Opinie

  1. ZBIGNIEW JAKUBOWSKI ★★★★★

    Spędziliśmy kilka bardzo udanych dni w Domkach i pokojach Manix w Jastarni. Obiekt jest zadbany, czysty i świetnie zlokalizowany – blisko plaży, a jednocześnie w spokojnej okolicy, z dala od hałaśliwego centrum. Domki są dobrze wyposażone, z funkcjonalną kuchnią i wygodnymi łóżkami. Widać, że właściciele dbają o detale – wszystko działa jak należy, a wnętrza są schludne i estetyczne. Na duży plus zasługuje też przestrzeń na zewnątrz – zielony teren, miejsce do grillowania i plac zabaw dla dzieci. Kontakt z właścicielem był bezproblemowy – miło, konkretnie i rzeczowo. Świetna baza wypadowa na Półwysep Helski, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par. Zdecydowanie polecam i chętnie wrócę w przyszłości. I znowu tam byłem ,dalej jest tak samo czyli SUPER , zapewne ponownie wrócimy w przyszłości , jedno co można powiedzieć o tym miejscu to OGROMNE TAK dla Domki i pokoje Manix Jastarnia.

  2. LodomirHD ★★★★★

    Jeżeli ktoś szuka klimatycznego noclegu z dogodnym dojściem do każdego miejsca, w tym co ważne plaży, to gorąco polecam Manix. Domek śliczny, czysty z bardzo wygodnym patio, a pani Kasia zapewni jak największą wygodę oraz komfort wypoczynku, idealne miejsce na wczasy z rodziną, czy przyjaciółmi !

  3. maria Węglewska ★★★★★

    Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat naszych przyjazdów do domków na terenie pensjonatu Manix. Przyjeżdżamy tutaj z mężem, wnukami i wnuczką od wielu lat. Za każdym razem jest tak samo cudownie i jest to nasze miejsce ukochane w Jastarni. Pani Kasia, gospodyni całego obiektu to ciepła i życzliwa osoba a jej mąż Marian to kopalnia wiedzy o historii Jastarni i latach 90tych również. Mamy swój ukochany domek, do którego zawsze przyjeżdżamy i jest nam tutaj bardzo dobrze!!!

  1. Mirosław Brzoskowski ★★★★★

    Ostatni weekend spędziliśmy w Jastarni, w Manixie. Było rewelacyjnie. Mieliśmy super wyposażone pokoje , czyste i bardzo zadbane. Obiekt jest kapitalnie położony, blisko zatoki i otwartego morza. Bardzo miła właścicielka. Super wypoczelismy. Wszystkim polecamy, na pewno tam wrócimy. Dziękujemy i do miłego...

  2. Emilia Jodełko ★★★★★

    To był kolejny nasz pobyt u Pani Kasi w Manixie i jak zawsze – pełne zadowolenie! Tym razem spędzaliśmy urlop w domku i warunki były naprawdę świetne – czysto, wygodnie, wszystko dobrze wyposażone i przygotowane z myślą o komforcie gości. Wcześniej mieliśmy okazję nocować w pokojach i również byliśmy bardzo zadowoleni – standard na równie wysokim poziomie, przytulnie i z dbałością o każdy szczegół. Lokalizacja to dodatkowy atut – blisko do zatoki, portu i plaży, więc wszystko, co potrzebne do udanego wypoczynku, jest w zasięgu ręki. Kontakt z Panią Kasią jak zwykle bezproblemowy – serdeczna, pomocna i bardzo gościnna. Zawsze wracamy tu z przyjemnością i na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce! Z całego serca polecamy pobyt w Manix – idealne miejsce na relaks, zarówno dla par, rodzin, jak i grupy znajomych!

  3. Przemo Kr12 ★★★★★

    Wszystko ok. Wynajmowaliśmy pokój na parterze. Wyposażenie wystarczające. Czysty pokój i łazienka. Blisko do plaży, centrum jak i do zatoki. Właścicielka miła i pomocna. Na pewno jak bedziemy wracać to właśnie w to miejsce.

  1. Agnieszka Ganczarek ★★★★★

    Polecamy super miejsce dla rodzin z dziećmi jak również dla dorosłych. Domki piękne. Czysto,przytulnie kuchnia wyposażona. Bardzo miła właścicielka.

  2. Joanna Łazarska ★★★☆☆

    Domki Manix ewidentnie potrzebują odświeżenia i doinwestowania. Każdy mebel z innej parafii, podobnie jak talerze, kubki i sztućce. Meble podniszczone, nieestetyczne. Łazienka niehigieniczna, podrapany prysznic, popsuta klapa od toalety. Ciemne światło w domku i wszechobecny kurz i piach, które dawno nie widziały odkurzacza. Plusem na pewno jest lokalizacja ale za te pieniądze można zdecydowanie znaleźć coś innego, w lepszym standardzie. Nie wiem czy właściciele są mili. Panią widziałam tylko w pierwszym i ostatnim dniu tygodniowego pobytu.

  3. Kar Pi ★☆☆☆☆

    Na plus - przyjmują zwierzęta, pani właścicielka jest miła, blisko zatoki, centrum, mieliśmy większy balkon niż cały pokój. Na minus (wynajmowaliśmy pokój), brudne ściany, brudna kołdra, kurz, w pokoju rury - chyba od toalety, z WC cieknie i po prostu śmierdzi :/, jakość rodem z PRL, stare wyposażenie, cienki materac, robaki w ogólnodostępnej kuchni. 140 zł za 2 osoby za dobę za taki "standard" to...przykre.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Manix. Pensjonat. Pieper M.?

Manix. Pensjonat. Pieper M. znajduje się przy Główczewskiego 12, 84-140 Jastarnia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Manix. Pensjonat. Pieper M.?

Można skontaktować się z Manix. Pensjonat. Pieper M. pod numerem +48 504 678 370

Jak można dotrzeć do Manix. Pensjonat. Pieper M.?

Do Manix. Pensjonat. Pieper M. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements