Mieliśmy kilka podejść i czasem udało się coś znaleźć ale naprawdę patrząc na te starsza babkę ze sztucznymi rzęsami i wiecznie niezadowoloną miną odechciewa się zakupów. Nie wiem czy to jakaś kierowniczka bo odnosi się do innych pracowników z wyższością ale naprawdę nie chce się przebywać w takiej atmosferze.
Zdjęcia
Opinie
-
Janek Wilczyński ★☆☆☆☆
-
marta ★☆☆☆☆
Ceny nieadekwatne do jakości ubrań. Chciałabym wiedzieć kto wycenia te ubrania z "wyceny", bo to ile sobie za to życzą to jest jakiś absurd. Wiele z tych rzeczy w sieciowce albo na vinted można dorwać taniej. Pani pilnująca w sklepie patrzy się na wszystkich jak na potencjalnych złodziei. Niestety nie odwiedzę ponownie mimo, że dawałam temu lumpowi wiele szans.
-
Anna ★☆☆☆☆
Za drogo znoszone swetry maja ceny jak za nowe , pełno starych ubrań co się nadają do podłogi, nie polecam.
-
Justyna ★☆☆☆☆
Rudowłosa pani - nie odpowiada nawet na „dzień dobry”, obserwuje, bardzo krępuje przy zakupach. Mina, jak gdyby chciała pogonić ze sklepu wzrokiem. Rozumiem, że to praca, ale w końcu z klientem, chyba czasem można by się tak po ludzku uśmiechnąć? Sklep w porządku, jednak z taką obsługą na duży minus.
-
Nicolas Konieczny ★☆☆☆☆
Oceniam ten cto na 1 gwiazdkę a gdyby była do wyboru 0 to bym ją wybrała, ponieważ ubrania są brudne, śmierdzące potem a buty które chciałam kupić córce śmierdziały końskim łajnem. Czapka którą chciałam kupić miała na sobie insekty, stringi które moja 2 córka chciała kupić miały plamę od menstruaccji oraz jest tam wiele nie stosowanych rzeczy np jak wibrator w kształcie męskich genitali.Pozatym podczas moich zakupów jakaś bardzo nieciekawie wyglądająca pani chodziła za mną i mnie oskarżała o kradzież majtek brudnych od kału. Oprócz tego ta Pani oceniała moją wagę i wygląd co sprawiło że poczułam się bardzo dotknięta gdyż zawsze miałam kompleksy na te tematy które ta pani wymieniła. Oraz najgorszą rzeczą jaką musiłam tam doświadczyć było wchodzenie tej starszej pani pracownicy do mojej przymierzalni i komentowanie mojego wyglądu. Mam nadzieję że ta Pani zostanie wyrzucona z pracy. Dziękuję za wysłuchanie mojej skargi Życzę miłego dnia Nicolas granies
-
EwaMarysia “MarysiaKasia” kasia ★★★☆☆
Mnóstwo pomieszanego towaru że aż ciężko coś znaleźć. Ceny wysokie, często można za taką cenę kupić nowe rzeczy. Obsługa blondynki przy kasie - masakra.
-
Dominika Łomińska ★☆☆☆☆
Pani blondynka na kasie (ponoć kierownik) chyba pracuje za karę. Chamska kobieta, która nie raczyła nawet odpowiedzieć dzień dobry ani do widzenia, zero kultury osobistej, a o jakimkolwiek cieniu uśmiechu nawet nie wspomnę. Nie wiem jak można z takim nastawieniem obsługiwać klientów.
-
Iza Wegner ★★★★★
Duży wybór. Jeżdżę co czwartek, bo mam bardzo starego psa, który nie trzyma moczu, kupuję głównie z myślą o nim. Dla siebie też czasem coś wypatrzę. Moim zdaniem, kurtka za 5 PLN, to niezła okazja.
-
Sylwia Niziołek ★☆☆☆☆
Asortyment jest naprawdę super. Można tam wyłapać perełki w bardzo dobrej cenie, a w czwartki to już w ogóle wychodzisz z pełnymi siatkami. Niemniej zastanowiłabym się nad obsługa, która tam jest. Pani przy przymierzalni w ogóle nie potrafi języka polskiego. Ale to nic, ponieważ Panie, które obsługują na kasie mimo, iż język polski znają, to chyba zapominają, ze w ogóle posiadają takowy mięsień. Ani to dzień dobry nie odpowiedzią ani kwoty na głos nie podadzą, a o pożegnaniu już zapomnij. Chociaż ku mojemu zaskoczeniu dzisiaj się okazało, ze jedna Pani go posiada! Uruchomiła go podczas rozmowy przez TELEFON opowiadając, ze jakiś Pan przed chwila był u niej w sklepie i porobił zdjęcia tego, czy tamtego. Kazał zrobić to i tamto i….tak dziamgała za przeproszeniem cały czas obsługując przy tym klientów. Ja rozumiem, ze pewnie było to ważne, ale można zrobić to w momencie kiedy nie ma die klientów zważywszy na fakt, ze nie było sporej kolejki w skutek czego Pani mogła sobie spokojnie wykonać telefon w innym terminie. Obsługa klienta jest na tak niskim poziomie, ze wystarczy tylko to podsumowanie.
-
Ewelina Królik ★★☆☆☆
Rzeczy poukładane rodzajami, można łatwo się odnaleźć. Wszystko jasne i czytelne. Jedno, bardzo ważne ALE- dla przyszłych osób, które mają się zamiar wybrać. To nie CTO, a zwykły sklep z ciuchami, mydłem i powodem w normalnych cenach. W czwartki rzeczy po 5 zł sztuka, owszem, fajny zamysł- jednakże rzeczy jak wyjęte z gardła, zmechacone, z dziurami. Na 5 tysięcy rzeczy wybrałam jedną sukienkę w 'dobrym'stanie na codzien, do domu. Na wejściu wydzielona przestrzeń WYCENIONYCH RZECZYCH, ceny wyższe (idź, przekonaj się- rozniesiesz z pewnością takie nieomylne wrażenie) aniżeli ich pierwotna cena. Dołączam zdjęcia. Oczywiście zawsze się coś znajdzie, byłam o dość wczesnej porze. Należę do osób, które oglądają wieszak po wieszaku. Miła obsługa. Być może w tym tkwi problem kilka pań pracujących za dużo, co generuje koszty utrzymania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CTO - Centrum Taniej Odzieży?
CTO - Centrum Taniej Odzieży znajduje się przy Morska 62, Grabówek, 81-323 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do CTO - Centrum Taniej Odzieży?
Do CTO - Centrum Taniej Odzieży można dotrzeć, korzystając z poniższego linku