Nie wiem o co chodzi, ale chodziła za mną wczoraj 3.03 przed godziną 19 ekspedientka aż do samej kasy. Czułam się jak ostatnia złodziejka, na Boga jeśli już musicie za kimś chodzić to róbcie to trochę dyskretniej. Żenujaca sytuacja.
Zdjęcia
Opinie
-
Bez Przesady ★☆☆☆☆
-
Wojciech Kusznierko ★☆☆☆☆
Niestety nie mam możliwości ocenienia produktu w systemie, więc postanowiłem napisać tutaj. Kupiłem dozownik do mydła Bamboo White od EWA SCHMITT godzinę temu. W domu, zanim zdążyłem dodać mydło w płynie, dozownik już uległ uszkodzeniu mechanicznemu, więc niestety nie mogę złożyć reklamacji, bubel jednym słowem.
-
Natss N ★☆☆☆☆
Nie polecam pracownicy nie pilnują terminów przydatności w dniu 13.01.2024 kupiłam produkt z terminem do końca września 2023
-
Rush Kil ★☆☆☆☆
Piękny słoneczny poniedziałek godzina 14:00. Po raz kolejny brak towaru na półce mimo że dostępność na poziomie wysokim w aplikacji. Ostatnim razem po zapytaniu o towar bardzo miła Pani zlokalizowała go gdzies na zapleczu i obyło się bez problemów ale jak widać problem dalej występuje. Podczas dzisiejszej wizyty również po zapytaniu bardzo miłej Pani na kasie o dostępność towaru dowiedziałem się że towar powinien być ale gdzieś?(zaplecze/magazyn) i że Pani nie może mi go przynieść ponieważ jest sama na sklepie. Rozumiem że liczy się jakość a nie ilość czy też że występują jakieś cięcia kosztów ale wydaje mi się że na sklepie powinny przebywać przynajmniej dwie osoby. Ogólnie podsumowując jakość obsługi 10/10, dostępność towaru oraz obsługi na sklepie 1/10
-
Dominika Komarzewska ★☆☆☆☆
Nie wiem kto pakował moje zamówienie, ale osoba pakująca na pewno nie chciałaby chyba dostać czegoś takiego. Kule uszkodzone.. Opakowanie produktu porwane, miały to być prezenty świąteczne.. nie polecam!
-
Grzegorz Kulesza ★★★★★
Dobre miejsce na zakup kosmetyków, szamponów, pianki do golenia i wielu różnych innych przyborów użytku codziennego
-
Wala _ ★☆☆☆☆
Po wezwaniu pomocy przy kasie samoobsługowej nikt nie reaguje. Byłam zmuszona zostawić zakupy i wyjść ze sklepu.
-
Tomasz Jeremienko ★★★★★
Super miła obsługa... Ceny umiarkowane a produkty Isana w dobrej cenie i jakości!
-
Monika Monika ★☆☆☆☆
Te wszystkie Rossmanny to coraz większe nieporozumienie. W każdym czegoś brakuje. Już dawno nie zrobiłam pełnej listy zakupów. Czy jestem u siebie w Katowicach czy byłam gościnnie w Białymstoku. Zawsze czegoś z listy nie ma. W jednym rossmannie nie ma pończoch a jak są w innym to w tym drugim nie ma lactacydu w trzecim nie ma filtrów dafi. Zacznę jeździć prosto do supermarketów bo szkoda mojego czasu i paliwa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Drogeria Rossmann?
Drogeria Rossmann znajduje się przy Czesława Miłosza 2, Mickiewicza, 15-265 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Drogeria Rossmann?
Można skontaktować się z Drogeria Rossmann pod numerem +48 426 139 700
Jak można dotrzeć do Drogeria Rossmann?
Do Drogeria Rossmann można dotrzeć, korzystając z poniższego linku