Opinie

  1. Mateusz F - t ★★☆☆☆

    Do czasu gdy bylo normalnie, tzn dopóki nie wprowadzono niebieskich klipsów dałbym mocne 5. Uważam że właściciele przesadzili. Nie wiem czy naprawde słaby wynik ekonomiczny uzasadnił wprowadzenie tych dwóch kolorów klipsów... Ale teraz naprawdę zakupy w jamie wypadają słabo. Zaorano to co tyle lat było dobre. Apeluję aby wrócić do poprzedniej formuły zwykłych szarych klipsów. Kupuję a w zasadzie kupowałem głównie ubrania dziecięce. Dawniej zostawiałem regularnie średnio stówę za plik ubranek na minus 70/80 proc. Teraz musiałbym wydać 300 zł za porównywalne produkty, w dniach gdy oferta zachęca -70,-80 proc. Efekt jest taki że biorę coś z szarym klipsem albo nic i zostawiam 20-30 zł. Obrót na mnie jest zatem dużo mniejszy. Podejrzewam że wiele osób podobnie jak ja zareagowało.

  2. gglip 2000 ★☆☆☆☆

    Ceny wyższe niż nowe ubrania w galerii. Nawet ze zniżką 50%….

  3. ala bama ★☆☆☆☆

    Ceny niemałe, takie same podkoszulka i lepszej bluzki. Dziewczyny za ladą obrażają klientów i myślą, że nikt tego nie słyszy.

  1. Dorota Horodeńska ★★★★★

    Duży sklep z dużą ilością asortymentu. Rabaty na aplikację Jamy w dniu dostawy oraz codzienne obniżki cen powodują.że można zawsze pozwolić sobie na mały zakup czegoś innego do swojej szafy.Obsługa bardzo fajna i empatyczna.Polecam każdemu.kto potrzebuje coś fajnego w dobrej cenie.

  2. Milosz Kozakiewicz ★★☆☆☆

    Potworne ceny nieadekwatne do jakości i pochodzeni danych rzeczy.

  3. Aga Wu ★★★★★

    Ze wszystkich Jam, w tej są najlepsze ubrania, wybór jest naprawdę duży, mimo,że lokal w porównaniu do Jamy na Zwycięstwa jest mniejszy.

  1. Barbara Rećko ★★★★★

    Fajne miejsce, świeżo odkryte,towar jest na wieszakach,jest czysto i nie drogo,polecam

  2. Damian J ★★☆☆☆

    Sklep jako sklep polecam nie raz idzie coś kupić, ale zdecydowanie radzę uważać przy kasie szczególnie przy większych zakupach. Dziś zapłaciłem ponad 100 złotych więcej niż wychodzi to z przeliczenia kwoty na metkach i odjęciu rabatu. Do tego zamiast paragonu dostałem tylko potwierdzenie płatności. Tak więc uważajcie i dokładnie sobie policzcie ile zapłacie przed podejściem do kasy. Ja dopiero swój błąd zobaczyłem w domu.

  3. Veronica ★★★★★

    Najlepsza jama w mieście. Nie jest duża ale ubrania tutaj wszystkie są bardzo ładne, ogromna część z metkami nowe. Trochę mało męskiej części

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres JAMA-m wszystko?

JAMA-m wszystko znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2b, Przydworcowe, 15-888 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do JAMA-m wszystko?

Można skontaktować się z JAMA-m wszystko pod numerem +48 797 127 220

Jak można dotrzeć do JAMA-m wszystko?

Do JAMA-m wszystko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements