Opinie

  1. Edyta Gola ★☆☆☆☆

    Sukienka, którą zamówiłam żeby założyć w wigilię niestety nie dotarła. 7 grudnia zamówiona natomiast 15 dostałam telefon że otrzymali towar ale uszkodzony rzekomo i niestety nie wyślą mi . Słabo Bardzo. Nie polecam

  2. Alicja Janicka ★☆☆☆☆

    Sukienka bardzo słabej jakości za 300 zł … to nie jest najgorsze. Na zwrot czeka się ponad 2 tygodnie. 15 dni od dostarczenia zwrotu a pieniędzy jak nie było tak nie ma.. czas na wstawianie postów jest, paczka przychodzi następnego dnia ale ze zwrotem już jest problem . osobiście nie polecam. Jest masa konkurencyjnych butików gdzie wszystko jest jak należy

  3. Agnieszka ★☆☆☆☆

    Nie polecam nikomu! Na stronie widnieją artykuły, które jak się później okazuje są niedostępne! Żadnej informacji mailowej, smsowej, niczego! Z 3 zamówionych sukienek wysyłają jedna, a mimo że darmowa dostawa wyświetliła się przy tej kwocie na ich stronie to przy zwrocie gotówki na serwisie PayPo doliczają sobie koszt przesyłki, który nagle kupujący musi opłacić!!! Żenada! Czyli kupujący opłacił zwrot przesyłki i "darmowa" przesyłkę!!! Zwlekają ze zwrotem gotówki dodatkowo! Nie polecam, mega nieprofesjonalni! Trzy razy ostatnio zamawiałam, wiecznie problemy! Edit po przeczytaniu komentarza właściciela: nie wypada tak kłamać - mam wiele sukienek i kilka kombinezonow z Państwa butiku, jeszcze za czasów jak nie było takich problemow po Państwa stronie. Oszczerstwa co do noszenia zwracanych produktów nawet komentować nie będę. W kwestii kilkukrotnego zamawiania - ostatnio zdarzyło się, że dwa razy zamówiłam te same sukienki łudząc się, że informacje na stronie odnośnie dostępności produktów są w końcu prawdziwe - ale po raz kolejny się zawiodłam, są dostępne na stronie niedostępne w rzeczywistości :) Pozdrawiam

  1. Katarzyna M ★★★☆☆

    Obsługa sklepu internetowego na plus. Reklamacja/zwrot kosztów zamówienia również szybka. Na minus jest brak informacji przy konkretnym produkcie że towar nie jest dostępny na stanie, na tzw już. W innej zakładce jest info że wysyłka może się opóźnić do 10dni roboczych, nie przeczę, nie przeczytałam przed zakupem ale gdybym miała informacje że kreacja jest dopiero szyta, jakby po moim zamówieniu to nie robiłabym sobie niepotrzebnie nadziei a Państwu problemu z anulowaniem zamówienia i zwrotem. Zamówiłam zestaw 26.04, na dzień 11.05 nadal nie dotarły ze szwalni do siedziby, mimo że byłam zapewniana emailowo że wysyłka do mnie nastąpi najpóźniej zaraz po weekendzie czyli ok9 05 . Proszę o rozważenie wzmianki nt towaru czy jest dostępny od ręki, myślę że ułatwi to wybór nie jednemu kupującemu. Pozdrawiam

  2. Paulina Kluska ★☆☆☆☆

    Sklep sprzedaje na swojej stronie ubrania których nie ma na stanie. Po braku wysyłki dzwoniłam dwukrotnie i dostałam tę samą informację, nadal nie mają tego towaru. W tej sytuacji zwrot pieniędzy powinien odbyć się automatycznie. Niestety nie dostałam zwrotu pieniędzy pomimo takiej prośby. Towaru też nie mam ponieważ nie mają go fizycznie w sklepie.

  3. Eryk Eryk ★☆☆☆☆

    Nie polecam zamówień internetowych w tym sklepie… Zamówiłam i zapłaciłam za sukienkę 10 marca, czekałam kilka dni na informację o wysyłce mojej paczki ale jej nie dostałam i skontaktowałam się ze sklepem stacjonarnym kiedy mogę spodziewać się zamówienia i usłyszałam ze sukienka którą zamówiłam jest jeszcze w szwalni i dokładnie nie wiedzą kiedy będzie gotowa… Dodam ze na stronie nie było żadnej informacji o wydłużonym czasie oczekiwania na sukienkę… Za 3 dni mija miesiąc od kiedy złożyłam zamowienie a ja jestem bez sukienki i żadnej informacji kiedy pojawi się moja paczka. Butiki ma bardzo fajne ciuszki i dobre gatunkowo, a Pani z butiku bardzo miła, ale sprzedaż internetowa to jakiś żart….

  1. Hanna Rehmal ★★★★☆

    Bardzo fajny butik w ktorym znajdziemy różnorodność ciuszkow damskichw dostepnych cenach.Trzeba czesto zaglądać bo czesto zmienia sie towar i zawsze mozna wyszukac cos dla siebie .Ubrac się moze zarowno mloda i szczupla kobieta jak i troche starsza i grubsza.Obsluga pomocna i przesympatyczna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sissi Boutique?

Sissi Boutique znajduje się przy Morska 6, 84-240 Reda, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sissi Boutique?

Można skontaktować się z Sissi Boutique pod numerem +48 793 253 893

Jak można dotrzeć do Sissi Boutique?

Do Sissi Boutique można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements