Opinie

  1. Magda Gaw ★☆☆☆☆

    Nieprofesjonalne podejście do klienta. 10 minut czekaliśmy na kartę, po którą ostatecznie sami podeszliśmy. Przez kolejne 15 minut priorytetem było uprzątnięcie 2 stolików niż obsłużenie klienta (tego dnia bylo male obłożenie w lokalu). Kiedy doczekaliśmy sie obslugi, dowiedzieliśmy się, że naleśniki serwowane są do określonej godziny i w zasadzie to jest tylko pizza, może warto taką informację zawrzeć w menu. Opuscilismy lokal bez zamowienia niczego

  2. Wiktoria K ★★☆☆☆

    Żałuję, że nie przeczytałam opinii przed zamówieniem. Zamówienie od początku widniało z długim czasem dostawy 90-110min, no czasem tak jest, warto czekać w przypadku, gdy jedzenie jest tego warte. Burgery jak za tak wygórowaną cenę są za małe, przyjechały zimne, w smaku bez szału. Jeden sos w pojemniku nawet nie wiem do czego był, byly zamawiane jeszcze 2x pancakes, ale w smaku nie umiałam zweryfikować co to jest za sos. Oryginalna cena to prawie 140zl, z rabatami niecałą 100, a i tak zdecydowanie za dużo.

  3. Uga Buga ★☆☆☆☆

    Dzisiaj, dnia 19 października, ja z moją przyjaciółką odwiedziliśmy najgorszy lokal w okolicy, byłyśmy na mieście bardzo głodne więc niestety zdecydowałysmy się wejść do tego lokalu. Zacznijmy od tego że na samym wstępie, jeszcze nie zdążyliśmy zdjąć kurtek, dowiedziałyśmy sie od obsługi że nie mozemy usiąść w wybrane miejsce i poproszono nas o zmiane miejsca na nowe. Na jedzenie czekaliśmy godzinę dłużej mimo ze w lokalu byly tylko cztery osoby. Pizza była sucha, spalona, spód totalnie bez sosu, ser jakis najtanszy z biedronki, to samo sie tyczy szynki, a ananas smakuje jak z puszki, jak najgorsze ścierwo. Mimo wszystko mam nadzieje ze nie dałam sie ponieść emocjom, mam nadzieje kochani ze mnie zrozumiecie. Serdecznie nie polecam tego miejsca.

  1. Weronika Krokowska ★☆☆☆☆

    Zamówienie internetowe z ich strony przyszło po 2,5h!!! (a czas dostawy według emaila miał wynosić 90min, a mieszkam stosunkowo blisko) Dwa razy dzwoniłam do restauracji, o 20 Pani powiedziała, że kierowca już wyjechał, po pół godzinie nadal go nie było i po drugim telefonie nawet Pani pracująca tam była zdziwiona, że zamówienie jeszcze nie dotarło. Kiedy zamówienie w końcu dotarło było oczywiście już zimne. Zdecydowanie nie polecam.

  2. Hubert Kulesza ★★☆☆☆

    Odnośnie burgerów było kilka uwag - jak wskazuje nazwa „Zatopiony” burger powinien być bynajmniej zatopiony w sosie, natomiast był po prostu ułożony na płytkiej jego warstwie, a sam sos - widocznie rozwodniony. Odnośnie personalizacji i kompletacji zamówienia - było kilka składników, które BYŁY wykluczone (nie wszystkie), a ogórka w obu burgerach był łącznie 1 plasterek. W moim przypadku, na szczęście, nie były to składniki uczulające ;) Bułka zdecydowanie za miękka. Pancakes - sos, czy jak wskazuje nazwa „masa” - była daleko od takiej postaci, również niewyczuwalna i wodnista, a wyczuwalna była za to suchość, coś w nadmiar sody, placki nie miały przez to przyjemnego i delikatnego smaku placków. Pączek do Pancakes miał wyczuwalny smak odmrażanego pączka i szkoda, że był on najtańszym kosztem, ledwo zjadliwy. W sezonie zimowym piwo wydawane jest tylko ciepłe, bez informacji uprzednio, więc warto mieć to na uwadze jeśli ktoś za takim nie przepada! Obsługa była zadowalająca.

  3. Dominika Sawicka ★★★★★

    Gościłam dzisiaj z koleżankami w rukoli, obsługiwała nas przesympatyczna Pani Kornelia. Polecone danie (naleśnik rukola) było wyśmienite, natomiast drinki przygotowane przez barmana nie tylko wyglądały, ale tez smakowały znakomicie .

  1. Luiza F ★★☆☆☆

    Byłam w bistro dwa razy, niestety nie zrobił na mnie dobrego wwrażenia. Czas oczekiwania w niedzielę do wytłumaczenia, dużo ludzi, wszystkie sale czynne, większość stolików zajęta. Po zdjęciach promujących nowe miejsce spodziewałam się wielkiego wow. Niestety okazało sie słabo. Herbata mrozona wanilia z wiśnią - to nie smakowało jak herbata, to była woda z dodatkiem syropu o smaku wanilii i wiśni z dużą ilością lodu, naleśnik zapiekany nawet dobry. Po kilku dniach trafiłam tam ponownie, z tym że w tygodniu. Owszem stoliki były zajęte, obsługiwano tylko jedną salę. Na zamówienie czekaliśmy moim zdaniem za długo. Naleśnik był malutki, sałatka do tego cienka, warzywa prawie przezroczyste. No byłoby nawet okej gdybym nie dobrała kawałka tarty. Niestety, ale sam wygląd to za mało. Tarta z bitej śmietany i to słabo ubitej moim zdaniem bez smaku, dekoracje z oryginalnych ciastek Oreo tylko pochłaniały wilgoć i były poprostu niedobre. Moim skromnym zdaniem właściciel powinien usunąć część propozycji, skupić się na kilku i robić je konkretnie. Może nie polecam za dużo powiedziane, ale jeżeli ktoś się tam wybierze nie powinien nastawiać się na coś wyjątkowego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rukola Pancake Bistro?

Rukola Pancake Bistro znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 50, 15-004 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rukola Pancake Bistro?

Można skontaktować się z Rukola Pancake Bistro pod numerem +48 508 608 508

Jak można dotrzeć do Rukola Pancake Bistro?

Do Rukola Pancake Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements