Dzwoniłem na infolinię, aby upewnić się, czy konkretna pozycja jest dostępna w sklepie. Otrzymałem informację, że tak — jest na stanie. Pojechałem z Katowic wyłącznie po to, aby na miejscu dowiedzieć się, że w sklepie nie ma produktu, którego potrzebowałem. Sprzedawczyni rozłożyła ręce i stwierdziła: „kradną, tak bywa”. Nie wiem, kto tam kradnie i jaki panuje tam bałagan, ale z własnej woli nie kupię już nic w sklepie Smyk. P.S. Konsultant powiedział, że towar jest dostępny dzisiaj. W sklepie system również pokazywał, że towar jest na stanie.
Zdjęcia
Opinie
-
Alexey Gvozditskiy ★☆☆☆☆
-
Moja Opinia ★☆☆☆☆
Radzę uważać odbierając resztę w kasie. Późne popołudnie 16 grudnia.Zamiast monety 5 złotowej dostaję 2 złotową wśród kilku monet,więc pewnie pani w kasie liczy na to,że się nie zauważy,albo wytłumaczy się pomyłką,a najpewniej klient się nie odezwie(bo wstyd upomnieć się o 3 zł) Następnym razem zwrócę uwagę,bo takie sytuacje niestety zdarzają się tam często. Ciekawe co taka kasjerka na koniec zmiany robi z nadwyżką w kasie...?
-
Klaudia C ★★★★★
Wszystko na najwyższym poziomie - zaczynając od miłej, kompetentnej i pomocnej obsługi, przez porządek na sklepie, a także duży wybór asortymentu m.in. klocków Lego, zabawek dla dzieci czy gier. Polecam serdecznie
-
Mariusz Kaczmarek ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym odbierałem z małźonką około godziny 18.30 przesyłkę w postaci książek dla syna. Pani przy kasie nie mogła znaleźć przesyłki zaczęła zachowywać się agresywnie wobec mojej źony jakby to nasza wina była że wogóle przyszliśmy do sklepu. Przykro patrzeć jak sklep z tak długą tradycją traci klientów przez źle wyszkolony i agresywny personel. Mam nadzieję że zostaną wobec tej pani wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne.
-
Szymon Makuch ★☆☆☆☆
Najbardziej niemiła i niekompetentna obsługa w całej Częstochowie. Nie pozdrawiam pani Anny, która zamiast zająć się swoją pracą i obsługa klienta zajęta jest rozmowa z koleżanką na kasie obok. Jak widać to, czy teściowa ma wolne czy nie jest ważniejsze od tego żeby prawidłowo obsłużyć kasę i naliczyć produkty. Przez jej niekompetencje teraz muszę się bujać ze zwrotami i reklamacjami bo nie potrafiła wykonać normalnie swojej pracy.
-
Konrad Michon ★☆☆☆☆
Jedyny chyba taki sklep gdzie problem jest wejść z zamkniętym kubkiem z kawą...dramat
-
DYRGLAS ★☆☆☆☆
Zatrudnienie jakiejś ulanego łymyna żeby chodził krok w krok za grupką ludzi nie przemawia do powrotu do sklepu.nie pozdrawiam
-
Dominik Kokos ★★★★★
Bardzo miła obsługa:) Panie mimo dużego ruchu pomogły mi znaleźć na magazynie ostatnią sztukę zestawu Lego. Pan kierownik także na prośbę wymienił uszkodzony zestaw lego (pudełko). Polecam!
-
Agnieszka Klajnowska ★★★★★
Duży, przestronny sklep. Towar uporządkowany, przebieralnie czyste. Obsługa miła, kompetentna i bardzo pomocna. Pani która pomagała mi w wyborze prezentów dla dzieci z uśmiechem, poświęciła swój czas. Bez min i pośpiechu. Polecam serdecznie.
-
karolpka yxy ★☆☆☆☆
Dałabym zero, ale niestety sie nie da, weszłam z kolezanka z ciemna skóra aby poogladac zabawki dla dzieci, Pani ochroniarz od samego poczatku wejscia ledwo co cos zobaczyliśmy chodzila za nami, i przykuwala wieksza uwage na moje znajoma, mam nadzieje ze cos z tym zrobicie bo to juz nie pierwsza taka sytuacja akurat w tym smyku. :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?
Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy aleja Wojska Polskiego 207, Stare Miasto, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?
Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000
Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?
Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku