Opinie

  1. Karina P ★☆☆☆☆

    Byłam w tym sklepie w piątek - wisiały stare rzeczy. W sobotę, w najdroższy dzień, kiedy sklep ogłasza "nową dostawę”, wiszą dokładnie te same ubrania, jedynie trochę dodano nowych. To oszustwo. Po co sprzedajecie resztki z poprzedniego tygodnia w najwyższej cenie?

  2. Iweta L ★☆☆☆☆

    Czwartek godz 16:30 w 3/4 wieszaków pozasłanianych białymi prześcieradłami. Towar dostęony tylko dla wybranych.

  3. Julia Kuzminska (moonawo) ★★★★★

    Najlepszy lump w Rumi!! Piękne ciuszki, dobre ceny oraz pracownicy w prządku!!

  1. Anna Zaj ★☆☆☆☆

    W piątek podobno całkowita wymiana towaru.Za sztukę 5 złotych.Otóż nie prawda. Dzisiaj wisiały koszule lniane damskie i męski w cenie 68 złotych. Był to na pewno towar z zeszłego tygodnia i na pewno nie było ich na wyprzedaży.Więc nie wiem jaka jest polityka sklepu , ale dla mnie to oszustwo.

  2. Ju K ★★★☆☆

    Niby wszystko ok. Towar fajny i dobrej jakości ale... Nie podoba mi się polityka sklepu. W piątek czyli w dzień super wyprzedaży moim zdaniem powinien być dostępny cały towar który nie sprzedał się w ciągu tygodnia. A tak nie jest. Panie sprzedawczynie już od rana w piątek przebierają w wieszakach i co lepsze pakują w worki i odsyłają nie wiadomo gdzie. Pewnie do innych szwajacarow by ponownie wystawić za wyższa cenę. Trochę to słabe bo w piątek zostają marne lumpy

  3. Marcin Krause ★★★★★

    Można trafić na jak ciekawe rzeczy

  1. Dorota Misztal ★★★★★

    Super! Można znaleźć super perełki, zawsze czyściutko oraz miła-pomocna obsługa. Napewno jeszcze wrócę :)

  2. Aga Ta ★★★☆☆

    Korzystam w miarę regularnie i widzę, że niestety towar się pogorszył, kiedyś można było naprawdę dostać perełki za grosze, teraz niektóre ciuchy kosztują prawie jak nowe w sklepie.

  3. Luki ★★★☆☆

    Byłem raz. Sporo kupujących. Rzeczy czyste i dobrej jakości. Zdarzają się perełki. Największy minus to powieszenie męskich i damskich rzeczy razem. To jest jakieś nieporozumienie żeby trzeba było przeglądać wszystkich wieszaki. Szkoda czasu kupujących.

  1. scruffplant ★★★☆☆

    Na pierwszy rzut oka schludnie, jednak po dłuższej chwili w sklepie widać że czystość trzymana tylko na pozór. Uważam, że towar jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny niż w szwajcarze na dabrowskiego, wiec to na plus. Jezeli chodzi jednak o ceny, to pol na pol, niektore ubrania sa naprawde fajnie wycenione, inne pomimo ze niemarkowe i w średnim stanie, zdecydowanie przecenione.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szwajcarski Ciucholand?

Szwajcarski Ciucholand znajduje się przy Gdańska 25, Janowo, 84-230 Rumia, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Szwajcarski Ciucholand?

Do Szwajcarski Ciucholand można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements