Opinie

  1. Ola ★★★★☆

    W zapiekance z kurczakiem nie ma kurczaka :( Ale obsługa bardzo miła :)

  2. Bartek Rek ★★★★★

    Bi1 to świetny market na codzienne zakupy. Duży wybór produktów, świeże warzywa i owoce oraz dobre promocje. Obsługa zawsze szybka i pomocna, a sklep jest czysty i dobrze zorganizowany. Lubię tu robić zakupy, bo wszystko jest pod ręką i bez stresu.

  3. Dark Jin ★☆☆☆☆

    Między innymi kupiłem 2 butelki wody, które były całkowicie zepsute i nie nadawały się do picia, a nawet szkodliwe. Butelki były zapieczętowane i nienaruszone. Zapach przypominał zapach martwego szczura marynowanego w wodzie albo filtrowanej wody z mojej toalety. Niektórzy pracownicy sklepu są nieuprzejmi i niekulturalni (kierownik powinien wszcząć kontrolę). Ponadto ceny na metkach z produktami są rozbieżne. Podsumowując, ocena to 3,5, ale daję 1 ze względu na wodę. Bo nie można wystawić 0.

  1. Aniela Kudrycka ★★★★★

    Bardzo fajny sklep , czysty ogromny wybór i dobre ceny

  2. Dariusz K. ★★★☆☆

    Lubię ten sklep ze względu na lokalizację, asortyment i ceny. Gorąco polecam kulki na pizzę jeśli ktoś ma "skila" do rozciągania ciasta. Moim zdaniem jeden z najwiekszych asortymentów produktów gluten free. Ale co razie w oczy to czas oczekiwania przy kasie. Otwarta jedna lub dwie kasy a kolejki sięgają półek. Ogarnijcie to, może więcej kasierów w szczytowych godzinach?

  3. Martyna Tynkiewicz ★★☆☆☆

    Nie wiem za bardzo jak mam ocenic. Obsługę przy dziale mięsnym i Panią przy kasie oceniłabym na 5 gwiazdek. Niestety ale daje tylko dwie gwiazdki. Możliwe że źle trafiłam ale na dziale owoców i warzyw świeżość nie była najlepsza. Sporo półek świeciła pustkami i był na nich delikatnie mówiąc rozgardiasz. Nawet jak będę w pobliżu nie zajdę. Przykro.

  1. And ★☆☆☆☆

    Bardzo długie kolejki do kasy. Bardzo duży sklep. Były czynne tylko 2 kasy. U mnie w kolejce dłuższej niż pięć osób. Piąty klient zakupy ma za darmo. Tak jest w NL.

  2. BOSS TURYSTA ★☆☆☆☆

    Nie polecam salon ORANGE. Obsługa nie jest zainteresowana pomocą klientowi (praca - za karę Pani Joanna). Telefon, który 1 miesiąc wcześniej w innym salonie został przyjęty na gwarancję bez problemu, w tym okazał się problemem "faktura nie wyraźna". Szkoda czasu lepiej, wybrać inny salon, aby nie tracić czasu na jazdę. - godz. później w innym załatwiłem to bez problemowo:)

  3. Anka ★★★★☆

    Sklep wyposażony raczej we wszystko co można spotkać w innych marketach. Często można kupić artykuły w promocjach. Osobiście zawsze mam problem z kupnem warzyw w tym sklepie, bo albo czegoś nie ma albo jest mocno przebrane. Co do wyrobów mięsnych się nie wypowiem bo nie kupuje, ale wybór jest raczej dość duży. Tak samo jeśli chodzi o pieczywo i nabiał. Ogólnie sklep oceniam pozytywnie.

  1. Miłosz ★★★☆☆

    Kiedyś w tym miejscu był Real. Teraz mamy niby Auchan ale pod inną nazwą i z okrojonym asortymentem. Mimo że produktów wydaje się multum to zawsze czegoś z listy brakuję, co potrafi zirytować. Kolejny dramat to kasy, które w godzinach szczytu są mało wydajne z racji znikomej ilości pracowników je obsługujących. Zupełnie nie rozumiem braku samoobsługowych, które rozwiązały by ten problem w zupełności. W sklepie przeważnie jest czysto, a pracownicy pomocni i uprzejmi. Myślę że jak okres karencji minie i hipermarket przekształci się w Auchan to większość problemów zniknie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres bi1 Białystok?

bi1 Białystok znajduje się przy Czesława Miłosza 2, Mickiewicza, 15-265 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do bi1 Białystok?

Można skontaktować się z bi1 Białystok pod numerem +48 857 473 655

Jak można dotrzeć do bi1 Białystok?

Do bi1 Białystok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements