powinien posiadać kierownik sklepu.
Zdjęcia
Opinie
-
Kuba “02exil” ★☆☆☆☆
-
Zurui Fox ★☆☆☆☆
Klient od samego początku jak tylko wejdzie traktowany jak złodziej, gdy myślałem czy nie kupić bananów lub innych owoców(są nie daleko wejścia do sklepu) to pani raczyła niesamowicie nieuprzejmym tonem powiedzieć "chyba nie myśli pan żeby wyjść" miałem wtedy już kilka rzeczy z sklepu ale zniechęciło mnie do kupienia owoców lub warzyw gdy zobaczyłem że nie ma nawet 1 woreczka jednorazowego do użytku i są same puste rolki a jedyna kasa która była otwarta została zamknięta na czas do puki nie podejdę a chodziłem po sklepie około 15/20 minut i jedna starsza pani która stała wtedy w kolejce do kasy gdy zaczęła się niecierpliwić to pani z kasy na nią parsknęła do niej nieuprzejmym tonem "cierpliwości" potem gdy podszedłem już do kas panie chciały przeprowadzić chyba rewizję moich rzeczy osobistych i domagały się zebym opróżnił plecak z rzeczy prywatnych żeby się upewnić że nie kradnę (byłem w sklepie pierwszy raz) do tego lodówki prawie pustę z towaru niektóre pułki niesamowicie wybrakowane w produkty ale z innych komentarzy to chyba wynika ze to norma, podczas kasowania moich zakupów pani mówiła nadal tonem jakbym nie wiadomo co jej nie zrobił pełna agresji, po tonie można było śmiało stwierdzić że kompletnie nie chce jej się tam być pomijając to że tą panią ledwo było słychać i miała pretensję że musi się powtarzać mimo że sama mówi jak myszka pod miotłą. Pracownicy powinni być szkoleni jak zachowywać się jak się kogoś o coś podejrzewa albo żeby wezwać ochronę do pomocy o ile w ogóle ktoś taki jak ochroniarz jest zamiast od 9 rano na każdego krzyczeć. Kas samoobsługowych nie widziałem a po krótkiej rozmowie z znajomą która często tam chodzi kupować to powiedziała że w życiu nie widziała żeby tam więcej niż 1 kasa była otwarta.
-
Znerwicowany FilozoF ★☆☆☆☆
Proszę napomniec pracownice która już któryś raz z rzędu ma do mnie problem. Byłem chory miałem maskę i się patrzy na mnie spod byka ja się pytam o co chodzi a tam odrazu zaczęła coś szczekać do mnie potem jeszcze mnie próbowała zaatakować ale zachowałem spokój. Taka ruda sfrustrowana pracownica chuda nie powinna tam pracować brak jej kultury następnym razem wzywam kierownika bo tak być nie może.
-
Monika Marciniak ★☆☆☆☆
Nie polecam kupować mięsa, ponieważ mimo terminu ważności do 01.08, musiało być źle przechowywane. Śmierdziało od razu po tworzeniu paczki. (Ćwiartki z kurczaka) Musiałam wyrzucić trzy opakowania.
-
Jasny Gwint Hehe ★☆☆☆☆
Dziewczyna o kolorze czerwone wiśniowe nadaje się do chłodni bądź do zwolnienia i nic więcej moja opinia do jej persony jest cienka a nawet miern i zgaduje że nie tylko ja tak myślę Uprzejmność 0/10 Obsługa klienta 0/10 Powód do irytacji i zdenerwowania się na wszystko 20/10 Reszta osób pracujących tam na plus jedyny minus to zazwyczaj jedna kasa obsługowa i często gęste kolejki pozdrawiam ;)
-
Alex Golovin ★★★★★
Świetny sklep spożywczy znajdujący się niedaleko dworca kolejowego i z parkingiem. Nie jestem tu często, ale każda wizyta sprawia mi przyjemność.
-
Maggie ★☆☆☆☆
4.60 za paczka z nadzieniem malinowym a nadzienia w środku brak. Myślałam że na jakość a nie ilość za taką cenę.
-
Joanna Kielas ★★★★★
Lubię ten market, mam do niego blisko z domu. jJest wszystko co potrzeba, plus za stoisko cukiernicze i wędliniarskie poza marketem. Ekspedientki uśmiechnięte, a kolejek dużych do kasy nie ma nawet w soboty, a to dla mnie super ważne jest.
-
Magda xyx ★☆☆☆☆
Salonik prasowy jest ciągle zamknięty ,bo ekspedientki ciągle stoją przed sklepem z petem w ryju. A jak już wreszcie otworzą kiosk , to są bardzo zajęte notorycznym szczekaniem do telefonu. Mało tego próbują obsługiwać klientów z tel. przy uchu. Próbują , bo większości to nie odpowiada i idą gdzie indziej , gdzie są godnie obsługiwani. Jedna gwiazdka to stanowczo za dużo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Netto?
Netto znajduje się przy Kwiatowa 15a, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Netto?
Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994
Jak można dotrzeć do Netto?
Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku