Opinie

  1. Natalia Cukier ★★★★★

    Odwiedziłam dziś restaurację w ramach badań dotyczących jakości obsługi i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem! Obsługa na najwyższym poziomie – Pani znała odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące menu i była bardzo uprzejma. Gratuluję tak świetnego personelu!

  2. Aleksandra Bialik ★★☆☆☆

    Niska ocena restauracji wynika z: Przy zamówieniu pani z obsługi i kucharka otrzymały informację, że syn jest uczulony na białko mleka. Zapytałam czy w smażonym kotlecie i ziemniakach nie ma mleka. Kotlet był smaczny i świeży, ale pani kucharka mimo zamówienia ziemniaków z wody, wcisnęła na talerz puree ze śmietaną. Syn oczywiście nie mógł tego zjeść. Przy zgłoszeniu, że tak nie powinno być - zaproponowano frytki, z tym że akurat nie jada frytek, mimo to zostały podane, wysmażone na nieświeżym oleju. Obsługa nie bierze odpowiedzialności za to, że podaje żywność, na którą ich gość jest uczulony. Mimo informacji o silnym uczuleniu, kucharka podała synkowi składnik (mleko w ziemniakach), który mu szkodzi. Ciekawe jak by zareagowali, gdyby syn zaczął się dusić i wymiotować przy stole- bo jest tak silnie uczulony. Uważam to za skrajną ignorancję i brak odpowiedzialności za żywienie ludzi. Surówki niesmaczne, bardzo przesłodzone, ubogie w składniki- Meksykańska nawet przy Meksyku nie stała, po prostu kapusta na słodko ze śladową ilością papryki. Zamówione ziemniaki z wody do pozostałych dań- też zamiast tego wciśnięto na talerz puree z koperkiem, kotlet De Volai - zamiast masła wypełniony w środku wielką kulą koperku, zestaw surówek - składał się z dwóch surówek , słodkiej kapusty a’la Meksyk i kapusty i wielką ilością koperku, obie za słodkie, niesmaczne. Kolejna zamówiona rzecz- Burger na wypasie, był chyba najlepszym daniem ze wszystkich, ocena 3,5/5. Więcej nie wrócimy.

  3. Kuba Vykydal ★☆☆☆☆

    Robienie idiotów z klientów. Zamówiłam kilka potraw wegetariańskich z odbiorem w restauracji. Przy odbiorze okazało się, że pierogi są zalane tłuszczem z kiełbasą/boczkiem (w menu nie ma takiej informacji). Po zgłoszeniu tego, pani z obsługi stwierdziła, że 'mogę sobie wyjąć mięso i danie będzie wegetariańskie', ewentualnie oni mogą wyjąć mięso, ale pierogi dostanę te same (zalane smalcem). Nie zgodziłam się na takie rozwiązanie, po czym pani zaproponowała nowe danie, na które miałam poczekać około 15 min. Po 5 minutach dostałam suche pierogi posypanie pietruszką. TE SAME PIEROGI OPŁUKANE W GORĄCEJ WODZIE. Śmierdzące kiełbasą. Serdecznie odradzam wszystkim osobom to miejsce, szczególnie osobom z alergiami pokarmowymi, bo można się pięknie zatruć. Bardzo mi przykro, bo miejsce w przeszłości odwiedzałam często. Brak szacunku dla klienta.

  1. Maleńka Misia ★★☆☆☆

    Pizza taka sobie. Ciasto gumowate . Skladnikow mało. Lekko przypalone od spodu. Jadalam lepsze

  2. Mateusz Krzeszewski ★★★★★

    Doskonala pizza, najlepsza w okolicy. Po prostu wyborna.

  3. k. z ★☆☆☆☆

    Danie dnia w niedzielę skończyło się godzinę po otwarciu, przy czym po wejściu do lokalu nie było ani jednego klienta. Totalne pustki. Nasuwa się pytanie ile porcji tego dania dnia przygotowała kuchnia?? 5?? Żenujące. Innym razem chcieliśmy zamówić pizzę i frytki dla dziecka. Tylko że brakło frytek... W takim miejscu gdzie sprzedaje się fast foody a frytki to podstawa, chyba nie powinno ich braknąć....

  1. JarooS_PL ★★★☆☆

    Lokal ładnie urządzony, czysty, miła obsługa. Przed lokalem mało miejsc parkingowych. W godzinach roboczych można skorzystać z parkingu sklepu znajdującego się obok pizzerii. Co do pizzy - ilość dodatków robi wrażenie - jest ich naprawdę sporo, smak ciasta i stopień wypieczenia również daje radę. Niestety wszystko okraszone jest dużą ilością żółtego sera, który powoduje, że pizza jest niesamowicie tłusta, a co za tym idzie ciężkostrawna. Do pizzy dostajemy do wyboru gratisowy sos. Ceny umiarkowane - jak to bywa w mniejszych miejscowościach są wyższe od tych z dużych miast, ze względu na znikomą konkurencję. Byłoby świetnie gdyby tylko nie ten nieszczęsny ser :(

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Kmicic Truskolasy?

Pizzeria Kmicic Truskolasy znajduje się przy Cmentarna 1, 42-134 Truskolasy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Kmicic Truskolasy?

Można skontaktować się z Pizzeria Kmicic Truskolasy pod numerem +48 888 608 578

Jak można dotrzeć do Pizzeria Kmicic Truskolasy?

Do Pizzeria Kmicic Truskolasy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements