Opinie

  1. Grzegorz Templar ★★★★★

    Szybka ,miła obsługa, zaangażowanie w sprawę klienta, ogromny wybór artykułów i części do praktycznie wszystkich marek ciężarówek! Polecam.

  2. Adrian Szymak ★☆☆☆☆

    Jestem zmuszony wystawić negatywną ocenę za kłamliwość serwisu i brak wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny. Rok czasu czekamy na rozpatrzenie protokołu reklamacyjnego, czujnik nigdy nie został wysłany do reklamacji, gdyż... zapomniało się pracownikom sklepu. Każdy umywa ręce włącznie z kierownikiem. Sprawa trafia do UokiK, nie pozwolimy sobie na takie traktowanie. cena czujnika - 1500zł netto. Odpowiedzialność serwisu - BRAK!

  3. paweł barszczewski ★★★★★

    Części w przystępnej cenie delikatnie droższe niż w internecie ale przynajmniej dostępne od ręki. Zawsze dają dobre, więc nie ma potrzeby zwracania w przeciwieństwie do innych białostockich sklepów

  1. Imię po tacie ★★★★★

    Wymiana opon bez problemu. Wizyta umówiona na konkretną godzinę. Wszystko bez opóźnień.

  2. Marcin Wojszko ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa pomimo to że nie mieli tego czego potrzebowałem pan pomugł poszukać części w internecie i po prostu był bezinteresownie miły i pomocny

  3. Sylwia Gontarczyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam nikomu. Prawie nowa opona od naczepy dana do gwarancji. Ewidentnie widać że na boku wie rozszczelniła, obok żadnych uszkodzeń mechanicznych. Czekam już lekko ponad rok czasu !!!! Kilkukrotnie próbowałam się dowiedzieć jednak nikt nie widzi problemu. Czekać czekać czekać. To ma być profesjonalna firma ? Kpina z ludzi

  1. Sylwia ★☆☆☆☆

    Nie polecam nikomu. Prawie nowa opona od naczepy dana do gwarancji. Ewidentnie widać że na boku wie rozszczelniła, obok żadnych uszkodzeń mechanicznych. Czekam już lekko ponad rok czasu !!!! Kilkukrotnie próbowałam się dowiedzieć jednak nikt nie widzi problemu. Czekać czekać czekać. To ma być profesjonalna firma ? Kpina z ludzi

  2. Darek “SzybkiAnglik” ★☆☆☆☆

    Do tej pory miałem o nich dobrą opinię ale niestety, oszukują klienta przy tankowaniu adblue. Poprostu tankują sami i podają większe ilości niż wejdzie w zbiornik. NIE POLECAM

  3. Niewiarek83 ★★★☆☆

    Pierwsze wrażenie słabe. 4 pracowników siedzi za ladą . Dwoch gapi się w monitor, jeden rozmawia przez telefon a kolejny z jakimś klientem o rybach. 15 min czekałem na obsługę przez tego który rozmawiał przez tel bo reszta nawet nie spojrzała w moja stronę. Później już poszło z górki ale pierwsze wrażenie ....Może jeszcze kiedyś tam zajrzę ale jak nie będę miał innej opcji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OPOLTRANS?

OPOLTRANS znajduje się przy Generała Stanisława Maczka 46, Zawady, 15-691 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OPOLTRANS?

Można skontaktować się z OPOLTRANS pod numerem +48 856 547 333

Jak można dotrzeć do OPOLTRANS?

Do OPOLTRANS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements