Opinia tyczy się sklepu internetowego i poziomu ich obsługi. Zamówienie złożone 16 grudnia 2025 na 2 książki zamówienie miało zostać dostarczone przed 19 grudnia. Mamy 22 grudnia zamówienie do tej pory nie wyruszyło i już nie wyruszy przed świętami. Kontaktu ze sklepem zero na e-maile odpisuje jak to oni go nazwali Wiktor Novel nieudolny czat AI który odpowiada statusem ze strony i na tym się kończy na pisane e-maile nigdy nie odpisuje człowiek nawet jak prosi się o konsultanta. A infolinia? Dwa razy po godzinę czekałem na infolinii słysząc tylko komunikat od AI mówiący że długo czekam i żebym zapytał „Wiktora Novela” ten sklep należy do tego internetowego więc opina tu jest w pełni zasadna odradzam tego sklepu unikać z kilometra bo działają na granicy bycia scamem.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Cerajewski ★☆☆☆☆
-
Татьяна Соина ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam zamawiania w tym sklepie internetowym. Stracicie czas, nerwy i pieniądze. Sytuacja wyglądała następująco. Zamówiłam białego królika i w komentarzu do zamówienia wyraźnie napisałam, że jeśli dokładnie biały kolor nie jest dostępny, zamówienie należy anulować i mnie o tym poinformować. Był to prezent świąteczny dla dziecka. Dokładnie takiego białego królika dostaliśmy dla niego przy narodzinach — to jego najukochańsza zabawka, którą chcieliśmy po prostu odnowić. Przed złożeniem zamówienia nie udało mi się dodzwonić do sklepu, aby potwierdzić dostępność tego konkretnego produktu. W ich czacie asystent AI napisał, że należy zostawić komentarz — co też zrobiłam. Podano informację, że paczka zostanie wysłana następnego dnia. Wieczorem następnego dnia przyszła wiadomość, że brakuje niektórych produktów i wysyłka nastąpi dzień później. Potem — kilka dni ciszy. Łącznie 6 godzin — dokładnie tyle czasu spędziłam, próbując się z nimi skontaktować. Dodam, że bee.pl to ta sama sieć. Nikt nie odbiera telefonów. Jedyną formą kontaktu jest czat, gdzie poinformowano mnie, że brakuje dwóch produktów — książek. W porządku — proszę wysłać bez nich. Najważniejszy był dla mnie biały królik. Nie dało się. Anulowanie zamówienia było niemożliwe, mimo że było już opłacone. Podkreślam: kontakt z pracownikami jest niemożliwy, brak informacji, czy zamówienie w ogóle zostanie wysłane. Paczka w końcu dotarła. I królik był nie ten. Jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów — nigdy nie zamawiajcie u nich.
-
Wojtek Figlarz ★☆☆☆☆
Książki miały być dostarczone w okresie 2-3 dni roboczych. Po tym okresie zostały dopiero nadane do wysyłki, po informacji o opóźnieniach. Karygodnym za to jest nazwanie przez stronę/firmę takiego zlecenia jako zakończone. Jest to po prostu kłamstwo. Wszystkie inne sklepy z opcją dostaw internetowych potrafią rozróżnić status paczki, czemu tutaj jest to niemożliwe?
-
Paula Ciesielska ★☆☆☆☆
Nieporozumieniem jest pisanie na stronie, ze wysyłka jest na następny dzień roboczy. Zamowilam książki, a po 2 dniach przyszła informacja, ze nie mają jednego produktu i trzeba poczekać. Po tygodniu zostały wysłane, jakie bylo moje zdziwienie kiedy okazało sie, ze jedna ksiazka jest faktycznie ta ktora zamawiałam, natomiast druga to totalnie cos innego. Rozmowa na chacie tragiczna, po 3 dniach dzwonienia na infolinię odebrała tak niemiła Pani, ze nawet nie miałam ochoty z nią rozmawiać. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca, lepiej zapłacić minimalnie wiecej ale chociaz mieć lepszy standard usług.
-
Weronika Szreder ★☆☆☆☆
Czy nowa książka powinna tak wyglądać? To nie jest wina firmy kurierskiej ale księgarni bo karton nie został zniszczony a książki wewnątrz tak, wina leży po osobie która pakowała książki. Długi czas oczekiwania na zwrotny e-mail z potwierdzeniem przelewu.
-
Sara Straczek ★☆☆☆☆
Zakupiłam ebooka wczoraj i jak dotąd nie dostałam pliku. Na maila też nie dostałam odpowiedzi. Nie polecam.
-
Barbara Kujawska ★★★★★
Najlepsza księgarnia, zamawiam przez internet i odbieram w punkcie na Kolejowej. Wszystko zawsze na czas, obsługa miła. Super ceny. Polecam
-
harcerzyk 123 ★★★★★
Bardzo dobra księgarnia, warto zamówić przez internet i odebrać zamówienie. Dostawa do odbioru w punkcie bezpłatna. Można płacić kartą.
-
Sandra Kalinowska ★★★★★
Fantastyczne miejsce. Ceny super, w księgarni można kupić prawie wszystko i książki i artykuły piśmiennicze ale także kosmetyki, zabawki i spożywcze. Atmosfera rewelacyjna, obsługa pierwsza klasa. Polecam serdecznie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres TaniaKsiazka.pl?
TaniaKsiazka.pl znajduje się przy Kolejowa 12E, Antoniuk, 15-701 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do TaniaKsiazka.pl?
Można skontaktować się z TaniaKsiazka.pl pod numerem +48 536 537 790
Jak można dotrzeć do TaniaKsiazka.pl?
Do TaniaKsiazka.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku