Something is something i tak jest w tym roku nie wiem jak z tym proszę o informację czy to nie jest w tym tygodniu nie wiem jak z tym że jest to bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub w dniu jutrzejszym poziomie i nie ma prac nad morzem noclegi w górach i nie wiem jak to jest to bardzo starannie ma co do tego komentarza zgłoś nadużycie i nie wiem czy to ma być w nim wszystko uzupełnione I am going to nie jest in on the sun na 5d na pewno się w nim wszystko uzupełnione I prowadzony bardzo starannie ma co w to jest co dla żółwia mnie szczególności tym tym momencik i nie tak problemu nie ma wiem z nie powodu nie ma prac problemu tym morzem w dniu jutrzejszym poziomie w dniu moje czasie rzeczywistym sumieniem mogę się spodziewać się w tym roku na to ze mną nie kontakt nie jest tak samo w łazience w na ręce mi kończyny i tak jest to w jest to możliwe jest bardzo proszę starannie informację kontakt dostaniemy na mnie skoczył się I nim zapoznać się z tym że proszę to możliwe jest to możliwe jest to możliwe jest to możliwe że tylko w przypadku nie jest tak źle to the brat rzucił we mnie kaktusem I mówił że jest spike i inne takie jak Walter white w swoim pokoju i nie wiem czy to jest to bardzo starannie ma co do tej kruka zaczął się drzeć I żucił we mnie nożem zacołem uciekać a on na mnie skoczył I połamał mi kończyny w dniu dzisiejszym świecie I nie wiem czy to jest to bardzo starannie ma co do tej sigma boy
Zdjęcia
Opinie
-
Franciszek Malmon ★☆☆☆☆
-
Katarzyna Gnyś ★☆☆☆☆
Mały sklep. Niemiła obsługa. Już któryś raz z kolei z rzędu panie które tam pracują odmawiają przyjęcia reklamacji.
-
Aleksandra P ★★☆☆☆
Nie cierpię tego sklepu. Miejsca mało, wybór mały, obsługa niemiła. Nawet jak mam tam tylko obedrac paczkę - to zawsze ubolewam i nigdy dobrowolnie bym tam nie wybrała dostawy, chociaż mam bliżej domu. Wybieram tylko wtedy, gdy nie mam innego wyjścia. Ostatnio robiłam zwrot. Owszem duży, chyba 8 produktów z 10. Tak się złożyło, że mi nie dopasowało. Ekspedientka całą sobą pokazywała jak jej to nie na rękę. I chociaż miałam popakowane wszystko w oryginalne nieporozrywane chamsko jakoś opakowania - każdy ciuch pakowała w swój woreczek i czułam jak wzdycha. Dlatego bardzo rzadko tam wpadam, chociaż Sinsay to ostatnio mój ulubiony sklep, ale on-line, nie w M1
-
mcn sa ★☆☆☆☆
Strasznie brudno, dziwne układające ubrania osoby, nie mające nic wspólnego z obsługą klienta.
-
Arleta ★★★★★
Z całego serduszka polecam sklep, bardzo miła obsługa, która stara się utrzymać wygląd sklepu na najwyższym poziomie, fachowe doractwo, łatwy, intuicyjny sklep, zawsze znajdę to czego szukam. Duży wybór ubrań i dodatków, wiele promocji. Ubrania z fajnego materiału, nic się nie dzieje nawet po praniach. Wytrzymałe, nie tracą koloru.
-
m. cz. ★☆☆☆☆
kupiłam przecenioną opaskę do włosów, była ułamana ale tak spięta, żeby nie było widać wady, czuję się oszukana, niby drobiazg ale tak się nie robi. Wada musi być widoczna. Musiałam ją wyrzucić. Ogólnie ubrania niższej jakości ale tanie. Jest też bardzo ciasno - zarówno w samym sklepie jak i na wieszakach.
-
A M ★★★☆☆
Brudno i kurz w przymierzalni aż nie chce się korzystać - odstraszające. Tym bardziej że było zamknięte z powodu pandemii to wydawałoby się że powinno być przygotowane dla klienta jak należy.
-
Nina Idzik ★☆☆☆☆
Skandal! Moja córka wraz z koleżankami była dziś na zakupach. Ona jak i dziewczyny zostały okropnie potraktowane, ponieważ kiedy wyszły ze sklepu zaczęły piszczeć bramki. Oczywiście nic nie ukradły. Zostały przeszukane jak się tylko da, jeszcze z jakimiś obraźliwymi docinkami. Mnie kilka razy zdarzyła się taka sytuacja, natomiast pani podeszła do mnie i grzecznie poprosiła o pokazanie tego co mam w torebce. Uważam poprostu że jak są nastolatki w sklepie i coś złego się stanie to od razu panie są nie miłe a jak dorosła kobieta coś zrobi to z uśmiechem na twarzy podchodzi i poprawia to co np. strąciłyśmy. Mam nadzieję, że nastawienie ekspedientek zmieni się do nastolatek przychodzących do sklepu.
-
Roman Dorociak ★★★★★
Miła i kompetentna obsługa, poprawny jakościowo asortyment, wzorowa przejrzystość ekspozycji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres sinsay?
sinsay znajduje się przy Aleja Józefa Grzecznarowskiego 28, Ustronie, 26-604 Radom, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do sinsay?
Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 785 003 710
Jak można dotrzeć do sinsay?
Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku