Klimat PRL ale ja dobrze kojarzę taki klimat , Zajechaliśmy po 16:30 w środę , na zamówienie czekaliśmy około 20 minut Schabowy to poezja , nigdy nie jadłem tak pysznego, fenomenalnie w smaku było czuć masło na którym be wątpienia był przygotowywany . Placek po węgiersku też wyśmienity, porcje nie do przejedzenia . Do tego grochówka i potężna porcja frytek dla dziecka , bez napojów mniej niz 100 zł . Gorąco polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Chałupniczak ★★★★★
-
marcin k ★★★★★
Polecam. Jedzonko bardzo dobre miła obsługa nomalne ceny napewno wrocimy
-
Maciej Segiet ★☆☆☆☆
Okropne miejsce. Byliśmy dzisiaj i czekaliśmy ponad godzinę na zamówienie. Dostaliśmy zupę która była zimna oraz frytki które leżały w oleju chyba przez całą tę godzinę i też były zimne. Oczywiście pomylono nasze zamówienie ale z taką organizacją to nic dziwnego (kelnerki co chwile pytają się co kto zamawiał i czy już coś dostarczono). Starsza Pani która przyjmowała zamówienie bardzo niemiła i na zwrócenie uwagi na długi czas oczekiwania powiedziała że dania wydawane są po kolei ( oczywiście tak nie było ponieważ o naszym zamówieniu zapomniano i wszyscy inni dostali zamówienia chociaż przyszli do lokalu po nas), nie przeproszono nas za zaistniałą sytuację co jest niedopuszczalne. Nie polecam…
-
MATVIS Car ★☆☆☆☆
Nie polecam , pomidorowa jak zupka chińska sama woda i makaron , mielony cały dzień leżał mi na żołądku bez smaku nie doprawiony mięso z pierogów , ziemniaki jałowe twarde źle ugotowane bez smaku. Sos tylko z nazwy .Klimat i wystrój dawny PRL…. Napewno już tam nie wrócę .
-
Ireneusz Łyczyński ★★★★★
Żur przepyszny, rolada bardzo dobra, kluski nie najgorsze ale jadłem lepsze. Brakowało trochę modrej na ciepło ale ogólnie obiad bardzo pozytywny.
-
Sebastian G. ★★★★★
Pyszne domowe jedzenie, duże porcje w przyzwoitych pieniążkach.
-
Tomasz Misiewicz ★★★★★
Miejsce niepozorne, ale warto się zatrzymać. Lokal czysty, obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie jak w domu, w niedzielę załapaliśmy się na ostatnią kaczkę i była wzorowo przyrządzona, rolada mięciutka i dobrze przyprawiona. Kluski prawie jak domowe, może mało słone, ale to już kwestia gustu. Zauroczyło mnie podejście do klienta... Pytanie o mizerię, której nie było tego dnia, ale Pani z obsługi powiedziała... Nie ma, ale zrobimy! Godne polecenia miejsce z dobrym jedzeniem. Na pewno wrócimy.
-
Krzysztof Bittner ★☆☆☆☆
Lokal nie jest przyjazny zwierzątkom. Nie można wejść z psem, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkiem. Pani z uśmiechem stwierdziła, że możemy przecież zjeść na zewnątrz, gdzie temp. wynosila 8 st. Nie polecam.
-
Wszędobylski Pędziwiatr ★★★★★
Jedzenie pyszne,miła obsługa,ceny przystępne. Polecam każdemu obiad w tym barze. Ja trafiłem tam przypadkiem i będę wracał zawsze,jak będę w pobliżu.
-
Mariusz Orszulak ★★★★★
Miejsce odwiedzone z przypadku. Ale bardzo mocno pozytywnie zaskakujące. Pomidorowa zupka z makaronem rewelacyjna. Do tego placek po węgiersku niesamowicie smaczny i bardzo duży. Cenowo byłem zaskoczony że w dzisiejszych czasach można tak dobrze zjeść i to w tak przystep do cenie. Podsumowując polecam każdemu smacznie dużo i zaskakująco tanio.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BAR "Smakosz" Piasek?
BAR "Smakosz" Piasek znajduje się przy Bytomska 1a, 42-287 Piasek, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BAR "Smakosz" Piasek?
Można skontaktować się z BAR "Smakosz" Piasek pod numerem +48 519 781 934
Jak można dotrzeć do BAR "Smakosz" Piasek?
Do BAR "Smakosz" Piasek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku