Opinie

  1. r Jadzinka ★★★★★

    Witam. Ja też uważam że Przedszkole Wędrowniczek jest na dobrym poziomie. Mam dwie córki w przedszkolu ( 4 latka i 5 lat - chodzą już ponad 3 lata). Dziewczynki są zadowolone. Chętnie chodzą do przedszkola. Jest dużo prac plastycznych ( co cieszy oko ;) ), są i tańce, nauka J. Angielskiego. Elastyczne godziny pracy przedszkola jest kolejnym plusem. Kolejnym plusem jest to że już w szatni widać pierwszą salę. I widać czym zajmują się dzieci i opiekunki. Kolejnym plusem jest to że opiekunki nie siedzą w tel. komórkowych przy opiece nad dziećmi. Co jest dla mnie ważne. Jestem matką trójki dzieci. Jedno dziecko już odchowane w innym przedszkolu. I mam porównanie. W tamtym przedszkolu odbierając dziecko - opiekunki które pilnowały dzieci na podwórku siedziały notorycznie w tel. komórkowych. A tutaj niema czegoś takiego. Ale to też zależy od właściciela przedszkola, na co pozwala swojemu pracownikowi

  2. Joanna Uszler ★★★★★

    Córka chodzi do przedszkola Wedrowniczek odkąd skończyła 1,5 roku. Dziś prawie 5 latka, i wciaz każdego dnia chętnie chodzi do przedszkola. Dzieci wykonują mnóstwo prac plastycznych, uczą się piosenek i wierszykow, języka angielskiego. Elastyczne godziny pracy przedszkola kolejnym plusem. Polecam

  3. Nu Lka ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Dzieci chodzą głodne. Nie ma logopedy, nauczyciela języka angielskiego. Zerowka jest tylko oz nazwy, dzieci niczego się nie uczą. Nie ma wycieczek, siedzą w przedszkolu albo na podwórku. Nie ma pokoju wyciszeń, małe dzieci (1.5-2 lata) śpią w wózkach, w szatni. Dyrektorka udaje miłą sympatyczna a tak naprawdę to wariatka. Nie szanuje dzieci, rodziców i swoich pracowników- wieczny przemiał. Nie polecam.

  1. Olga Szczepańska ★☆☆☆☆

    Znalazlam ogloszenie pracy w tym miejscu. Cytuje „zatrudnimy pania do pracy. Nie wymagany doswiadczenia”. To lamanie kodeksu cywilnego!! Sama jestem mama malej corki, nigdy bym tu nie puscila dziecka

  2. martyna ja ★☆☆☆☆

    Szczególnie odradzam to przedszkole. Moja córka chodziła do tego przedszkola i bardzo źle to wspomina. Ja również nie byłam zadowolona. Dziecko głodne, nie spokojne. Pseudo pani dyrektor -wariatka udaje sztucznie miłą tylko przy rodzicach. Przy otwartych oknach latem, słychać jak zwraca się i krzyczy do dzieci i pań opiekunek. Dzieci są mieszane w grupach, co wpływa na nie korzyść ich rozwoju. Moja 5 latka nie jest odpowiednio przygotowana do edukacji w szkole. Bardzo nie polecam, nie zostawiajcie dzieci pod jej opieką.

  3. Kajetan Paczkowski ★★★★★

    Naprawdę przepiękne przedszkole. Miła obsługa. Szefowa jest naprawda sympatyczna. Super ludzie.

  1. marcin marek ★☆☆☆☆

    nie polecam, to przedszkole skrzywiło mi psychikę na całe życie. 0/10

  2. Ziomek ★☆☆☆☆

    Po zdjęciach widać że dziecka do lasu nie oddam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole Wędrowniczek?

Przedszkole Wędrowniczek znajduje się przy I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 4, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Wędrowniczek?

Można skontaktować się z Przedszkole Wędrowniczek pod numerem +48 586 720 235

Jak można dotrzeć do Przedszkole Wędrowniczek?

Do Przedszkole Wędrowniczek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements