Opinie

  1. Mikolaj ★★★☆☆

    Miejsce ładne, ciche, idealne do pracy z laptopem. Natomiast ceny kawy są wysokie, obliczone prawdopodobnie na siedzenie w lokalu. Znajdziecie bardziej opłacalne miejsca z kawą o tej samej lub wyższej jakości na wynos. (czasowo ograniczonych promocji nie biorę pod uwagę)

  2. Kamil Szymański ★★★★★

    Dobre kawy, ciekawe jedzenie na słodko. Wystrój w fajnym stylu. W środku czysto i schludnie. Da radę znaleźć miejsce mimo małej ilości stolików. Bardzo kiepska sytuacja jeśli chodzi o znalezienie miejsca parkingowego w okolicy. Więc że względu na lokalizację turystom zmotoryzowanym trochę odradzam. Ceny to raczej górny pułap, raczej w Białymstoku łatwiej znaleźć tańsze miejsca, niż droższe od tego.

  3. Justyna Kukawska ★★★★★

    Fantastyczne miejsce. Różnorodność barw i wzorów. Przemiła obsługa. Możliwość skomponowania własnej kawy. Ciastko (Red Velvet) mi nie przypadło do gustu, trochę za suche. Ale ogólnie super

  1. Daniel Daniel ★★★★★

    Bardzo przyjemna kawiarnia, Przywitała nas Pani Wiktoria, która służyła swoją pomocą i fachową wiedzą w temacie kaw. Wyjaśniła różnice w ich rodzajach, które chcieliśmy zamówić - pełen profesjonalizm. Bardzo kameralnie urządzone wnętrze, nie zapomniano o najmłodszych gościach kawiarni urządzając dla nich kącik z zabawkami, by opiekunowie mogli delektować się chwilą relaksu. Niestety, jest też kwestia, która nie umknęła naszej uwadze. Mianowicie, kawiarnia serwuje ciasta mrożone, które dyskretnie są tuszowane dekoracjami. Ten fakt odbiera sporo z ogólnie świetnie zbudowanego wizerunku i wysokiej jakości obsługi. Czy naprawdę trzeba karmić gości, mrożonym hotelowym, znanym na całym świecie standardem ciast? Na największą śmieszność właściciel kawiarni naraża się osobom pijącym kawę z mlekiem bez laktozy... Do rachunku doliczana jest 1 zł do pozycji właśnie z takim rodzajem mleka. Naprawdę?

  2. Dominika ★★★☆☆

    Kameralne miejsce z czym wiąże się czasami trudność w znalezieniu wolnego stolika. Niestety wolny stolik był brudny, pełen okruchów, udało się go zmienić. Nie wiem czy jest tak zawsze, ale mały wybór ciast, padło na sernik, który nas nie powalił, za to kanapka z kurczakiem bardzo smaczna. Nie każdemu pasuje wołanie po imieniu w celu odbioru zamówienia.

  3. Krzysztof Halicki ★★★★★

    Jak zawsze super klimacik, najlepsza kawa w mieście i miła oraz profesjonalna obsługa! Miejsce gdzie osoba nie znająca się za bardzo na kawie nie poczuje się jak intruz, jak bywa to w innych kawiarniach.

  1. Patrycja Mościcka ★★★★★

    Bardzo przyjemna atmosfera za każdym razem gdy tu jestem. Pyszna kawa i ciasta ;)

  2. J. Lo74 Kasia ★★★★★

    Pyszna kawa jak i ciasta które są w ofercie. Lokal mały choć z charakterem, można znaleźć kącik dla siebie. Miła i przyjazna obsługa. Prowadzony jest program lojalnościowy. Miejsce warte wizyty, choćby z kawą na wynos. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres The White Bear Coffee Białystok Żelazna?

The White Bear Coffee Białystok Żelazna znajduje się przy Żelazna 7, Piaski, 15-292 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do The White Bear Coffee Białystok Żelazna?

Można skontaktować się z The White Bear Coffee Białystok Żelazna pod numerem +48 663 252 928

Jak można dotrzeć do The White Bear Coffee Białystok Żelazna?

Do The White Bear Coffee Białystok Żelazna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements