Niby fajnie,ale skąd macie te ceny? Termostat 300 u was 580. Nagrzewnica 200 u was 1000. Mówimy o tej samej firmie produktu.rozumiem że musicie zarobić na utrzymanie ludzi i na super fury ale nie.... Podejrzewam że warsztaty mają dobrą cenę ale iść tam zwykłemu śmiertelnikowi odradzam.
Zdjęcia
Opinie
-
Pan Pan ★☆☆☆☆
-
klayd ★☆☆☆☆
Dzwonię na infolinię, pan sobie żartuje że mnie. Podejście do klienta po prostu śmiech
-
Magda Zapolska ★★★★★
Szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi jednego z pracowników. Pan Dawid wykazał się wiedza, doświadczeniem i cierpliwością w realizacji nietypowego zamówienia. Polecam.
-
Totalny ★☆☆☆☆
Może i drogo, moze i wybór byle jaki, moze i pracownicy to najgorszy sort z okolicy, za to plusów w sumie nie znalazlem, losowy monopolowy ma lepsze ceny niz tu cokolwiek (większość co spotkalem to 3x drozej niz normalnie)
-
Daniel Oksiuta ★☆☆☆☆
Nie polecam, brak informacji o produktach nie objętych możliwością zwrotu. Wygórowane ceny.
-
Wojtek Mazurek ★☆☆☆☆
Zamowienie towaru było potwierdzone dzień wcześniej dwa wiadra oleju.Pan od realizacji czesci cięzarowe odsyła do magazynu. Pan z magazynu odsyła do kasy by opłacić i odebrać towar. Pani w kasie odsyła do magazynu bo magazyn nie odchaczył zrealizowanego towaruPan w magazynie mowi że odchaczone.Pani w kasie wydaje kwit by móc okazać dla Pana w magazynie z zastrzeżeniem że nie wydadzą bez tego towaru a Pan w magazynie mówi że to nie jest potrzebne I tak biegam jak idjota,wydanie towaru trwa ponad pół godziny !!!!Następnym razem boję się że mi nerwy puszczą do zobaczenia:)
-
Piotr Tyborski ★★★★★
Szybka i sprawna obsługa. Szkło lusterka na miejscu, spieszyliśmy się i cały proces był błyskawiczny. Polecam
-
DuBistWieIch IchBin ★☆☆☆☆
Ceny dwukrotnie większe nie zrozumiałe czemu? Drugi raz tam byłem i się zawiodłem .
-
paweł barszczewski ★☆☆☆☆
Fakt części mają dużo. Ale to koniec zalet. Części kilkukrotnie droższe niż w internecie, i innych sklepach, nawet uwzględnianie rabatów dużo. Ile zmienia. Bardzo często zdarzają się pomyłki co skutkuje koniecznością zwrotu. Unikam intercarsu jak tylko mogę. Miałem też przykrą sytuację biorąc czesci za kilka tysięcy dostałem między innymi puste pudełko po uszczelniaczu wartym 500zl. Oczywiście Intercars stwierdził że to ja go zgubiłem co było nie prawdą. Karton z zamówieniem był spakowany a w nim było wrzucone tylko puste pudełko.obsluga nie miała nawet ochoty rozmawiać na temat wyjaśnienia tej sprawy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Inter Cars SA?
Inter Cars SA znajduje się przy Welurowa 4, Zawady, 15-680 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Inter Cars SA?
Można skontaktować się z Inter Cars SA pod numerem +48 856 644 590
Jak można dotrzeć do Inter Cars SA?
Do Inter Cars SA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku