Opinie

  1. Mateusz Czarniecki ★★☆☆☆

    Więc tak. Impreza sylwestrowa selekcja jak najbardziej na + co nie zmIenia faktu, że organizacja przy wejściu i wyjściu to jakaś porażka, bywało się w większych klubach i nigdy nie czekał Tak długo żeby oddać kurtkę A potem ja odebrać. Muzyka to jakaś porażka za taka kasę przy wejściu i takie.ceny napoi tych z % jaki bez % to powinien grać ktoś ogarnięty... taka muzykę to u mnie w.mieście w lokalnym radiu puszczają. Więcej nie zawitam.

  2. Dariusz Kunderman ★☆☆☆☆

    Chyba już wszystko zostało powiedziane o tym klubie. Ochroniarze tutaj to zakompleksione bezmózgi, a na prawdę niewiele trzeba żeby zaczęli w kilku okładać klienta lokalu. Zanim przejdziecie się do tego klubu musicie wiedzieć kilka rzeczy: 1. Na kasie płacicie 20 zł za wstęp, czego potwierdzeniem jest paragon. Na bramce zostanie on Wam zabrany. Jeżeli będziesz oponować to ochroniarze wyrzuca Cię siła z klubu. Oczywiście żadnej pieczątki nie ma więc o wyjściu nawet na 1 minutę możesz zapomnieć, no chyba że zapłacisz drugi raz. 2. Masz urodziny? Zaprosiłeś 20 osób do klubu (które zapłaciły za wstęp) i zakupiłeś zestaw drinków do stolu? Szykuje się że zaraz zapłacisz 200 zł za to że siedzisz w loży, mimo że wszystkie obok wolne. 3. Zrobiłeś rezerwacje? Ustaliles cenę za loże/VIP? Na miejscu zapłacisz 2x więcej, "bo tak". Nie awanturuj się bo Cię wyrzucą. 4. W szatni nie ubieraj za długo kurtki bo pana ochroniarza może bardzo zirytować ten fakt i siła wyrzuci Cię z klubu zanim zdążysz się ubrać. 5. Uważaj na kelnerki i na barze, mają często problem z liczeniem reszty ;) Jest tyle fajnych klubów w tym mieście, że za taką cenę wstępu można oczekiwać czegoś lepszego. Porównując ten klub do starszego brata z Zielonej Góry można stwierdzić że jest to xdemon tylko z nazwy.

  3. Marcin Zieliński ★★★★★

    W minioną sobotę zorganizowałem tam kawalerski dla brata z rezerwacją dużej loży na 15 osób. Wszystko wyszło super !!! Kelknerka obsługiwała nas bardzo sprawnie, była miła i uprzejma, dwa dobre parkiety z różnymi klimatami: House i muzyka bardziej taneczna na drugim parkecie, każdy znalazł coś dla siebie. Bardzo kulturalna ochrona !!! Muszę to napisać, bo jestem zaskoczony, tymi dziwnymi opiniami, przez które miałem obawy co wyjdzie. Imprezowaliśmy dość ostro i uważam, że dla nas ochrona była bardzo bardzo bardzo tolerancyjna :) :) :) Co do jednorazowej wejściówki czy płatności za loże - jak dla mnie takie zasady są akceptowalne i z góry ustalone.

  1. Sabina Urbanek ★☆☆☆☆

    Na dzień dobry Pani, która wydaje bilety, dzięki którym wchodzi się do klubu, po prostu ich nie wydaje. Wykorzystuje szczególnie sytuacje kiedy płaci się za większą liczbę osób. Musiałyśmy po raz kolejny kupować nowe bilety. Kiedy usiadłyśmy przy loży, przy której nie było żadnej informacji o rezerwacji od razu zostałyśmy o takową zapytane przez kelnerkę. Gdy usłyszała odpowiedź, że nie mamy rezerwacji to kazała nam się przesiąść. Kiedy tego nie zrobiłyśmy to po pewnym czasie przyszła kolejna Pani ale już nie z prośbą a groźbą, że jeżeli tego nie zrobimy to wyprowadzi nas ochrona. Na propozycję z naszej strony żeby wskazała nam inne miejsce, gdzie będziemy mogły usiąść powiedziała, że nie ma takiej możliwości. Ostatecznie zostałyśmy z loży wyrzucone. Nie pomogła nawet rozmowa z menagerką klubu. Poziom jaki reprezentuje ten klub jest conajmniej żenujący. Totalny brak szacunku do klienta. A szkoda, ponieważ niektórzy wracają tam z sentymentu do dawnego klubu w-z. NIE POLECAM!!!!

  2. Eileen Adams ★☆☆☆☆

    Klub niczego sobie ale niestety ochrona to jakiś dramat. Bylem w zeszłą sobotę ze znajomymi i żoną. Ochroniarz na wstępie za bramką szturchnął mnie pytając o bilet, powiedziałem mu ze sobie nie życzę by tak robił. schodząc po schodach dostałem od niego w głowę papierową kulka i usłyszałem ze jestem palant i frajer. Odpowiedziałem ze chyba mówi o sobie, na co się wkurzył i powiedział że mi teraz pokaże i że mam opuścić lokal. Spokojnie wyszedłem za bramkę proszą o rozmowę z kimś z kadry zarządzającej a w tej chwili "pan ochroniarz" z wielkim ego coś mruczał pod nosem i znikł ... Na menadżera się nie doczekałem wszedłem po chwili wpuszczony przez innego jegomościa (biletu kolejnego nie kupując). Takie zachowanie po stronie osób, które powinny dbać o bezpieczeństwo jest chamskie i absolutnie niedopuszczalne, kadra zarządzająca powinna na takie zachowanie nie dawać przyzwolenia. Np. w innych klubach na poziomie zawsze obok "ochroniarzy" jest ktoś w głową na karku by ocenić sytuację, Tu by się to przydało. Wiadomo głupi pracownik= tani pracownik ale klub na tym traci ... Przed wejściem widziałem kilka dziwnych akcji ze strony ochroniarzy więc w chwili obecnej Nie polecam tego Lokalu. P.S. Z konkurencji nie jestem, a konto specjalnie założone by wystawić wam rzetelną ocenę. Radzę bardziej dbać o klientów ....

  3. Hardplay ★☆☆☆☆

    Bez nadzieja dość ze czekaliśmy na dworze pół godziny bo siedzi jedna pani i kasuje bilety, to jeszcze się dowiedziałem ze cena za bilet to 30 zł, a wcześniej kosztowały 23zł. jakaś kpina. To już w klubach naprawdę dobrej marki cena za wejście to 20 zł. Nie wyobrażam sobie po ile piwo jest, chyba z 20zł. Dodatkowo przeszukują człowieka jak by był jakimś terrorystą. Jeszcze jedna sytuacja wchodzisz do klubu i wyjść nie możesz bo cie kasują ponownie. A jak komuś się słabo zrobi i chce wyjść na świeże powietrze. A dodatkowo jak się orientuje nie można zapłacić podwójnie za coś za co się już zapłaciło. Jest to nie zgodne z Polskim prawem. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres hurtownia zabawek?

hurtownia zabawek znajduje się przy Łódzka 23, Częstochówka - Parkitka, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do hurtownia zabawek?

Można skontaktować się z hurtownia zabawek pod numerem +48 730 992 808

Jak można dotrzeć do hurtownia zabawek?

Do hurtownia zabawek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements