Przemiłe panie, małe grupy, indywidualne podejście. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja Derehajło ★★★★★
-
Lukasz Lukasz ★★★★★
To już nasze kolejne przedszkole z racji licznych przeprowadzek ale takiego profesjonalnego podejścia do dziecka nigdy nie widzialem ! Wojtuś uwielbia tam chodzic, serdecznie polecam!
-
Barbara Jurczuk ★★★★★
Witam! Jestem mamą dziecka uczęszczającego do tej placówki. Zarówno w żłobku, jak i przedszkolu od lat pracuje stała kadra zapewniająca dzieciom poczucie bezpieczeństwa oraz domową i przyjazną atmosferę. Dzieci są traktowane bardzo dobrze. Oprócz tego, że świetnie się bawią czasami też płaczą. Przykładem jest moje małe dziecko, które często płacze na podwórku, ponieważ wtedy szczególnie tęskni za mamą. Jednak Panie dokładają wszelkich starań aby je uspokoić i zabawić. Dziecko codziennie chętnie przychodzi do placówki ciesząc się na widok swoich Pań. Jeśli komuś przeszkadza płacz dzieci proszę porozmawiać z Paniami, na pewno wyjaśnia dlaczego w danym momencie któreś płacze. Z pewnością nikt tam nie ciągnie dzieci za rękę w celu uciszenia, ewentualnie Panie prowadzą dzieci za rączki kiedy trzeba wracać do sali, co nie zawsze maluchy przyjmują z aprobatą, ponieważ świetnie się bawią na podwórku. Panie stoją obok siebie, zawsze w gotowości obserwując dzieci czy bawią się bezpiecznie. Każdy dzień w placówce jest wypełniony ciekawymi zajęciami. Uważam, że jest to miejsce zapewniające każdemu dziecku bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój.
-
Malgorzata Malinowska ★★★★★
Już od lat korzystamy z usług tego przedszkola! Trójka moich dzieci miała przyjemność tam uczęszczać. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do pracy Pań w żłobku i Przedszkolu. Panie zawsze służą pomocą i zainteresowaniem. Polecam na 100 procent. Dziękuję za opiekę
-
kasia k ★☆☆☆☆
Proszę Państwa, niech Państwo przyjrzą się bliżej Paniom które pracują w tym przedszkolu. Codziennie widzę jak wyprowadzają dzieci na plac zabaw, i widzę jak one się nimi zajmują. To jest jakaś pomyłka. Stoją 3 i się gapia na siebie i rozmawiają ze sobą. Malutkie dzieci codziennie płaczą. Jak to małe dzieci..Panie wcale nie reagują. Dalej sobie gadają, albo zabierają dzieci spowrotem do budynku, bo lepiej takw ten sposób uciszać Mało tego dziecko, które płacze jest ciągnięte za rękę na siłę. Nie ma rozmowy z tymi dziećmi...są pozostawione same sobie i płaczą. to jest nie do pomyślenia. Rodzice zostawiają pod dobrą opieką w prywatnym zlobku-przedszkolu i takie są sytuacje !!! Dramat.
-
Patrycja Kopczyńska ★★★★★
Polecam wszystkim rodzicom! Moje obie córki chodziły do tego przedszkola i do dzisiaj dobrze je wspominają. Świetna kadra, dużo fajnych zabaw , prac manualnych, wyjść. Gdyby moje córki mogły, to do dzisiaj by tam siedziały :) Z czystym sumieniem rekomenduję to miejsce dzieciom!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole Chatka - Puchatka Białystok?
Przedszkole Chatka - Puchatka Białystok znajduje się przy Słonimska 46, 15-029 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Chatka - Puchatka Białystok?
Można skontaktować się z Przedszkole Chatka - Puchatka Białystok pod numerem +48 501 668 488
Jak można dotrzeć do Przedszkole Chatka - Puchatka Białystok?
Do Przedszkole Chatka - Puchatka Białystok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku