Spotkała mnie bardzo nie przyjemna sytuacja 30.12.2025 , wziąłem spodnie do przymierzenia podczas przymierzania poczułem jak coś rozcina mi skórę na nodze , po sprawdzeniu były tam dwa rozpięte klipsy antykradzieżowe z których wystawały dwa ostre elementy które zrobiły mi mały uszczerbek na zdrowiu , nie zgłosiłem sytuacji ponieważ na pierwszy rzut oka nie wyglądało to na rozcięcie a na zadrapanie , proszę o informację zwrotną…
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Guuuk ★☆☆☆☆
-
olivia rein ★☆☆☆☆
Obsługa tak tragiczna, że aż szkoda wchodzić do tego sklepu. Autentycznie, odechciewa się robić zakupy. Poprosiłam dzisiaj Panią o małą pomoc, nie odpowiedziała nawet dzień dobry, przewracała oczami i miałam wrażenie, jakbym jej przeszkadzała. Cały zespół tam wygląda jakby pracował za karę. Medyczną pracujący tam, zbeształ przy wszystkich klientach w kolejce, nowego pracownika. Było widać że chłopak się uczy i bardzo się stresuje, i gdy poprosił przełożonego o pomoc, ten zbeształ go przy wszystkich klientach w kolejce, jak zwykłego psa! Krew mnie zalała jak zobaczyłam tą sytuację. Nikt Państwu nie każe szczerzyć się do klientów i witać każdego chlebem i solą, szczególnie że rozumiem jak męczące mogą być dniówki, ale bez przesady. Zachowujecie się jakbyście byli tam przymusem za karę. Jeśli tak nienawidzicie ludzi, to zatrudnijcie się gdzie indziej. Odradzam zakupy w tym sklepie, ja już nigdy tam nie zawitam.
-
Wiki Miki ★★☆☆☆
Ja rozumiem, że nie da się wysprzątać wszystkiego ale aż tak? Kłęby kurzu w przymierzalniach
-
Tola Pes ★★★★★
Zostałam obsłużona przez panią z jasnymi różowymi włosami i chciałam ją bardzo serdecznie pozdrowić i życzyć powodzenia, świetna pani, pomocna obsluga, bardzo życzliwa, pozytywnie ludzka osoba. Zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, świetna robota!
-
Patrycja J ★☆☆☆☆
Obsługa tragiczna! Pani ziewa nie ma pojęcia co kasuje i za jaką kwotę do tego chamska! Długie jasne włosy z ogromnymi kreskami na oku okropna dziewczyna nie potrafi nic wytłumaczyć.
-
Fliperty ★★★★★
Duży wybór, dobra jakość i adekwatne ceny
-
Gardenia ★☆☆☆☆
Chaos i bardzo niemiła oraz nieprofesjonalna obsługa. Niezdjęty klips i pikanie przy wyjściu czy ceny inne niż na metce to tutaj standard.
-
Klaudia Surma ★☆☆☆☆
Personel lekceważąco podchodzi do Klienta. Chciałam zakupić ubrania dla syna po czym Pan z Pania stwierdzili, ze rabat się nie naliczy bo tak, gdzie na stronie internetowej rabat nalicza się. Poprosiłam Pana aby mimo wszystko sprawdził czy rabat się naliczył to Pani się wtrąciła i nawet nie sprawdzili. Obsługa na najniższym poziomie, gdybym miała takich pracowników u siebie to nie pracowaliby po pierwszej minucie. Zenada, będę każdemu odradzać obsługę w sklepie HM w Galerii Jurajskiej.
-
Magdalena Forc ★★☆☆☆
Kolejny raz byłam tu na zakupach i znowu przy kasie jeden pracownik a pozostali na środku sklepu rozmawiają, są niemili i opryskliwi jak poprosi się ich o pomoc. Jedyny plus to asortyment ale chyba lepiej zamawiać przez internet.
-
A P ★☆☆☆☆
Mimo iż zgłosiłam że na pidżamie jest tłusta plama a nie było już drugiej sztuki tego samegon to Pani manager w nieprzyjemny sposób powiedziała mi że prosta decyzję albo biorę taka albo zostawiam. Ponad to nie ściągnęła zabezpieczenia i następnego dnia musiałam się wracać żeby to rozmagnesowac.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres H&M?
H&M znajduje się przy aleja Wojska Polskiego 207, Stare Miasto, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do H&M?
Można skontaktować się z H&M pod numerem +48 343 890 840
Jak można dotrzeć do H&M?
Do H&M można dotrzeć, korzystając z poniższego linku