Opinie

  1. imontheradio ★★☆☆☆

    Od kiedy nie ma stałego grafiku promocji bardzo rzadko tam bywam. Kiedyś było wiadomo, że w sobotę jest po co jechać bo zawsze było w ten dzień -70%. Od jakiegoś czasu nie wiadomo ile i w jaki dzień, mało tego trzeba jeszcze patrzeć na kolor klipsa, bo w jeden dzień jest klips niebieski na promocji, a w inny szary, a jak jest pełnia to tęczowy.

  2. Xyz Xyz ★☆☆☆☆

    Nie wiem skąd biorą się te kolosalne ceny... Obsługa robi klienta w bambuko. Napisane jak wół ile % promocji, jakie rzeczy mają stałe ceny i w ogóle,ale co z tego,jak przychodzisz do płacenia,to nagle większość towarów liczone jest po wysokiej cenie... Nierzetelny przekaz informacji dotyczący promocji. Już naprawdę warto kupić nowy ciuch w sklepie, niż podobną cenę za używane w Jamie... Nigdy więcej nie wejdę do Jamy.

  3. Dominika Dominika ★☆☆☆☆

    Lubiłam swojego czasu te sklepy, nie ważne na jakiej ulicy. Jednak wraz z rosnącymi cenami za towar, które często gęsto są porwane, zniszczone, polamane płacić po 50/60zl i wzwyż to już przesada. A jakie moje rozczarowanie było i nie tylko moje jak doszło -80% na szary klips, nie dość że już nie patrzysz na to, co Ci się podoba tylko szukasz szarych klipsów, których jest jak na lekarstwo. No sorry omijam wasze sklepy szerokim łukiem ...

  1. Ania Dzieszko ★☆☆☆☆

    Sklep Super :))) i obsługa też zawsze miła i pomocna... do dziś... sprzedawczyni przy kasie bardzo nieuprzejma i niemiła! W chamski sposób odzywała się do klientów, może miała zly dzień, jednak nie jest to powód do takiego zachowania! Zdecydowanie potrzebuje ona szkolenia z podstaw obsługi klienta... nie jest dobrą wizytówką firmy! (wysoka, postawna, bardzo dobrze zbudowana kobieta w średnim wieku z czarnymi włosami)

  2. ala bama ★☆☆☆☆

    Nawet ciekawe rzeczy ale trzeba mieć dużo czasu. Ceny z kosmosu, a ubrania nieraz z wadami. Niestety obsługa obgaduje klientów ale najbardziej ta stara.

  3. CelStyna ★★★★★

    Jeden z najlepszych sklepów z używanymi rzeczami. Bardzo duży wybór w przystępnej cenie.

  1. Pawel Czarny ★★☆☆☆

    Drogo jak diabli, konkurencja tuż obok znacznie taniej. Pamiętajmy że to jednak używki a niektóre ceny jak za nówki.

  2. Miłosz ★★★★☆

    Zdecydowanie sklep dla specjalistów w wyszukiwaniu prawdziwych okazji. Zdarzają się perełki ale trzeba wiedzieć kiedy tu zajrzeć. Sklep ma specjalny tygodniowy harmonogram zniżek. Podobno najtaniej jest w sobotę. Oprócz szmat i obuwia można tu kupić urządzenia agd, elektronikę oraz inne tego typu produkty.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres JAMA-m wszystko?

JAMA-m wszystko znajduje się przy Zwycięstwa 10, Antoniuk, 15-703 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do JAMA-m wszystko?

Można skontaktować się z JAMA-m wszystko pod numerem +48 797 127 220

Jak można dotrzeć do JAMA-m wszystko?

Do JAMA-m wszystko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements