Opinie

  1. ŁUKASZ Galaszek ★★★★★

    Przez 3 tygodnie na wakacjach spróbowałem granity w dziesiątkach miejsc. Oni mają zdecydowanie najlepszą. Oferują dwa smaki: limonka i mango/maracuja. Oba są znakomite i smakują bardzo naturalnie.

  2. Anna ★★★★★

    Smaczny śmietankowy Amercian Ice Cream, miła obsługa i fajne promocje. Polecam:)

  3. Maria Pul ★☆☆☆☆

    Brak smaku buble tea szkoda kasy

  1. Rozalia Makarewicz ★☆☆☆☆

    bubble tea smakuje jak woda, 15 zł strata pieniędzy

  2. świat Antka ★★☆☆☆

    Niby otwarte do 19:00 a tak to 18:50 ale lody dobre

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lody Ice Cream Bar?

Lody Ice Cream Bar znajduje się przy Polna, 16-010 Wasilków, Podlaskie, Polska

Jak można dotrzeć do Lody Ice Cream Bar?

Do Lody Ice Cream Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements